שאלות

שאלות

היי אנשים אני רוצה לעשות קעקוע כבר הרבה זמן ורק במן האחרון אני ממש חושבת על זה ברצינות ועושה "שיעורי בית" בנושא... אני יודעת שאותו אומן שאני אעשה אצלו יסביר איך לטפל בקעקוע ומה לעשות. אבל יש לי כמה שאלות לפני וכל מידע שתוכלו לספק לי יהיה מצויין! כמו למשל: האם מומלץ למרוח משחת הרדמה לפני (כמו אמלה)? אני רוצה לעשות קעקוע ברגל למטה מעל הקרסול מה בנוגע לקרמים (לפני ואחרי הקעקוע)? מה בנוגע לשעווה? האם זה מקובל ללכת לסטודיו ולהסתכל שם על דוגמאות לקעקוע מבלי לעשות במקום? כמובן שיש לי עוד שאלות רבות ומגוונות אבל אני בטוחה שדף ההוראות שאני אקבל יעזור לי... תודה מראש

שלום לורה

את רוב התשובות לשאלות שלך תוכלי למצוא בשאלות הנפוצות של הפורום . אני יענה לך גם בקצרה על השאלות אך תוכלי למצוא מידע יותר מפורט בלינק. לא מומלץ להשתמש באמלה, הוא מאלחשת את הכאב אך היא עושה זאת רק לחצי שעה בערך, ומה שקורה, זה שאת מקבלת את כל הכאב במכה אחת ברגע שההשפעה פגה. עדיף לעשות זאת בדרך הרגילה והטובה, והגוף משחרר לאחר מספר דקות אנדורפינים שיעזרו לך להתמודד עם הכאב. לגבי הקרם איתו תטפלי בקעקוע, ניתן לקרוא במאמר על טיפול בקעקוע החדש שלי. שעווה את יכולה לעשות כבר 3 שבועות לאחר הקיעקוע. וכמובן שזה מקובל ללכת לסטודיו להסתכל על דוגמאות וגם על תיקי עבודות כדי לבחון את מקצועיות המקעקע. בהצלחה, ET

היי לורה...

קודם כל ברוכה הבאה אל הפורום, את מוזמנת להישאר, לקרוא את המאמרים והשאלות הנפוצות ולהכיר קצת יותר את כל התחום הרחב הזה שנקרא קעקועים אני בטוח שאם תלמדי ותחקרי קצת את הנושא, כשתבואי להתקעקע - הכל יהיה לך הרבה יותר מובן, נוח וקל, ואני מאמין שגם התוצאה הסופית של הקעקוע שיעטר את גופך תהיה הרבה יותר טובה כפי שאיתמר כתב, כל התשובות כבר נמצאות, פשוט צריך לדעת איפה לחפש אותם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר