עקומת היצע וביקוש? או בשפת העם

אם אין מה רוצים, רוצים מה שיש. מזלי הגדול שאתם לא יודעים איפה אני גרה

מיצי, אל תשכחי שאת העברת את כתובתי

למשוגעת ההיא שרצתה את לואי... אני בקלות יכולה להסביר לטוש ואנדר איפה את גרה...**אייקון שלי זוממת מזימות אפלות** את גם יכולה לפתור את זה במלאי נדיב של קינדר בואנו בראשון הבא כשוחד לאנדר [שכמובן שאני אקח חלק פעיל בבליסתו, כדי שהיא תישאר כוסית נו...] ואז כתובת מגורייך תשאר שמורה במערכת

מה!?

את בטוחה לגבי המשקאות החמים? אנחנו נדבר על זה בבית...

הו בובה...זה רק קצה המזלג.

השבלולה שלנו היא אדם הזוי, זה מה שהופך אותה לכה מוצלחת!

hmm lets see...

1. אני חצי הולנדית חצי אנגליה. ההורים נפגשו במרכז קליטה. אולם אני דוברת אנגלית מלידה ועברית רק מגיל 6 אבא לעולם לא טרח לדבר איתנו הולנדית ככה שאין לי מה לעשות עם אזרחות ההולנדית שלי. 2. יש לי ליקוי שמיעה שדורש מכשירי שמיעה. לפעמים זה פוגע לי באיכות העבודה. 3. יש לי פרופיל 21 ולא הייתי אפילו בצו ראשון כי הייתי בשלוותה. 4. אני וחבר שלי הרגע נפרדנו וזה הפרידה הכי קשה. יש לי בחילה מעצב. 5. אני שונאת גינגים.

בובה, סורי לשמוע.

מקווה שעכשיו יותר טוב. שולחת חיבוק ודרישה שתתחברי למסנג'ר.

טוב נו. אני לא מעניין במיוחד.

אני כאן כבר קרוב לשנתיים, והיה מאוד לא נעים לראות את הפורום מפרפר בין חיים למוות בזמן האחרון. נקווה שיחד עם ההנהלה החדשה יצמח הפורום מחדש. 1.האהבה שלי לחיות התבטאה בגיל מאוד מוקדם כשבגיל 3 ניסיתי ללטף קיפוד. זה אחד הזיכרונות הראשונים והכי כואבים וטראומתיים שיש לי. 2. כבר יותר מארבע שנים שלא הסתפרתי, ובקרוב לרגל הגיוס אני אהיה חייב להיפתר מהשיער שעכשיו מגיע לי כמעט עד סוף הגב. 3. אני עובד ברפת (כי במה עוד קיבוצניק יכול לעבוד?) כבר 4.5 שנים ויש לציין שאני די מכור לעבודה שלי ובלילה גם יוצא לי לחלום על העבודה לעיתים די קרובות (אני סופר פרות ולא כבשים). 4. בשנה שעברה גידלתי תרנגול הודו בתור חיית מחמד, והתרנגול נאלץ למצוא בית אחר בתקופת הבהלה של שפעת העופות. עד היום אני נמנע מלאכול בשר הודו. 5. הכינוי שלי הוא "בנאדם" (איך דווקא הכינוי הזה? סיפור ארוך), וחוץ מההורים שלי אין כבר אף אחד שקורא לי בשמי הפרטי. ?Scared yet

אני קוראת לך בשמך הפרטי!

וצפניה הנפלא, אפילו שלא הכרתי אותו אהבתי אותו מאוד!! וזה מה שאמרו לך? שהוא נאלץ למצוא בית אחר? ואגב, התאור שלך לא העביר את מלוא התמכרותך לרפת ולפרות. עד כמה שזכור לי אתה הוא האיש שילך לחלוב אפילו עם אצבע נקועה...:-)

צודקת לחלוטין

מה שלא ציינתי בהודעה הקודמת, זה שכרגע אני בחופשה בבית, אך את הספרים קניתי כדי שיהיה לי מה לקרוא במעצר. (יותר מתאים לפורום קעקועים?)

זה מה שחשבתי...

בין הזרקה אחת לשניה הרבה יותר כיף לקרוא ספר טוב

מצטרפת ומנסה לדלות עובדות מעניינות

1. אני חולת טבע ובעלי חיים ומצב כדור הארץ והמינים שבסכנת הכחדה מטרידים אותי בצורה רצינית וכל יום אני תוהה מה אפשר לעשות כדי לשנות את זה בצורה גורפת שאכן תשפיע ובסוף לא עושה כלום. 2. אני רוצה לעשות הפיכה בעיריית ת"א, להדיח את ראש העיר לדאוג לבחירתו של ראש עיר ראוי ולהקים מועצת תושבים, מישו מצטרף? 3. יש לי 12 פירסים, 5 [או 6 תלוי מי סופר] קעקועים [ועולה], 4 חתולים וכלב אחד מקסים [בזכות השבלולה] כולנו יחד בדירה שחפורה לתוך הגבעה של יפו העתיקה, ממש מערה "מודרנית" ליד הים שלא רואים מהדירה אבל כן סובלים מבעיות הלחות וכיוב הנלוות אליו. 4. אני עדיין לא יודעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ואני בת 25 וחצי :-/ 5. הברזתי מהגן, מהיסודי, מהתיכון ומהצבא. :-)

שלום לך

אנחנו בהחלט נשמח לראות שאת לא רק מבקרת פה מדי פעם... מה את אומרת? ET

אוו שלום...

ברוכה הבאה, וכמובן שאני אשמח לראות אותך בתדירות יותר גבוהה ואני מוכן להצטרף אלייך ל-2, רק שכרגע זה קצת בעייתי, את יכולה לחכות איזה שנה-שנתיים ?!

6. את צלמת מעולה...שחכת??

חחחח הייתי אומרת שאני

מתעדת ארועים טובה XD

מצטרפת ומנסה לדלות עובדות מעניינות

1. אני חולת טבע ובעלי חיים ומצב כדור הארץ והמינים שבסכנת הכחדה מטרידים אותי בצורה רצינית וכל יום אני תוהה מה אפשר לעשות כדי לשנות את זה בצורה גורפת שאכן תשפיע ובסוף לא עושה כלום. 2. אני רוצה לעשות הפיכה בעיריית ת"א, להדיח את ראש העיר לדאוג לבחירתו של ראש עיר ראוי ולהקים מועצת תושבים, מישו מצטרף? 3. יש לי 12 פירסים, 5 [או 6 תלוי מי סופר] קעקועים [ועולה], 4 חתולים וכלב אחד מקסים [בזכות השבלולה] כולנו יחד בדירה שחפורה לתוך הגבעה של יפו העתיקה, ממש מערה "מודרנית" ליד הים שלא רואים מהדירה אבל כן סובלים מבעיות הלחות וכיוב הנלוות אליו. 4. אני עדיין לא יודעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ואני בת 25 וחצי :-/ 5. הברזתי מהגן, מהיסודי, מהתיכון ומהצבא. :-)

אבל הבית הכי מגניב שהייתי בו בחיים

בזכותי הוא הפך טיפה פחות מגניב

הבאתי לה מפלצת שהרסה אותו

אבל הוא היה כזה מסודר בזכותי

ככה ירד לטמיון ה5 שעות שהשקעתי??

פרויקט "הכר את קהילתך" מתחיל...

אז בגלל שחלק מהאנשים נעלמו והגיעו חדשים, וגם הרבה זמן לא עשינו משהו כזה, אני רוצה להתחיל שרשור שכל אחד יכתוב בו 5 עובדות על עצמו שהאחרים לא יודעים (ורצוי שהן יהיו משעשעות) ואני בטוח שיהיה אחלה ואני כמובן אתחיל (חייבים לתת דוגמא אישית, לא ?!): 1. כשהייתי בן 14 עברתי תאונת דרכים, לא נפגעתי יותר מדיי (פרט לשיפשופים), רק נגרם נזק בלתי הפיך לאופניים שרכבתי עליהם 2. בצעירותי התחרתי באליפות ישראל בריצות למרחק (רק שהבעיה היחידה היא שאני לא ממש יודע לרוץ מהר...) 3. אני אוהב לשתות אלכוהול, ויש לי בר פרטי משלי (עם מגוון רחב של משקאות...) 4. יש לי אחיין מקסים ומתוק בן חצי שנה בשם אביתר 5. התיכון שלמדתי בו נסגר למשך שנה, אנחנו היינו המחזור האחרון במתכונת הישנה שלו, הוא נפתח מחדש בשם אחר עם מורים אחרים ומנהל אחר יאללה, עכשיו תורכם...

ועכשיו אני...

1. אחרי ניסיונות גידול כושלים והריגה מוחלטת של כמה צמחים אומללים, הבנתי שאני מסוגלת לגדל רק קקטוסים... 2. כשהייתי קטנה היה לי אתגר לסיים 40 קרמבואים והתייאשתי אחרי חמישה בערך (וזה אחרי הבטחה לאבא שלי שאני אגמור את כולם..) 3. מסיימת תואר ראשון השנה (סוף סוף... ) 4. מתכננת טיול גדול לדרום אמריקה כשאסיים את התואר המפרך... 5.חולשה לספרים בכלל ולסדרת הארי פוטר בפרט (לא תאמינו, אבל אני עובדת עכשיו על עבודה סמינריונית בנושא) אה, ואני גם צמחונית 12 שנה.. חולה על בעלי חיים, סובלת מאד בחורף בגלל סף רגישות גבוה לקור ומכורה לקפה.. ופעם גם הייתי כותבת פה קבוע... (בעלת 3 קעקועים וחולמת בקרוב על עוד) טוב, יצאו לי קצת יותר מ-5 דברים... :)

ג'ינג'ים?

ג'ינג'ים.

ועכשיו אני...

1. אחרי ניסיונות גידול כושלים והריגה מוחלטת של כמה צמחים אומללים, הבנתי שאני מסוגלת לגדל רק קקטוסים... 2. כשהייתי קטנה היה לי אתגר לסיים 40 קרמבואים והתייאשתי אחרי חמישה בערך (וזה אחרי הבטחה לאבא שלי שאני אגמור את כולם..) 3. מסיימת תואר ראשון השנה (סוף סוף... ) 4. מתכננת טיול גדול לדרום אמריקה כשאסיים את התואר המפרך... 5.חולשה לספרים בכלל ולסדרת הארי פוטר בפרט (לא תאמינו, אבל אני עובדת עכשיו על עבודה סמינריונית בנושא) אה, ואני גם צמחונית 12 שנה.. חולה על בעלי חיים, סובלת מאד בחורף בגלל סף רגישות גבוה לקור ומכורה לקפה.. ופעם גם הייתי כותבת פה קבוע... (בעלת 3 קעקועים וחולמת בקרוב על עוד) טוב, יצאו לי קצת יותר מ-5 דברים... :)

וואו איזו אורחת!

מתחיל להיות פה מפגש מחזור של הותיקים!

אני קוראת לך בשמך הפרטי!

וצפניה הנפלא, אפילו שלא הכרתי אותו אהבתי אותו מאוד!! וזה מה שאמרו לך? שהוא נאלץ למצוא בית אחר? ואגב, התאור שלך לא העביר את מלוא התמכרותך לרפת ולפרות. עד כמה שזכור לי אתה הוא האיש שילך לחלוב אפילו עם אצבע נקועה...:-)

איזה כיף לראותך פה!!!

אמא אמרה שצפניה נאצלץ למצוא בית אחר (קצת מזכיר את הסימפסונס שמארג' אמרה לליסה על ארנבים בחלון ראווה של אטליז שהם רק ישנים הפוך...) ואני מקווה שהוא באמת מצא כזה. עכשיו כשאני גר לבד אני מנסה למצוא תרנגול הודו חדש שיענה לשם "צפניה ה-II". ואני באמת אוהב את העבודה שלי עד כדי שהלכתי לחלוב עם אצבע נקועה. פרות יכולות להיות אכזריות...
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר