סליחה על הבורות

עשיתי קעקוע פעם ראשונה בחיים (מזל טוב !). מה גובה הטיפ שמקובל לתת לבחור שעשה לי קעקוע . הוא עשה עבודה מאוד יפה.

בנושא הזה אין ממש חוקים. מה אתם חושבים?

תראי, אני יכולה לומר לך ש-10% זה הגיוני, אבל הכל בתלות במחיר של הקעקוע. אם הקעקוע למשל עלה 250 לתת טיפ של 25 שקלים זה קצת מוזר, ופחות מחמישים לא היתי נותנת. אם הקעקוע עלה 5000 שקלים לא הייתי נותנת טיפ של 500 ש"ח, אבל הייתי נותנת איזה 200-250 שקלים. האמת שזו שאלה שיותר מתאימה לפורום נימוסים והליכות אם יש אחד כזה :). אני אשמח לשמוע מה שאר חברי הפורום חושבים בנושא :), אפרת

טיפ למקעקע

לטיפ אין נוסחה מטמאטית, הוא נועד לתת הרגשה טובה למקעקע ולהביע את שביעות רצונך מהעבודה שהוא עשה. את יכול לנסות ולהעריך את גובה הטיפ שיהיה הולם בהתאם לעלות הקעקוע. זה לא צריך להיות משהו אסטרונומי ולא צריך להסחף, אבל זה גם צריך להיות יותר מכמה שקלים בודדים מן הסתם מאחר והקעקוע עלה קצת יותר מזה. נסי להעריך אם משהו בסביבות העשרה אחוז יהיה הולם - האם צריך להוסיף עוד כמה שקלים לעשרה אחוז האלה, או שהקעקוע עלה הון וטיפ של עשרה שקלים יהיה יותר מדי. השתמשי בזה כמעין עוגן להערכה, ובסופו של דבר תזכרי שבכל זאת מדובר בטיפ, את צריכה להרגיש טוב עם הסכום שתתני וגם למקעקע זה צריך לגרום להרגשה טובה. כל הכבוד על המודעות, אין מספיק כזו בארץ. ישר כוח. רועי

תראי, אני יכולה לומר לך ש-10% זה הגיוני, אבל הכל בתלות במחיר של הקעקוע. אם הקעקוע למשל עלה 250 לתת טיפ של 25 שקלים זה קצת מוזר, ופחות מחמישים לא היתי נותנת. אם הקעקוע עלה 5000 שקלים לא הייתי נותנת טיפ של 500 ש"ח, אבל הייתי נותנת איזה 200-250 שקלים. האמת שזו שאלה שיותר מתאימה לפורום נימוסים והליכות אם יש אחד כזה :). אני אשמח לשמוע מה שאר חברי הפורום חושבים בנושא :), אפרת

שלי עלה 2500

טיפ למקעקע

לטיפ אין נוסחה מטמאטית, הוא נועד לתת הרגשה טובה למקעקע ולהביע את שביעות רצונך מהעבודה שהוא עשה. את יכול לנסות ולהעריך את גובה הטיפ שיהיה הולם בהתאם לעלות הקעקוע. זה לא צריך להיות משהו אסטרונומי ולא צריך להסחף, אבל זה גם צריך להיות יותר מכמה שקלים בודדים מן הסתם מאחר והקעקוע עלה קצת יותר מזה. נסי להעריך אם משהו בסביבות העשרה אחוז יהיה הולם - האם צריך להוסיף עוד כמה שקלים לעשרה אחוז האלה, או שהקעקוע עלה הון וטיפ של עשרה שקלים יהיה יותר מדי. השתמשי בזה כמעין עוגן להערכה, ובסופו של דבר תזכרי שבכל זאת מדובר בטיפ, את צריכה להרגיש טוב עם הסכום שתתני וגם למקעקע זה צריך לגרום להרגשה טובה. כל הכבוד על המודעות, אין מספיק כזו בארץ. ישר כוח. רועי

תודה

פורום נימוסים והליכות , אם יש אחד כזה?!?

אחרי כל מה שעברנו ביחד?

this is the worlds smallest violin...

צר לי, אני לא מאמין בטיפים, בשום מקרה, מי קבע שהעבודה של המקעקע או המלצר חשובה יותר מאשר זאת של כל נותן שירות אחר? האם אנחנו משלמים למוכר בחנות 10 אחוז ממחיר הבגד או כל דבר אחר שקנינו? האם אנחנו משלמים את זה לכל אדם אחר? האם אני מקבל טיפ על תרגום טוב במיוחד? לא! צר לי, לא מאמין בזה. ולכל מי שלא קלט את הכותרת, זה משפט מתוך הקטע בסצינת הפתיחה של "כלבי אשמורת", בו מסביר מר פינק (סטיב בושמי), למה הוא לא מאמין בטיפים.

אני לא ממש מאמין בטיפים למקעקע

אני תמיד משאיר טיפ למלצר, אבל למקעקע אף פעם לא חשבתי על להשאיר טיפ. זה נראה לי די מוזר להשאיר טיפ למישהו שעוסק במקצוע כזה, והשירות שהוא נתן לך לא דומה להרבה שירותים אחרים שיוצא לך לקבל בד"כ. מה גם שלא נראה לי שהבעת שביעות רצון מהקעקוע חייבת להתבטא רק בצורה של עוד 100-150 ש"ח בנוסף למחיר הקעקוע.

טיפ טיפה...

תמיד אני משאיר טיפ בייחוד אם המקעקע עובד בסטודיו שהוא לא שלו בדרך כלל זה בסביבות ה 300 שקל, בפעמיים האחרונות התקעקעתי אצל מישהו שהוא בעל המקום אז זה היה קצת מוזר לתת לו עוד כסף נןסף לעלות של הקעקוע אז הבאתי לו מתנה. נראה לי קצת מוזר לא לתת טיפ למישהו שעבד וממש השקיע עליך ושבסוף הסשן אתה אומר וואו איזה כיף שבחרתי דוקא אותו הוא עשה לי משהו מדהים שהולך איתי כל החיים. לילה נעים וכיפי גבריאל

לא הייתי נותן טיפ...

מבחינתי, המחיר של הקעקוע עצמו הוא כבר מספק

סליחה על הבורות

עשיתי קעקוע פעם ראשונה בחיים (מזל טוב !). מה גובה הטיפ שמקובל לתת לבחור שעשה לי קעקוע . הוא עשה עבודה מאוד יפה.

בחיים לא שמעתי על המנהג הזה...

hoping to get a report on that soon

שלי עלה 2500

אני גם לא מאמין בטיפים.

המקעקע מקבל מספיק משכורת בשביל לא לראות בכלל את הטיפ. בלי שום קשר זה נחמד, אבל לא חיוני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר