ככה מיש'הו להתיעץ איתו= )

יש לי אייזה דילמה.. לפני חודשיםם ככה עשיתי קעקוע שאגב יצאא לפנים!!! ממש אהבתי עם הרבה משמעות בישבילי.. ( ניסיתי להעלות תמונה אבל לא מצליח ) בכל אופן.. לא מזמן סיימתי לטפל בו ואני עוד ככה מתלהב ממנו.. ויש אייזה קו 2 שאני צריך לחזק שטיפה דהוו כי עישתי אותם אפורים.. ואני רוצה לחזור לעבור אלייהםם ואין לי כח עוד פעם שבועיים או אפילו 3 לכסות את הקעקוע... ולא להחחשף לשמש.... וללכת עם ארוך בחום הזה. מה אתם אומרים חברה. ?

תעשה את התיקונים בחורף...

תבדוק עם המקעקע אם יש לו התנגדות מסויימת שתעשה את הטאצ' אפים בחורף. אם אין לו (ולא אמורה להיות לו), תדחה את זה לתקופה קרה יותר. ET

קח בחשבון ש...

היי ותתחדש על הקעקוע. אין באופן עקרוני בעיה לדחות את הטאץ' אפים לחורף כמו שאמר איתמר, אבל קח בשחבון שהיום הקעקוע עדיין טרי ואם תעשה א תהקווים הם יהפכו במהרה לחק מהקעקוע, בעוד שאם תחכה כמה חודשים נוספים ברגע שתעשה את הקווים הם ייראו שונים בטקסטורה שלהם לכמה חודשים עד שהם יגיעו לאותה דרגת החלמה כמו שאר הקעקוע. בהצלחה ותעדכן :), אפרת (כן, אני פה לקצת)

אז את אומרת ש...

עבר חודשייים מאז שעשיתי את הקעקוע והוא כבר מוחלם לגמרייי זאת אומרת שאת התיקונים שאני יעשה עכשיו יראו מש'ו אחר מהקעקוע?? כאילו זה לא ישתלב עד שזה לא יחלים לגממרי כמו הקעקוע?ו.. מתיישהו אני יצתרך לעשות את זה ככה שאני לא יודע...

יש לך שתי אפשרויות:

1. לעשות את התיקונים עכשיו, מה שאומר שהקווים יהפכו מהר יותר להיות חלק מהקעקוע כיוון שהקעוקע עדיין טרי והקווים החדשים בשבועיים שלושה הראשונים ייראו שונה קצת יהפכו להיות חלק אינטגרלי מהקעקוע. 2. לחכות לחורף, ואז לקחת בחשבון שייקח לחלקים הטריים יותר זמן (כמה חודשים) עד שיהפכו להיות חלק אינטגרלי מהקעקוע ולאייראו שונים טיפה מהשאר. זו בחירה שלך כמובן, אבל אני יכולה להגיד לך שמדובר בשיקולים פשוטים של נוחות ואסתטיקה. אם אין לך בעיה עם זה שייקח כמה חודשים להכל להראות הומוגני אז תמתין ותסבול פחות מתקופת ההחלמה. אם אתה מוכן לקחת עכשיו שבועיים שבהם אתה יודע שתאלץ לסבול מעט מהחום אז עכשיו זה הזמן. איך שמתאים לך :). בהצלחה, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר