אם כבר שמי נחשף ללא כוונה שכחתי ללחוץ על הצג כינויי

עבודת גב שלי עוד2 סאשנים והוא גמור אשמח לביקורות כל אשר יעזור לשפר את הקעקוע המלצות תלונות טענות הסיצה שלי מקורית ובלעדית לבעל הקעקוע אך אינני דואג מיכוון שכולם כאן אתיים מקווה שלאחר חשפתי בכל זאת אצליח להשיג עבודה בארץ תמיד אשאף לטוב ביותר לכל מי שמתנגד לאמירה שלי בקרוב מלך הקעקועים של ישראל
ntato7 (14).jpg
ntato7 (13).jpg

ביקורת בונה. ארוך ומייגע.

ראיתי את השרשור הנוסף שלך והוא באוירה מעט עויינת. הרוחות פה בפורום שלוות, אך משהו עירער אותן, החשש בליבי הוא שהאמירה הנחרצת על עתידך המובטח. תנסה לחיות את ההוויה ולספוג מן הנוכחים את המייטב, התבטאויות מתנשאות הינן כמו אבן המתגלגלת במורד, תנסה להנמיך פרופיל מעט ולהתאימו למימד המציאות, מהלך זה יסייע לך במציאת האובייקטיביות הטמועה באסופת הקוראים אשר סביבך. אני אתחיל - עבודה אמיצה, בתור התחלה לא הייתי מצפה לראות מימדים כאלה של עבודות. על כן יפה מאוד. הקוים גסים, ויש חוסר אחידות בכל הקעקוע. חסרה עדנה בעיקר במקומות בהן היא נחשקת במיוחד - אש! אש הינה מעודנת. רצחת אותה. פרטים רבים מיטשטשים, שים לב לזנב הדרקון שלך - הקשקשים כמעט ואינם נראים, להבדיל מהכנפיים שבהן הרעיון מובהק וברור, הן הרבה יותר טובות מהחלק התחתון, הגוף, והידיים. הידיים שלו ממש נעלמות ונבלעות בין השחורים הגסים. גם הרגליים נראות כאילו עוצבו בברוטליות. דבר נוסף צרם את עייני, פינות וחידודים. כל מקעקע יודע שלא חוזרים עם הקו מהפינה, מוציאים את המחט ומתחילים שוב מהצד השני אל הפינה, שים לב לסימות של הלבהות שלך, (שוב הלהבות...) אתה מנסה לקצר תהליכים, חבל. זה לוקח זמן, נכון, ויותר זמן, אבל אלו הסודות הקטנים שעליך לדעת! זה הניסיון שלך. קח את הטיפ הזה עימך לדרך הארוכה שעוד מצפה לך. מצד שני - זוהי דמות אימה, כאילו מן הצפוי שנוצף בגסות הזאת. תפתח את הסגנון שלך, יש לך בסיס רחב והרבה זמן (ואני מקווה שגם חברים נקיי עורות) , תהיה צנוע, תהיה הוגן, תמשיך לעבוד ולהעלות עבודות, אשמח לראותן! וחדד פינות.

"על כן יפה מאוד"???

אין שום כבוד בכך שאדם לוקח על עצמו משימות שגדולות עליו, על חשבונם של אחרים. מקעקע מתחיל לא אמור לעשות קעקועים גדולים ויש לכך סיבה! הסיבה היא שהוא לא מסוגל לכך. כל נסיון לקפוץ מעל היכולת הנוכחית שלו גורמת לאדם אחר הרס של העור. מקעקע צריך לשים את האסטתיקה במקום הראשון ואם הוא חסר אכפתיות כלפי הלקוח שלו אני לא רואה בזה שום יופי ושום כבוד. אפרת

רוב תודות על הפירוט וההשקעה

אני מודה לך מאד על הביקורת אני שמח לשמוע ביקורת פרטנית כל כך על עבודתי כל הדברים שאמרת מונחים לפניי אשנן אותם ביום שלישי אני עובד על הדרקון אעבור עליו לאט אמשיך לעדכן בפורום ואשתדל להיות יותר מאופק ורגוע יותר לגביי תגובותיי כאן אני מודה לך מאד בברכה מייקל בקרוב מ...

"על כן יפה מאוד"???

אין שום כבוד בכך שאדם לוקח על עצמו משימות שגדולות עליו, על חשבונם של אחרים. מקעקע מתחיל לא אמור לעשות קעקועים גדולים ויש לכך סיבה! הסיבה היא שהוא לא מסוגל לכך. כל נסיון לקפוץ מעל היכולת הנוכחית שלו גורמת לאדם אחר הרס של העור. מקעקע צריך לשים את האסטתיקה במקום הראשון ואם הוא חסר אכפתיות כלפי הלקוח שלו אני לא רואה בזה שום יופי ושום כבוד. אפרת

רבותיי, שוק חופשי

עם כל הכבוד, במידה והמקעקע המתחיל לא הסווה את עובדת היותו מתחיל וחסר נסיון, אין עם זה שום בעיה. אני מניח שגם מבחינה כספית הוא לא לקח את אותו הכסף כמו שהיו לוקחים מקעקעים ותיקים על אותה עבודה. אני חושב שאנחנו שוכחים שיש גם מקועקע מהצד השני, שגם לו, איך לומר, יש אחריות מסויימת על גופו ועל מי שנוגע בו עם מחט. ואחרי הכל, ברור שאסור לקפוץ מעל הפוקיק, כל אחד צריך לדעת מה הוא שווה ולהיות מסוגל להודות אם עבודה מסויימת גדולה עליו

הרעיון שאפרת ניסתה להעביר לא עבר כל כך טוב כנראה.

אפשר להיות מקעקע מתחיל ולעבוד טוב, כל זמן שאתה עובד תחת פיקוח ומגביל את עצמך למה שאתה מסוגל לעשות (תוך יכולת להסתכל בצורה אובייקטיבית על עצמך ולומר לעצמך מתי אתה לא מסוגל לעשות משהו) אפשר להתחיל לקעקע ולא להרוס עור של אנשים. עקרונות השוק החופשי זה משהו שנחמד לשאוף אליו בהרבה תחומים, אבל תודה שלמשל בפלסטיקה לא היית מעוניין ביישום שלהם... ET

הדוגמא של הפלסטיקה בדיוק ממחישה את מה שאמרתי

אפשר ללכת למנתח פלסטי, אחד מיני מאות מנתחים, ואפשר ללכת לטובים ביותר, כמובן, הכל שאלה של כסף. כדי לחדד את מה שאמרתי- האם לדעתך למקעקע שלא מוציא עבודות ברמה של בוריס יש זכות קיום? הרי אם יש טובים, מוכשרים ומנוסים ממנו, כל מה שהוא יעשה על העור יהיה בחזקת- "להרוס את העור" כי תמיד יהיה מי שיעשה את זה טוב ממנו, וזה בדיוק העניין. אתה מקבל את מה שהכסף שלך שווה. יש לי על הגוף מס' קעקועים, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות וברור לי שעל דברים יפים משלמים יותר. איך המקעקע ישן בלילה זה כבר עניין פרטי בינו לבין המצפון שלו... איציק

שלום חברים

לא הייתי בפורום הרבה מאוד זמן, ובתור מנהל קהילה לשעבר שהקדיש הרבה מזמנ,ו ממש מבאס אותי שזו ההודעה הראשונה שאני כותב אחרי העדרות כל כך ממושכת. אתה חושב שבמרחק של זמן דברים יתפתחו, אנשים יםתחו סטנדרטים, מוסר, ראייה קצת יותר מחודדת ומקצועית ועין בוחנת ואחראית ובמקום זה ההפך. למייקל אין לי הרבה מה לומר שלא נאמר עד עכשיו. חוץ מזה שאתה יכול להתגאות בכך שהגדירו את העבודות שלך בינוניות. כי זו ממש מחמאה. לדעתי הן לכל היותר מחפירות. אבל אי אפשר לצפות ליותר ממי שלמד לקעקע בקורס מזורז. אתה יכול להמשיך ולקעקע עד קץ הימים אבל בלי הדרכה מסודרת וממושכת של מקעקע מנוסה יש דברים שפשוט לא תוכל ללמוד. באמת שקשה לי להבין איך אתה מרשה לעצמך מוסרית לספסר בגופם של אחרים - אלא אם אתה באמת חושב ביהירותך שאתה מספק תוצרת איכותית ואז סתם יש לך בעיה קשה של תפיסת המציאות. אבל מספיק נאמר עליך - אני פשוט מעדיף לשכוח שזה בכלל אפשרי. מה שאני באמת לא מבין זה חברי פורום שלא קמו לגנות ולהוקיע את הבינוניות מתוכם. לא רק שלא גינו אלא גם הסירו במידת מה את האחריות מהמקעקע ולכן ראו כדוגמא את ההודעה "רבותיי שוק חופשי" - איך אפשר לכתוב וגם להאמין להודעה כזו. הייתי רוצה להאמין שלא רק שהוא לא לקח את אותו הכסף שלוקח מקעקע מקצועי אלא שהוא שילם למקועקע המסכן. וא' אתה צודק צריך לזכור שיש מקועקע בצד השני. ואתה יודע מי צריך לזכור את זה בראש ובראשונה? ה מ ק ע ק ע !! אם הוא לא מסוגל לזכור שזה בן אדם חי ונושם שעליו הוא משאיר סימן המעיד על היכולות שלו, ואם הוא לא מסוגל להיות מספיק אתי בשביל לגרום לו להבין מה הוא הולך לקבל בתמורה לדם ולכסף שלו, אז הוא לא צריך לקעקע. לרוב המתקעקעים אין את היכולת או הידע לשפוט בעצמם את התוצאה שיקבלו ולכן אחריות המקעקע. מקעקע שלא נוהג ככה למעשה מתנהג כמו מוסכניק שדופק את הלקוח שלו שלא מבין כלום במנועים של רכב. - אולי ההשוואה הזו תהפוך את זה ליותר ברור בעיניך? אני מקווה שלא אאלץ לראות יותר עבודות כאלה - לא בגלל שיפסיקו להעלות אותן לפורום אלא בגלל שיפסיקו לעשות אותן נקודה. אבל מאחר ולא סביר להניח שזה יקרה נותר לי רק לאחל לכולכם שלא תפלו תחת ידיים שכאלה.

הדוגמא של הפלסטיקה בדיוק ממחישה את מה שאמרתי

אפשר ללכת למנתח פלסטי, אחד מיני מאות מנתחים, ואפשר ללכת לטובים ביותר, כמובן, הכל שאלה של כסף. כדי לחדד את מה שאמרתי- האם לדעתך למקעקע שלא מוציא עבודות ברמה של בוריס יש זכות קיום? הרי אם יש טובים, מוכשרים ומנוסים ממנו, כל מה שהוא יעשה על העור יהיה בחזקת- "להרוס את העור" כי תמיד יהיה מי שיעשה את זה טוב ממנו, וזה בדיוק העניין. אתה מקבל את מה שהכסף שלך שווה. יש לי על הגוף מס' קעקועים, חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות וברור לי שעל דברים יפים משלמים יותר. איך המקעקע ישן בלילה זה כבר עניין פרטי בינו לבין המצפון שלו... איציק

אין כאן שום שאלה של כסף...

יש כאן את המחוייבות המקצועית והאתית של המקעקע לא להיכנס לתחום שהוא לא שולט בו (בלשון המעטה), ובכך, הוא לא יפגע באסתטיקה של הקליינטורה שלו. מעבר ליכולות האמנותיות של המקעקע, זה אחד הדברים שנדרשים ממנו, ואם אין לך את זה לעולם לא תהיה מקעקע מקצועי ואיכותי. אני מודע לעובדה שמקעקע לא נולד מקצוען, אבל יש דרכים ללמוד כיצד להגיע לרמה הזאת, והן לא ע"י קפיצה מעל הפופיק, אלא לאט ובטוח. בשביל המקעקע והקליינט. יש אחריות ומחוייבות מאחורי החזקת מכונת קעקועים, וזה לא דבר שיש להתייחס אילו בקלות ראש! ET

שלום חברים

לא הייתי בפורום הרבה מאוד זמן, ובתור מנהל קהילה לשעבר שהקדיש הרבה מזמנ,ו ממש מבאס אותי שזו ההודעה הראשונה שאני כותב אחרי העדרות כל כך ממושכת. אתה חושב שבמרחק של זמן דברים יתפתחו, אנשים יםתחו סטנדרטים, מוסר, ראייה קצת יותר מחודדת ומקצועית ועין בוחנת ואחראית ובמקום זה ההפך. למייקל אין לי הרבה מה לומר שלא נאמר עד עכשיו. חוץ מזה שאתה יכול להתגאות בכך שהגדירו את העבודות שלך בינוניות. כי זו ממש מחמאה. לדעתי הן לכל היותר מחפירות. אבל אי אפשר לצפות ליותר ממי שלמד לקעקע בקורס מזורז. אתה יכול להמשיך ולקעקע עד קץ הימים אבל בלי הדרכה מסודרת וממושכת של מקעקע מנוסה יש דברים שפשוט לא תוכל ללמוד. באמת שקשה לי להבין איך אתה מרשה לעצמך מוסרית לספסר בגופם של אחרים - אלא אם אתה באמת חושב ביהירותך שאתה מספק תוצרת איכותית ואז סתם יש לך בעיה קשה של תפיסת המציאות. אבל מספיק נאמר עליך - אני פשוט מעדיף לשכוח שזה בכלל אפשרי. מה שאני באמת לא מבין זה חברי פורום שלא קמו לגנות ולהוקיע את הבינוניות מתוכם. לא רק שלא גינו אלא גם הסירו במידת מה את האחריות מהמקעקע ולכן ראו כדוגמא את ההודעה "רבותיי שוק חופשי" - איך אפשר לכתוב וגם להאמין להודעה כזו. הייתי רוצה להאמין שלא רק שהוא לא לקח את אותו הכסף שלוקח מקעקע מקצועי אלא שהוא שילם למקועקע המסכן. וא' אתה צודק צריך לזכור שיש מקועקע בצד השני. ואתה יודע מי צריך לזכור את זה בראש ובראשונה? ה מ ק ע ק ע !! אם הוא לא מסוגל לזכור שזה בן אדם חי ונושם שעליו הוא משאיר סימן המעיד על היכולות שלו, ואם הוא לא מסוגל להיות מספיק אתי בשביל לגרום לו להבין מה הוא הולך לקבל בתמורה לדם ולכסף שלו, אז הוא לא צריך לקעקע. לרוב המתקעקעים אין את היכולת או הידע לשפוט בעצמם את התוצאה שיקבלו ולכן אחריות המקעקע. מקעקע שלא נוהג ככה למעשה מתנהג כמו מוסכניק שדופק את הלקוח שלו שלא מבין כלום במנועים של רכב. - אולי ההשוואה הזו תהפוך את זה ליותר ברור בעיניך? אני מקווה שלא אאלץ לראות יותר עבודות כאלה - לא בגלל שיפסיקו להעלות אותן לפורום אלא בגלל שיפסיקו לעשות אותן נקודה. אבל מאחר ולא סביר להניח שזה יקרה נותר לי רק לאחל לכולכם שלא תפלו תחת ידיים שכאלה.

שלום

אמנם עצוב שאתה מגיב בכאלו נסיבות, אבל אני מקווה שמלך הדלעת מתכוון להישאר עימנו הפעם... ET

אזה כיף לראות אותך שוב פה

וכיף לראות מישהו שסוף סוף אומר את האמת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר