חדשה כאן

חדשה כאן

בוקר טוב לכולם. אני מרינה, בת אוטוטו 18 מב"ש. בעלת קעקוע יחיד (אצרף תמונה שלו- קרדיט לרועי). מגיל צעיר מאוד מתעסקת בתחום ובBM בכלל. חיפשתי קהילה טובה ואני בהחלט חושבת שמצאתי אותה לאחר דפדוף בעמודי הפורום. אני ממש עכשיו עובדת על סקיצה לעבודת כתף שתפלוש לשכם, וממש מחר יוצאת לסיבוב מכונים בת"א כדי למצוא מקעקע חדש שיעשה לי את הניו-סקול הכי טוב שיש. עברתי על הגלריה והתרשמתי בטירוף. יום נפלא שיהיה!
untitled.jpg

ברוכה הבאה

אני שמח שמצאת בית בפורום שיהיה בהצלחה בחיפוש, ונשמח לראות תמונות לאחר הקיעקוע. ET

חדשה כאן

בוקר טוב לכולם. אני מרינה, בת אוטוטו 18 מב"ש. בעלת קעקוע יחיד (אצרף תמונה שלו- קרדיט לרועי). מגיל צעיר מאוד מתעסקת בתחום ובBM בכלל. חיפשתי קהילה טובה ואני בהחלט חושבת שמצאתי אותה לאחר דפדוף בעמודי הפורום. אני ממש עכשיו עובדת על סקיצה לעבודת כתף שתפלוש לשכם, וממש מחר יוצאת לסיבוב מכונים בת"א כדי למצוא מקעקע חדש שיעשה לי את הניו-סקול הכי טוב שיש. עברתי על הגלריה והתרשמתי בטירוף. יום נפלא שיהיה!

יפה מאוד. אפשר לדעת מה כתוב?

המון תודה

MATER, 'אמא'

חדשה כאן

ברוכה הבאה אל הקהילה הקטנה והצנועה שלנו...

אני שמח שנהנת לעבור על הגלריה שלנו, ובכלל לדפדף אחורנית בפורום, את בהחלט מוזמנת להמשיך ולהשאר כמובן אם יש לך רעיון כבר לקעקוע והסקיצה נמצאת עדיין בתהליך, יש לך מספר אופציות: הראשונה, והמועדפת לטעמי, היא פשוט לפנות למקעקע שמצייר בסגנון של הקעקוע המבוקש. בסופו של דבר המקעקע הוא זה שיעשה את הביצוע הסופי ואני חושב שיהיה עדיף לפנות לבעל המקצוע עצמו ולבקש ממנו שיעצב מכיוון שהוא גם זה שיתאים את העבודה לסגנון הספציפי וגם לדרישות הטכניות של הקעקוע האופציה השנייה היא לחפש אדם מוכשר שמצייר בסגנון המבוקש ופשוט לשלם לו על העיצוב המבוקש, כמובן שקיים סיכוי שאם תעשי את העיצוב אצל אדם שהוא לא המקעקע, המקעקע יצטרך לעשות שינויים והתאמות אם את מעונינת באפשרות הראשונה אני מציע לך לעשות סבב סטודיואים כפי שאת מתכננת, כדאי לך לבדוק מספר תיקי עבודות של מקעקעים, חפשי בתיקי העבודות גם ציורים של המקעקע או עיצובי דוגמאות לקעקועים (פלאש), אם אין למקעקע/ת בתיק העבודות ציורים את יכולה לבקש שיראה לך עבודות קעקועים הוא בעצמו עיצב - כך תוכלי לברר מה הסגנון האישי של האומן הנה מקום שאפשר להתחיל ממנו, אלו קישורים לאתרים של אומנים מחו"ל אשר "מתארחים" אצלנו באתר הגלריות, כשמסתכלים על תיקי עבודות של אומנים טובים מקבלים תחושה של איך נראה קעקוע טוב לעומת קעקוע חובבני וזה מסייע המון בבדיקת מכונים יעזור מאוד אם תאמרי לנו את הרעיון, ואז נוכל לתת לך קווים כלליים ומנחים באשר למה בדיוק את רוצה לחפש בתיקי העבודות, אני גם הייתי מנצל את זה כדי לבחון את הרמה הטכנית של המקעקעים וכך למצוא מי יותר מוצא חן בעינייך בהצלחה ונשמח אם תעדכני אותנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר