קעקוע 2...

אני דווקא רואה את הפרפר, די בקלות למעשה

אמיר, יכול להיות ששכחת את החשוב מכל? שכחת שמדובר בקעקוע ושהוא לא יורד ולא הלך לשום מקום? באותה מידה היא יכולה להישאר עם הפרפר הזה (שאגב, אין שום אפשרות לשפוט האם מדובר בעבודה איכותית או לא לפי התמונה) ולהיות מבסוטה עד סוף ימיה. יש לי הרגשה שאתה מתווכח לשם הוויכוח קצת, ושוכח את עצמך. מאוד לא נעים לי, באופן אישי כמובן, לראות את הגישה שלך. אתה מתנשא, אטום והגרוע מכל: לא נעים ולא נחמד. מנהל פורום קעקועים, כמו שאני רואה את התפקיד, אמור להיות אדיב ונחמד ואינפורמטיבי כך שהמתקעקע ירצה ויוכל להרגיש בנוח לחזור לפורום ולשאול ולהתעניין. לפעמים אנשים עושים צעד ראשון מתוך בורות והשני כבר מתוך חיבה אישית לתחום והשלישי והרביעי כבר מתוך אהבת התחום. לפעמים גם קעקוע שהוא לא הכי מקורי בעולם, אבל חמוד שעושה נעים בלב, גם הוא מתאים. הגישה שלך שיפוטית ואני בספק אם הבחורה הנחמדה תחזור לפורום לשאול שאלות ותוכל לכבד את הדיעה שלך כמנהל. לדעתי האישית אם אתה רוצה לומר את דעתך על קעקועים בפורום פתח לך יוזר חשאי ועשה זאת איתו. אל תשתמש במעמדך כמנהל פורום כדי להיכנס באנשים ממרומי תפקידך כדי לעשות זאת. אני חייב תלציין שפעמים רבות ראיתי אותך מחמיא מאוד לקעקועי םשאני למשל לא הבנתי איפה האיכות בהם, ומה הקונספט המרעיש. אל תשכח את שיקול הטעם והאינדיווידואל! עם כל זאת, יכול להיות שאני טועה ואין לי מושג מהחיים שלי. אפרת

אפרת...

קצת חבל לי שאת בוחרת לרדת לפסים אישיים בתוך התגובה שלך, זה לא מוסיף לך כבוד, אף פעם לא טענתי שאני טוב יותר מאחרים, וזה שהצבע שלי אחר לא הופך אותי למיוחד, אני עדיין בנאדם, אני טועה לפעמים ולא תמיד יכול להתאים לרצונות של כולם לפתוח יוזר חשאי ולהיכנס באנשים ?? האם זה באמת משנה מה הצבע של המשתמש ? אם מישהו אחר היה כותב את זה האם התגובות היו משתנות ? ובכלל, למה לעורר פרובוקציות ("להיכנס באנשים"), מעניינת אותי התגובה הזאת שלך אם יש לך משהו אישי נגדי שאת שומרת בבטן - את מוזמנת לפנות אליי למייל

אהלן...

קוראים לך חן, לא ?! אני רק רוצה להתנצל אם הרגשת מאוימת/מותקפת, זאת ממש לא היתה הכוונה שלי, מקווה שלא נפגעת ממני יותר מדיי מצטער

לא נורא...לא משהו שאי אפשר לתקן שטויות, הכל ברוח טובה בסופו של יום. חן

אפרת...

קצת חבל לי שאת בוחרת לרדת לפסים אישיים בתוך התגובה שלך, זה לא מוסיף לך כבוד, אף פעם לא טענתי שאני טוב יותר מאחרים, וזה שהצבע שלי אחר לא הופך אותי למיוחד, אני עדיין בנאדם, אני טועה לפעמים ולא תמיד יכול להתאים לרצונות של כולם לפתוח יוזר חשאי ולהיכנס באנשים ?? האם זה באמת משנה מה הצבע של המשתמש ? אם מישהו אחר היה כותב את זה האם התגובות היו משתנות ? ובכלל, למה לעורר פרובוקציות ("להיכנס באנשים"), מעניינת אותי התגובה הזאת שלך אם יש לך משהו אישי נגדי שאת שומרת בבטן - את מוזמנת לפנות אליי למייל

אין לי שום דבר נגדך אלא נגד התגובות שלך בשרשור זה

התגובות שלך הן כשל אדם אטום ולא נעים. אתה באמת לא רואה את ההבדל בין המצב בו מנהל כותב דיעה שלילית לבין מצב בו יוזר מין המניין כותב שכזו? גם ההיפך הוא נכון, כאשר מנהל משבח עבודתו של אדם מסויים יש לזה אימפקט הרבהה יותר גדול מאשר כשיוזר מין המניין עושה זאת. אתה לא רואה את ההגיון? ההרגשה שלי היא שאתה נגרר עם מסע ה"לעמוד על שלי" במקום לנסות לבחון את כל התנהלות השרשור הזה באופן אובייקטיבי. מכיוון שאני כן יוזר מין המניין יש לי פריבילגיות שלך כמנהל אין, וההיפך. אל תנצל את הצבע סתם, יש לו משמעות. אפרת

עוז ושבלולה יקיריי

למעשה ההודעה הזאת ממוענת לכל חברי הפורום, מהותיק לטרי ביותר, שנוכח בדיון הלא אופייני הזה. הפורום הזה הצליח לרכוש לאורך הזמן מוניטין של פורום המשדר איכות, מקצועיות ובגרות, ואני בהחלט שיכול להבין את חברי הפורום שתמהים על הדיון הסוער הזה שמערב בתוכו חילוקי דעות בין מנהלים ושמכתים את הפורום כולו. קודם כל אני רוצה לומר לכם שגם לי בתור חבר ותיק בפורום הזה מאוד לא נעים לראות את הדיון הזה מתנוסס ע"ג הפורום, ומכתים את המוניטין האיכותי והמקצועי שלקח לנפשות הפועלות בו לא מעט זמן ליצור. תאמינו לי שאף אחד מאיתנו, המנהלים, לא התכוון שהדיון הזה יתפוס מין אפקט "כדור שלג" שכזה מהודעה אחת לשניה ויתדרדר למצב כ"כ עגום. חשוב לי מאוד לומר לכל חברי הפורום הזה שהמנהלים מבינים את אי הנעימות שנגרמת מהדיון הזה, וחולקים אותה יחד איתכם. גם אנחנו חברים בפורום הזה, גם אנחנו היינו מעדיפים שהדיון הזה היה מסתיים בצורה אחרת. בקשר למחיקת כל הדיון, ובכן אני לא יודע אם זו אופציה בכלל. לי אישית היה חשוב להעביר בדיון הזה את דעתי ולהבהיר שאני מתנגד לכך שמנהל עשה שימוש במעמדו ע"מ להרשות לעצמו להתבטא בצורה שכזאת, ושבר את הנורמות שעליהן הוא בתור מנהל אמור לשמור. כמו כן, חברי פורום אחרים אמרו את דעתם, ואף שדעתם הייתה חריפה- הם העבירו אותה בצורה ראויה ועניינית, וזה לדעתי לא רק שלא גורע מאיכותו של פורום אלא מעיד על איכותו: פורום שגם בדיונים כאלו שומר על רהיטות וענייניות. שבלולה זקנתי (), את זוכרת שביקשת מהמנהלים לתת יותר חשיבות לחופש הביטוי? כאן חברי פורום אמרו את דעתם בצורה ראויה, ולכן אני חושב שיהיה לא נכון מצד ההנהלה להגביל את את דעותיהם. הדיון הזה אכן מאוד לא נעים (ולא רק לכם יקיריי), אבל כולי תקווה שהמסר שיצא ממנו לגבי ההתנהלות המצופה ממנהל כחבר פורום וכחלק מצוות הניהול יהיה ברור, ושמי שיאלץ להסיק מסקנות מהדיון הזה אכן יסיק אותן (ואני יודע שאמיר הוא לא היחיד שיצטרך להסיק מסקנות). בכל מקרה, מחיקת דיון שכזה היא לא החלטה שלוקח על עצמו מנהל יחיד, אלא זו החלטה משותפת לכל צוות ההנהלה. איני יודע האם איתמר או אמיר ירצו למחוק את הדיון הזה ולעבור הלאה, אני בכל אופן מעדיף שלא. חברי פורום יקרים, אני מבין שהדיון הזה הוא איום על המוניטין החיובי של הפורום, ואנו מבטיחים שנעשה כל שביכולתנו לבלום את ההתדרדרות פה ולדאוג ששמו הטוב של הפורום לא יפגע יותר משהוא נפגע עד עכשיו. אחרי ארבע שנים שבהן הפורום קיים, דיון אחד לא ימוטט את הערכים עליהם או מושתת ולא יוריד מרמתו. אני מזכיר לכולם שתא הדואר שלי פתוח לכל הצעה או פניה (WALLATATTOOS@WALLA.CO.IL). המשך שבוע נעים, שלומי

טוב נו. אם אתם רואים חשיבות - סבבה.

ונעבור לנושא מהותי יותר: איך יצאה הסקיצה (כן כן, ה-כל אני יודעת)?

המיחוק לא יעבור...

אני לא רואה שום סיבה לצנזורה ולמחיקת הודעות גורפת מהדיון, אמנם זה לא נראה טוב כלפי חוץ, אבל כל עוד זה דיון לגיטימי ועינייני - הוא יישאר, בטח ובטח כשאנחנו לא רוצים להשאיר את הלכלוך מתחת לשטיח קיימים מספר חילוקי דעות, נעשו מספר טעויות, הגיע הזמן לחזור אל לוח השירטוטים ולבדוק מחדש איזה כמה דברים כתבתי את דעתי לאיתמר, עם הצעות להמשך, נראה לי שעם קצת מאמץ אפשר לפתור את הפלונטר ולפתוח דף חדש ונקי

העיקר שאתם מתקשרים

ולא רק מתנצחים על גבי הפורום.

טוב נו. אם אתם רואים חשיבות - סבבה.

ונעבור לנושא מהותי יותר: איך יצאה הסקיצה (כן כן, ה-כל אני יודעת)?

את כל הזמן מפתיעה אותי.

הסקיצה עדיין לא מוכנה, והמנחה שלי בתהליך הכין אותי לכך שזה עוד הולך להיות תהליך מייגע- אבל העיקר שהתוצאה תהיה טובה! מה גם שלפי קצב ההתעדכנות שלך, סביר להניח שתדעי על הסקיצה לפני, אז תדאגי לעדכן אותי...

ככה זה כשיש לך קשרים בהנהלה

וההנהלה נוהגת לספק מידע אונליין (במיוחד זו שעוברת דירה בימים אלה)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר