שלום לכולם חייבת את עזרתכם

שלום לכולם מחר אני הולכת לעשות בפעם הראשונה כי מאוד בא לי ורציתי לדעת אם זה כואב לעשות קעקוע בכתף ובזרוע ממני הפחדנית

כן זה כואב

בהצלחה

תודה לליעד על הציניות...

לכל בנאדם יש סף כאב אישי, יש כאלה שיגידו לך שהם סבלו, ויש כאלה שיגידו לך שהם לא הרגישו כלום. תראי, בת'כלס זה לא נעים אבל גם לא כל-כך נורא, בסופו של דבר את גם תלמדי להנות מהכאב הזה... מה שאת יכולה לעשות כדי שיכאב לך כמה שפחות זה לישון טוב בלילה לפני, לא לשתות או לעשן (סמים קלים ) (בכל יום אחר זה בסדר ! ) ולאכול שעתיים לפני הקעקוע. הדבר הכי חשוב שאת יכולה לעשות זה לקום עם מצב רוח טוב, ולהנות מהתהליך, הכל פסיכולוגי... מזל טוב ! תתחדשי !

בקשה אגב יש לך אחלה קעקועים

מאוד מרשים (:

כן זה כואב

בהצלחה

חחחחחחחחחחחחחח

תודה לליעד על הציניות...

לכל בנאדם יש סף כאב אישי, יש כאלה שיגידו לך שהם סבלו, ויש כאלה שיגידו לך שהם לא הרגישו כלום. תראי, בת'כלס זה לא נעים אבל גם לא כל-כך נורא, בסופו של דבר את גם תלמדי להנות מהכאב הזה... מה שאת יכולה לעשות כדי שיכאב לך כמה שפחות זה לישון טוב בלילה לפני, לא לשתות או לעשן (סמים קלים ) (בכל יום אחר זה בסדר ! ) ולאכול שעתיים לפני הקעקוע. הדבר הכי חשוב שאת יכולה לעשות זה לקום עם מצב רוח טוב, ולהנות מהתהליך, הכל פסיכולוגי... מזל טוב ! תתחדשי !

לא מבינה מה הביג דיל

זה לא כזה כואב, אחרת למה אנשים עושים עוד ועוד. זה נסבל. אני לא ישנתי בלילה לפני ולא אכלתי שעתיים לפני והייתי בסדר גמור ואני עוד מהמתעלפות. קחי את זה בקלות בלי לחשוב הרבה והאמיני לי שכך זה יעבור לך הכי בסבבה. תהני. בהצלחה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר