אני רוצה לעשות קעקוע ואני רוצה את עזרתכם

אהלן אני בן 15 וחצי במאי יהיה 16 . ואני מעונין לעשות קעקוע על הגב ! משהו בין 20 ל 30 ס''מ האם זה כואב ? וכמה עולה בערך ? האם זה שווה גם לעשות קעקוע בגיל 16 ?

היי אריק

גם אני בן 16 ולפני שנה גם אני חשבתי לעשות קעקוע. בסופו של דבר לא עשיתי מהסיבה הפשוטה שעדיין לא הייתי סגור על זה עד הסוף ושאני עדיין צריך להתגבש בעניין כי כשאני מסתכל על זה עכשיו הדוגמה שרציתי באותו זמן לא אומרת לי כלום עכשיו וזאת סתם (או שלא סתם) הייתה עלולה להיות טעות, ובמבט לאחור זה היה אחד הדברים היותר חכמים שעשיתי...קח תזמן להתגבש ולהחליט ולך על זה שאתה סגור במיליון אחוז על הכל. חוצמזה...אתה עוד תגדל,וקעקוע כזה גדול כמו שאמרת עכשיו ימתח ככל שאתה תגדל,יאבד צורה ויהרס...אז בקטע של קעקועים ובמיוחד קעקוע כזה גדול עדיף שתחכה עד לסוף הצמיחה (עוד אחד מהשיקולים שלי אז) כך שהקעקוע לא יהרס ככל שתגדל. לשיקולך:)

שלום אריק, וברוך הבא לפורום.

על שאלת הכאב והמחיר תמצא תשובה בשאלות הנפוצות ובמאמרי הפורום (הקדמה: אין ממש תשובה לשתי השאלות). אני רוצה יותר להתמקד על ההתקעקעות בגיל צעיר. אני לא חושב שבני 16 לא צריכים להתקעקע, אבל אני כן חושב שהם צריכים לפעול בתוך גבולות מסוימים. ולמה הכוונה? אני חושב שבני 16 לא מבינים את ההשלכות שעלולות להיות לקעקועים לעומקן, ולכן הם לא צריכים "להפריז" בגודל היצירה ובמיקום שלה. מיקום חשוף מדי לדוגמא, עלול לפגוע בהם בעתיד בסיטואציות שונות (שכירת דירה, ראיונות עבודה, קבלה ללימודים וכד'). הסכנה מהפן הפיזי שבהתקעקעות בגיל צעיר, כלומר הסכנה שהקעקוע ימתח ויתבלה עם תהליך הצמיחה (שאגב, פחות רלוונטית לגיל 16 ולאזור הגב והשכמות, למרות שאי אפשר לדעת) פחות מאיימת מאשר ההשלכות החברתיות על המתקעקע, ועל מה שיקעקע על עצמו בגיל צעיר. אני לא אומר שאתה לא צריך להתקעקע, אני רק אומר שתנסה לחשוב גם על העתיד הרחוק לפני שאתה מתקעקע, ועל האופציות שאתה רוצה שיהיו לך כאדם בוגר. לפעמים בחירה מוטעית שעשינו בגיל צעיר יכולה מאוד להשפיע על חיינו הבוגרים. אתה מוזמן להיעזר בנו לאורך התהליך. בהצלחה, שלומי :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר