לכל הסטודנטים שבינינו

בהצלחה במבחנים,שלא נדע מועדי ב' לעולם

איפה את לומדת?

המון בהצלחה במבחנים...

איפה את לומדת?

בן גוריון

לכל הסטודנטים שבינינו

בהצלחה, ואמן!

תודה אני אזדקק לזה ...

בהצלחה לכולם

בן גוריון

וואלה. את צריכה שותף לדירה?

אני ב-ד' הישנים בשנה הבאה :)

לכל הסטודנטים שבינינו

בהצלחה לכולם!

וגם לכל המסכנים (אני למשל) שיש להם גם השנה סמסטר קיץ אחרי הבחינות. אפרת

סימסטר קיץ זה מבחירה, לא ?

שנה שעברה עשיתי סימסטר קיץ כדי להוריד לחץ בסימסטר - לא מצטער לרגע :)

לא אצלי.

בלימודים שלי יש תוכנית לימודים מוגדרת שאין לסטות ממנה... אין בחירה בכלום :( עוד כמה זמן יש לך לסיום הלימודים? :) אפרת

לכל הסטודנטים שבינינו

רגע..

אני לא רוצה לעצבן פה מישהו אבל.. לא אמרנו שמדברים פה רק קעקועים.... אין לי שום בעיה בפורום הזה להפך ...אתם עזרתם לי הרבה... ואני חושבת שהחוקים פה ממש אחלה חוקים שכל פורום צריך לסגל לו אותם ( במיוחד את פוסטינג אנד יו..)..אני רק חושבת שאנשים צריכים לעמוד אחרי מה שהם אומרים...

פעם ב :)

פעם ב... באירועים מיוחדים אנחנו נוהגים לעשות מעין שרשור של דברים שלא כל כך קשורים. זה כמו שרשור "חג שמח" (למרות שמבחנים זה לא בדיוק חג, ובטח לא ממש שמח), או כמו פרוייקט "הכר את קהילתך" הידוע לשמצה. העניין הבעייתי בתחום הוא בעיקר משתמשים חדשים שנכנסים לפורום עם ההרגשה שמדובר בפורום חברתי לחלוטין ומפתחים שיחות שאינן קשורות לכלום. בסופו של דבר לגרעין הוותיק יותר של המשתמשים יש לגיטימציה ברורה וחזקה הרבה יותר מידי פעם לערוך איזה שרשורון וידויים :). בכל מקרה - אם כבבר הנושא הועלה, אני לא אשאיר עוד הודעה לא קשורה לחלוטין: שימו לב לעדכון הנפלא של האתר של המקעקע המוכשר Bob Tyrrell! :) אפרת

לא אצלי.

בלימודים שלי יש תוכנית לימודים מוגדרת שאין לסטות ממנה... אין בחירה בכלום :( עוד כמה זמן יש לך לסיום הלימודים? :) אפרת

אם לא יהיו תקלות

אז שנתיים כי זה תואר 4 שנתי תקלות = קורסים חוזרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר