נקווה שלא היה כזה דיון!

תראו חשבתי לנכון לפתוח דיון כזה שיהיה רב ערך להרבה מאוד אנשים מאיתנו ואנשים חדשים שייכנסו לפורום. תהליך עשיית הקעקוע הוא כואב ואין מה לעשות הוא תמיד ייכאב. לחלק יותר לחלק פחות אבל הכאב עצמו נשאר. עכשיו, לאלה שעשו כבר קעקוע או מכירים מישהו שעשה, שכל אחד יכתוב פה את השיטות שלא להעביר את הכאב או את התחושה של הכאב בזמן העשייה. (כמו לדוגמעט ללחוץ על כדור טניס וכו'...) חחח אז, אני אישית לא היה לי מה לעשות ולא יכולתי לזוז בכלל עם כל הגוף. כל תנועה קטנה אפילו עם היד הייתה מזיזה את הגב העליון (המקום בו עשיתי את הקעקוע) אז לא היתה לי ברירה אלא לקפוא במקום למשך שעה. השיטה שלי היתה כזאת, במקומות שהקעקוע לא כאב במיוחד פשוט נשמתי עמוק. במקומות שהקעקוע התחיל לכאוב יותר פשוט סגרתי שיניים בכוח וכיווצתי את כפות הידיים לצורה של אגרופים בחזקה. נשמח לשמוע מה דעתכם, יוסי =]

שיטה שלי

לי זה עובד,אני פשוט עוצמת עיניים, מתרכזת בדברים אחרים, זה מדהים אבל אני יכולה להעביר ככה די הרבה זמן בלי להרגיש כלום.

אני משתדל להנות מהכאב

זה לא עד כדי כך כמו שאומרים אני פשוט הסתכלתי כל הזמן על איך המקעקע עובד לי על הקעקוע וממש שכחתי מהכאב הקעקוע הבא שלי כנראה יהיה ברגל... נראה לי זה באמת יכאב אבל חפיףף חחח

אני אישית...

הסתכלתי על התמונות שהיו מסביב, הקשבתי למוזיקה שהיתה ברקע והשתדלתי שלא לחשוב יותר מדיי על המקעקע

השיטה שלי

הקעקוע שלי הוא על השכם אז רוב הזמן פשוט עצמתי עיניים, חצי ישן... בקטעים שעוד איכשהו כאבו, סגרתי את השיניים חזק.. אבל בסופו של דבר, רק מהקטע שחשבתי שזה הולך להיות הכי כואב בעולם התחושת כאב ירדה לי כי אני ציפיתי שזה ממש ממש יכאב... ברגע שהוא עשה את הקו הראשון של האאוטליין ואמר "זה הכי הרבה שזה יכאב", אמרתי לו "אה, וואלה? יאללה זרום בכיף!"

אני פשוט שוקע ברעש הזמזום של המכונה

אבל ברגע שאני שומע את הזמזום המתמיד של אקדח הקעוקעים ומרגיש את המחט על העור אני פחות או יותר נכנס למעין טרנס ודי נעים לי. עד היום לא חוויתי קיעקוע כחוויה בלתי נסבלת, מזילת דמעות. זה לא שלא היו אזורים שכאבו יותר, אבל אף פעם לא הגעתי לנקודה שרציתי לומר אוקי די מספיק. אז אולי השיטה שלי היא בעצם להתמסר לרעש של המכונה והמוזיקה - מעין מדיטציה לא ברורה. רועי

ה"שיטה" שלי

אני מדברת עם המקעקע /חברה/עובדים שבאיזור...תמיד איכשהו נכנסים לדיונים שאני לא זוכרת שאני מתקעקעת...בקעקוע האחרון שלי שהכי כאב הייתי פשוט מסתכלת במראה ורואה מה הולך להיות עליי וזהו הרבה פחות כאב... כאב זה הרבה פסיכולוגי, שאתה יודע שאתה בחרת בכאב זה הרבה פחות כואב... וכמובן תודה לגוף שלי שמשחרר אדרנלין ואז הכאב פוחת...

אני משחקת משחק מרתק בסלולרי

אני

בראשון דיברתיעם חברה שלי שהיתה איתי ובשני עם חברה אחרת שהיתה איתי והייתי עסוקה בלמעוך את היד שלהן... סך הכל היינו עסוקים בלמצוא שם לקעקועים שלי זכה בשם בוריס ושל חברה שלי נטאשה

אני יכולה להמליץ על משהו + נצל"ש קטן.

אני יכולה להמליץ על שיטה שלמדתי בפסיכולוגיה. לספור אחורה. נניח מחמישים לאפס. מה שקורה כשסופרים אחורה מתרכזים בספירה כי מה לעשות שאנחנו יותר מיומנים בספירה לאחור מאשר קדימה. זה נכון לגבי טראפיה, אני מניחה שזה גם יכול לעבוד לגבי קעקועים. ומשהו נצלשי: סיפרתי סוף סוף להורים שלי על הקעקוע. כן כן, אני בת 33 ולקח לי חודש לספר להם. רק בגלל שאני באה מבית שקעקוע מבחינה דתית הוא אסור. ההורים שלי דווקא מאוד אהבו וקיבלו. אני מודה שהופתעתי מאוד.

נדמה לי שהתבלבלת טיפונת...

אנחנו מיומנים יותר בספירה קדימה מאשר לאחור, ובגלל זה נתרכז יותר בספירה לאחור ומה לגבי התמונה של הקעקוע שהבטחת ?! אנחנו עגיין מחכים לתמונה באיכות טובה

וואלה צודק!!

אכן התלבלבתי (-; ככה זה שכותבים מהר. ולגבי התמונה, אני מחכה שזה יגמור להתקלף, אני רוצה תמונה מחמיאה של הקעקוע, לא תמונה פצועה. אני מניחה שעוד איזה שבוע זה יהיה ראוי לצילום. העיקר שכבר שכחתי כמה זה כאב.

חח סליחה על הטמטום אבל מה זה " נצל"ש "

נקווה שלא היה כזה דיון!

תראו חשבתי לנכון לפתוח דיון כזה שיהיה רב ערך להרבה מאוד אנשים מאיתנו ואנשים חדשים שייכנסו לפורום. תהליך עשיית הקעקוע הוא כואב ואין מה לעשות הוא תמיד ייכאב. לחלק יותר לחלק פחות אבל הכאב עצמו נשאר. עכשיו, לאלה שעשו כבר קעקוע או מכירים מישהו שעשה, שכל אחד יכתוב פה את השיטות שלא להעביר את הכאב או את התחושה של הכאב בזמן העשייה. (כמו לדוגמעט ללחוץ על כדור טניס וכו'...) חחח אז, אני אישית לא היה לי מה לעשות ולא יכולתי לזוז בכלל עם כל הגוף. כל תנועה קטנה אפילו עם היד הייתה מזיזה את הגב העליון (המקום בו עשיתי את הקעקוע) אז לא היתה לי ברירה אלא לקפוא במקום למשך שעה. השיטה שלי היתה כזאת, במקומות שהקעקוע לא כאב במיוחד פשוט נשמתי עמוק. במקומות שהקעקוע התחיל לכאוב יותר פשוט סגרתי שיניים בכוח וכיווצתי את כפות הידיים לצורה של אגרופים בחזקה. נשמח לשמוע מה דעתכם, יוסי =]

אין כמו mp3...ועביר את הזמן

חח סליחה על הטמטום אבל מה זה " נצל"ש "

ניצול שרשור...

ברגע שהבן אדם שפתח את השרשור מקבל את התשובה שלו, אפשר לנצל את השרשור שלו לשאול בשרשור משהו אחר שקשור לנושא (אגב, לפעמים השאלה לא ממש קשורה לאותו הנושא)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר