קעקוע חדש

זו הגישה הכי איומה שיכולה להיות לחיים

אני חושבת שאם בנאדם רוצה משהו, ויש לו חלום, הוא צריך להגשים אותו למרות המכשולים בדרך, ולא להרים ידיים ולוותר. לו הייתי אני בנעליו של הבחור, הייתי מחפשת גם כן דרכים אחרות להגשים את עצמי ובטח לא נותנת לכמה אנשים שלא מאמינים בי להרוס לי את השאיפות. לתוצאות של ההגשמה הזו אני לא אכנס, כי הלינץ' על הבחור כבר נעשה, כיאה וכמצופה מאנשי הפורום (שלומי קוקי, זה לא מכוון אלייך...).

הביקורת צריכה להנתן לפני מעשה

ולא אחרי כשהקעקוע האומלל הזה כבר נמצא מתחת לעורו של מישהו. למה בדיוק אנחנו לא יכולים לשפוט את העבודות שלו? ניכר כ"כ מהעבודות שלו שהוא פשוט לא מסוגל לבצע עבודות בסדר גודל כזה (או עבודות בכלל) וכבר נאמר לו שיפסיק לעשות ניסויים באנשים, אבל הוא בשלו- מפתח את היכולת הקלוקלת שלו על חשבון האסתטיות של האנשים שהוא בוחר לקעקע. דווקא ממך ציפיתי בתור בחורה שרואה עצמה כמתמחה אצל מקעקע רב ניסיון שתדעי שבהתמחות והתלמדות לוקח המון זמן עד שעוברים ממש לעבוד על אנשים, ושיש לא מעט תחנות בדרך. מה שחברנו עושה הוא פשוט לקפוץ ישר מתחנה א' לתחנה ת' ולשכלל את יכולתיו המקצועיות על אנשים ולא על תחליפים יותר ראויים לעבודות שכאלה. אני מצטער מאוד לומר לך שאין שום אבירות ושום יוזמה שראויה להערכה בצורת ההתנהלות הזו, ושאני חייב להטיל ספק במקצועיות של המורה שלך אם הוא לא לימד אותך על הפן האתי של התחום ועל ההשלכות בעשיית שפטים באנשים למען שיכלול היכולת שלך. אני מצטער מאוד אם אני נשמע בוטה, אבל זה ממש מעצבן אותי שמישהי שרואה עצמה כמתלמדת תומכת בדבר הנורא הזה, ואף משכילה לתת תמיכה מקצועית לאותו בחור. Peace

כן אתה בהחלט קצת בוטה

אהה איזה קטע משום מה אני עדיין פה מילים בוטות והוצאת עצבים בכתוב לא כל כך עוזר אני קצת קשה הבנה כפי ששמתם לב פה וכל הביקורות אמרו לי ללכת לקבל הכוונה מקצועית ועכשיו אתה יוצא אל הבנאדם הראשון שרוצה לכוון אותי גם אם בצורה הכי קטנה כי עצם זה שאני מקעקע כביכול לא נכון ולא לטעמך אני אקבל כל דבר שיגידו עלי בכל פאן אישי ומקצועי וזוהי זכותו של כל אחד ואני אוהב לראות ביקורות מכל סוג מבונות להשמצות וכו... אבל לצאת על אנשים שבאים קצת לקראתי אני לא מתכוון לשתוק ואם זה לא מוצא חן בעיניי מישהו לא אכפת לי כל כך אתם מוזמנים לחסום או להעיף אותי בכל זמן יום טוב peace out

לא כל אדם יכול או ראוי להיות מקעקע

ואין שום דבר פסול בזה. מצב התחום כיום מחייב את בעלי הסטודיואים להיות מאוד דקדקנים באנשים שהם מקבלים להתמחות, והבעיה מתחילה כשאנשים שדחו אותם מסטודיואים שונים מחליטים להיות מקעקעים בכל מחיר.

יש פה טעויות

אבל נעזוב את זה. אם יש לכם מטרה עליכן לשאוף אליה ולפעול בחוכמה, התגובה לא על קעקוע ושאר דברים, רק על הדרך שבה דברים נאמרים. ואגב, אני גבר ולא אישה, והרעיון היה שצריך לדעת מה ואיך להגיד על מנת לגרום לשינוי להתרחש. זה כל היופי בהצלחה.

כל היופי בהצלחה...

הוא לעבוד קשה נכון וחכם כדי להגיע אליה. ET

זו הגישה הכי איומה שיכולה להיות לחיים

אני חושבת שאם בנאדם רוצה משהו, ויש לו חלום, הוא צריך להגשים אותו למרות המכשולים בדרך, ולא להרים ידיים ולוותר. לו הייתי אני בנעליו של הבחור, הייתי מחפשת גם כן דרכים אחרות להגשים את עצמי ובטח לא נותנת לכמה אנשים שלא מאמינים בי להרוס לי את השאיפות. לתוצאות של ההגשמה הזו אני לא אכנס, כי הלינץ' על הבחור כבר נעשה, כיאה וכמצופה מאנשי הפורום (שלומי קוקי, זה לא מכוון אלייך...).

אני יודע שזה לא היה מכוון אלי :)

וחלק מהבעיה הוא גם התחום עצמו והדרכים להיכנס אליו. התחום עצמו מאוד סגור בפני אנשים חדשים וצריך לא פעם קשרים כדי להיכנס אליו. שאיפה בלבד להיות מקעקע לצערנו/מזלנו לא מספיקה ברוב המקרים- צריך גם הרבה מאוד כישרון וגם להכיר את האנשים הנכונים במקומות הנכונים. זאת אכן גישה נוראית לחיים, אבל אלה הם חוקי המשחק...

יש פה טעויות

אבל נעזוב את זה. אם יש לכם מטרה עליכן לשאוף אליה ולפעול בחוכמה, התגובה לא על קעקוע ושאר דברים, רק על הדרך שבה דברים נאמרים. ואגב, אני גבר ולא אישה, והרעיון היה שצריך לדעת מה ואיך להגיד על מנת לגרום לשינוי להתרחש. זה כל היופי בהצלחה.

לא אמרתי שלא צריך לשאוף אל המטרה

אבל כמו שאמר ET, להתקדם לעבר המטרה בצורה נכונה וחכמה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר