היי. יש לי שאלה

היי. יש לי שאלה

יש משהו ש"מטריד" אותי אפשר לומר.. זה כזה מוזר ואני כל הזמן חושבת על זה.. אם למישהו יש קעקוע, באיזור שממנו הוא מסיר שיער, ב..ליזר\סכין\שעווה\קרמים\ וכל מיני מכשירים, זה משפיע על הקעקוע? מה מהדברים ואיך? האם ליזר מוחק אותו לגמריי?!

לייזר הוא הבעייתי היחיד מהרשימה

ואגב - אם הלייזר שאיתו מסירים שיער היה מוחק את הקעקוע לחלוטין הממציא שלו היה יכול להוסיף עוד כמה מיליארדים לחשבון כיוון שנכון להיום אין שיטה להסיר לחלוטין ובצורה מוצלחת קעקועים. הלייזר יכול בהחלט לפגוע בקעקוע וממה שיצא לי לראות מדובר בפגיעה מפוזרת, לא אחידה ולעיתים אף מצלקת. אפרת

לייזר

אכן, הלייזר פוגע וגורם נזק בלתי הפיך לקעקוע. לצערי למדתי את זה על בשרי לאחר שמטפלת לא זהירה במהלך טיפול לייזר עברה על אזור סמוך לקעקוע שלי ברגל ונגרמה לי כוויה דרגה 2. וזה למרות שחזרתי ואמרתי לה כמה פעמים טובות לא להתקרב לאזור שם בינתיים אין מה לדבר על תיקון הקעקוע כי העור שלי עדיין מחלים ונראה די רע למרות שעברו חודשיים מאז. רופאה אמרה לי שצריך לחכות לפחות שנה עד לתיקון.למזלי זה על אזור די קטן, אבל זה עדיין מרגיז ומקומם אותי רשלנות כזאת. לכל מי שעובר טיפולי לייזר להסרת שיער ויש לו קעקוע באזור המטופל אני ממליצה מאד לכסות את הקעקוע לפני הטיפול ולא לסמוך על מטפלים שעלולים לגרום לנזק רציני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר