קעקוע ל-3 שנים

קעקוע ל-3 שנים

אפשר בבקשה לקבל פירוט על זה?

בהחלט

היישר מהשאלות הנפוצות של הפורום. קריאה נעימה... ET האם ישנם קעקועים זמניים? כעיקרון ההמלצה שלי לכל השואל בנוגע לקעקועים זמניים היא או שתעשו קעקוע אמיתי, או שתוותרו על כל הרעיון. לא כל אחד בנוי לעשיית קעקועים ואין בכך שום בושה. בתשובה לשאלה: יש משהו שנקרא בטעות קעקוע זמני - או בשמו היותר מוכר "קעקוע לשלוש שנים". ישנם גם קעקועי חינה שאלו הם ציורים עם תבלין חינה על הגוף, אני אישית לא מחשיבה אותם תחת הכותרת "קעקועים". מהם בעצם קעקועים זמניים לשלוש שנים? כעיקרון קעקוע זמני מוגדר כקעקוע בו מחדירים לדרמיס (שכבת העור התחתונה) צבע שאמור להיות מסוגל להתנקות משם בתקופה שבין 3-10 שנים לאחר עשיית הקעקוע. עובדה זו אמורה להשאיר אתכם עם קעקוע ברור במשך שלוש שנים ואז לקוות שייקח לו כמה שפחות זמן לרדת כדי שלא תצטרכו לבלות 7 שנים עם כתם בלתי מזוהה ומכוער על הגוף. בפועל, הדהייה של הקעקוע הזמני מתחילה עוד לפני סוף השלוש שנים ומסתיימת בתאריך לא ידוע. ישנם כבר הרבה מקרים של אנשים שהתייאשו מלחכות שהקעקוע ירד ופשוט עשו קעקוע אמיתי על האזור של הכתם שיצר "הקעקוע הזמני". עניין נוסף בקעקועים ה"זמניים" האלה הוא שמעט מאוד מקעקעים מקצועיים יעסקו בקעקועים זמניים אלא קוסמטיקאיות, ולכן רמת העבודות בקעקועים מסוג זה לרוב אינה גבוהה. בקיצור - אני לא ממליצה על עשיית קעקוע זמני, אולי אם אתם מסתייגים מעשיית משהו קבוע יכול להיות שעדיין לא הגיע זמנכם להתקעקע. אין לשכוח כי מדובר בדבר שהוא נצחי ויישאר עמכם למשך שארית חייך. תנו לעצמכם זמן. מידע נוסף על קעקועים "זמניים" ניתן למצוא כאן: http://wiki.bmezine.com/index.php/Temporary_Tattoo
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר