קנטאור

קנטאור

שלום, אני מעוניינת לעשות קעקוע הדומה לציור הזה דבר ראשון אני מעוניינת "למחוק" את הבחורה מהציור ודבר שני שברצוני לברר, האם הקעקוע מספיק ברור למקעקע והאם כדאי לחשוב על דרך להעביר את הציור איזשהו תהליך גרפי ולהשאיר את הקווים העיקריים בכדי שלמקעקע יהיה יותר ברור. אם כן, מה כדאי לעשות ואיך. תודה מראש! מיטל.

שלום מיטל

היתי מבקש שתעייני בשאלות הנפוצות ובמאמרים , וכדאי גם אפילו לקרוא את עמוד הנוכחי של הפורום שבו מספר שאלות דומות לשלך , ותקבלי את התשובה שלך ועוד ידע רב על הדרך. את התמונה הזאת את יכולה לקחת למקעקע איכותי והוא ידע לעשות איתה כמעט כל מה שתרצי , למחוק ולהוסיף כראות עייניך. איך בוחרים מקעקע איכותי? יש מאמר בנושא במאמרי הפורום. נשמח לעזור בדברים נוספים. אסף

דבר ראשון תודה

ודבר שני, אני עדיין רחוקה מביצוע הקעקוע עצמו. אני חושבת שהצעד הנכון (מבחינתי) יהיה לשים את הציור "המשופר"/"מותאם" מוקטן לגודל שנכנס לארנק ולהסתובב איתו קצת עלי. להרגיש אותו מה שנקרא. זה מה שעשיתי עם הקעקוע הקודם שלי. בגלל שהיה לי קשה לראות את הקעקוע הקודם במעבר מהנייר לעור, רציתי לראות אם אני יכולה לעשות את השינויים עוד לפני שאני מגיעה למקעקע שיבצע אותם ומיד יקעקע אותו עלי. (אעיין במאמרי הפורום)

משום מה הקישור לקעקוע הקודם שלי לא עבד...

בכל מקרה, עברתי על המאמרים, שאלות נפוצות ועל העמוד האחרון ולא ראיתי אילו טכניקות אני יכולה להעביר את הציור עוד לפני שאני מגיעה איתו למקעקע. מנסה שוב

בטכניקת ההדפסה...

אני לא מבין את הכונה.

אהם...

ברור לי שבגלל שמדובר בתמונה צבעונית מלאת פרטים צריך להוריד חלק מהפרטים ולגרום לה להיות חדה יותר וברורה. השאלה איך אני עושה את זה..

שוב, את לא.

פשוא תדפיסי כמו שהיא , המקעקע כבר יידע איך ומה לעשות.

אוקי

תודה לשניכם

משום מה הקישור לקעקוע הקודם שלי לא עבד...

בכל מקרה, עברתי על המאמרים, שאלות נפוצות ועל העמוד האחרון ולא ראיתי אילו טכניקות אני יכולה להעביר את הציור עוד לפני שאני מגיעה איתו למקעקע. מנסה שוב

מטל שלום

מקעקע הוא אמן, אחד הכישורים העיקריים שלו וכלי העבודה שלו היא יכולת הציור. את לא צריכה לעשות שום דבר לציור, תדפיסי אותו כמו שהוא, ותקחי אותו למקעקע. תשבי איתו תסבירי לו מה את רוצה והוא יצייר אותו. רצוי שיהיה מקעקע טוב, אם את רוצה להגיע לעבודה דומה לציור. את לא צריכה לעשות שום דבר לציור. רק להדפיס וללכת איתו. רועי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר