שלום,כמה שאלות

שלום,כמה שאלות

אני עשיתי קעקוע לפני שבועיים וחצי ויש לי כמה שאלות: 1.בהתחלה פסי הקעקוע(הוא על הגב) היו בולטים,לאחר כשבוע של מריחת משחה וכו' הוא נהייה שטוח אך בימים האחרונים הוא שוב בולט,איך הוא אמור להיות בסופו של דבר? 2.יש לי מקומות שפסי הקעקוע (בשחור) הם טיפה יותר מעובים,באותם מקומות יש פשוט חורים שדרכם רואים את העור. כאילו במשך הקילוף של הקעקוע כל מקום שהייה בו ריכוז גדול של צבע שחור יש בו נקודות שהצבע פשוט נעלם-לעומת זאת הקווים הדקים הם מושלמים. למה זה? ומה אני יכול לעשות עם זה? לתקן אותו ע"י מעבר חוזר על כל הקווים? 3.כמה זמן אמורים להמשיך עם המשחה וכמה זמן אססור להיחשף לשמש בכלל עם הקעקוע וכמה זמן להימנע מים ובריכה? תודה מראש וסליחה על כל השאלות פשוט עשיתי את הקעקוע בחו"ל ועכשיו אני בארץ...

כמה תשובות

1. הגיוני שהוא יבלוט, תקרא את המאמר על הדיו השחור במאמרי הפורום. 2. פדיחה של המקעקע (חדר עמוק מדי וכשהפצע החלים, הצבע נדחה), לתקן, זה מה יש. 3. שבועיים, אז אתה בסדר, אבל לגבי השמש, עדיף לא לחשוף יותר מדי בכל מקרה ואם כן, למרוח קרם הגנה (שזה תמיד טוב). תתחדש ונשמח כמובן לראות תמונות.

תודה,עוד כמה שאלות

1.תהליך ההחלמה שלי כבר נגמר מבחינת הקילופים וכו'. מבחינת טווח זמן מתי אפשרי לגשת לעשות תיקון? 2.בכתבה על הדיו השחור מצוין שבתגובה לחום כל הזמו הקעקוע מדגדג/מעקצץ. זה באמת מה שקורא לי בימים האחרונים עם הקיץ שלנו. זאת תופעה שתימשך כל הזמן או רק בתקופת ההחלמה הזאת? 3.מבחינת פעילות גופנית-לאחר קעקוע כמה זמן מומלץ לא לעשות.? שוב תודה על התשובות

עוד תשובות...

1. אם הקעקוע כבר החלים, אתה יכול לקבוע תור לטאצ' אפים. ד"א, אם כבר מדברים על לקבוע תור, אצל מי התקעקע בחו"ל? 2. יכול להיות שזה גירוי של ההחלמה של הקעקוע, ושזה יעלם (אצלי זה היה ככה, אבל אני חושד שזה היה פסיכולוגי). אם תראה שזה ממשיך אז כנראה שזו תופעה שתחווה מדי פעם בחודשי קיץ ועונות מעבר. 3. אתה יכול לעשות פעילות גופנית אחרי תקופת ההחלמה של השבועיים שהפצע כבר סגור. תתחדש ונשמח לראות תמונות ET
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר