היי

היי

אני מחפשת באינטנרט את הטלפון של המקעקע ********* שעבד ב******* ועכשיו לפי מה שידוע לי עובד בביתו ולא מוצאת!!!!!! אשמח לעזרה תודה ועוד שאלה: האם יש מקעקעים שמתמחים במיוחד בקאברים או שכל מקעקע שנחשב טוב יכול לעשות את זה? ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא לציין שמות של מקעקעים ו/או סטודיואים בפורום **

שלום...

ע"פ חוקי הפורום לא מפרסמים כאן שמות של סטודיואים או מקעקעים, את מוזמנת לקרוא את החוקים ולהבין את הסיבות לכך האינטרנט זו לא הדרך היחידה למצוא טלפונים של אנשים, את יכולה לברר ב- 144 או בסטודיו שבו הוא עבד בזמנו (יכול להיות שהם מכירים או יודעים) לגבי קאברים - לרוב אין מקעקעים שמתמחים אך ורק בעבודות קאבר, מקעקעיים מתמחים בסגנון אומנותי מסוים (אולד-סקול, ניו-סקול, אורינטלי, פורטרטים וכו') כאשר בין היתר הם מבצעים גם עבודות קאבר אבל לא רק כמו כן, העובדה שיש קעקוע מתחת לקעקוע בהחלט מגבילה את המקעקע כשהוא בא לתכנן, היכולת לעבור על הקעקוע הנוכחי תלויה מאוד במצב הקעקוע, במיקום ובגודל, וזה במיוחד כשמדובר על צבעים כהים, חשוב לעשות קעקוע גדול יותר בצורה נרחבת בד"כ כדי להעלים את הקעקוע הקודם, מקעקע שיודע לצייר טוב, ומכיר טכניקות קאברים שונות ומצלחות, יוכל למצוא "פתרון" לבעיה ואפילו ליצור מצב בו הוא יכול לקעקע על איזור שהיה שחור בצבע אחר כשבאים לחפש מקעקע לעבודת קאבר חשוב לבחור קודם כל מקעקע מקצועי שמתאים לסגנון העבודה שאת רוצה לעשות, אני לא יודע מה מביא אותך לבצע קאבר, אך כנראה שההחלטה הראשונית לעשות את הקעקוע שקיים עלייך - לא היתה טובה, ולכן חשוב כמובן שתהי סגורה על עצמך ובטוה שזה אכן מה שאת רוצה לעשות בכדי שלא תתחרטי עליו בהמשך בתור התחלה תחפשי באינטרנט אחר אתרים של מקעקעים מקצועיים מחו"ל על מנת שתוכלי לראות לאיזו רמה אומנותית אפשר להגיע, לאחר מכן תנסי לעשות סבב סטודיואים ותחפשי מקעקעים עם תיקי עבודות ברמה גבוהה שמבצעים קעקועים בסגנון שבו את רוצה לעשות את הקאבר, אחרי שתצמצמי את הרשימה תבדקי לאיזה מהם יש גם עבודות קאבר ברזומה שלהם, קחי בחשבון שזה ממש לא הולך להיות קל שיהיה בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר