מיומנו של מקועקע: מתיי יוצאים מהארון?

יש לכם בליינד דייט , או כל פגישה אחרת שבה אתם רוצים להשאיר רושם חיובי בסוף הפגישה. כולנו יודעים שהרבה אנשים בעליי דעות קדומות על מקועקעים , וכמובן שאתם לא יודעים אם גם האדם שאותו תפגשו הוא גם בעל דיעה שכזאת. מה תעשו? תלבשו גופיה ותגידו , מי שיש לו דעות קדומות שילך לעזאזל? או שתלכו עם בגד פחות חושפני במחשבה שאולי כדאי שקודם כל יכירו אותכם , ללא דעות קדומות,ואת החשיפה תשאירו להיכרות מאוחרת? הרי חבל להפסיד עבודה עיסקה או בחור\ה בגלל שמישהו לא פתוח לתחום....

את מה שאפשר אנסה להצניע

אך אני מאמינה שבמהלך הפגישה הנושא יעלה. לא מוצא חן בעיניו? חבל, אין הרבה שאפשר לעשות בנידון . יצא לי לצאת עם בחורים שלא התחברו לתחום, אך עדיין כיבדו אותי ואת הבחירות שלי, אך יצאתי גם עם בחורים שהסתכלו על הקעקועים בעין עקומה ושאלו "למה עשית את זה?". מצטערת, לא יכולה לצאת עם בחור שלא מכבד את האהבה שלי לתחום. שאלה יפה, אגב

אני מפריד בין החיים האישיים למשהו יותר רשמי

אני עושה הפרדה בין משהו עסקי לבין החיים הפרטיים. רוב הקעקועים שלי במילא לא נראים אלא אם אני רוצה במכוון שיראו אותם. למעט הקעקוע בזרוע הפנימית שמגיע ממש כמעט עד המרפק. במקרה של משהו עסקי, אני אלבש חולצה עם שרוולים קצרים, זה אולי לא יסתיר את הקעקוע לגמרי אבל עשוי "למזער נזקים". אם מדובר בעבודה אז אני מניח שעם הזמן כשמכירים אותך באופן אישי יותר אז זה הופך להיות פחות בעייתי. בכל הנוגע לחיים האישיים אני משתדל להיות אני במאת האחוזים, זה לא תמיד אפשרי אבל זו השאיפה. מה שאומר שבכל הנוגע לחיים האישיים אני לא אשקיע מאמץ בכלל בלחשוב על להסתיק אותם ואלבש מה שבא לי, אם זה יחשוף אותם זה יחשוף ואם לא אז לא. סביר להניח גם שלא הייתי רוצה למצוא את עצמי עם אדם שאין לו ראש פתוח. הוא לא צריך לאהוב את זה אבל לפחות לקבל. רועי

אמנות ההסתרה

אצלי הם מוסתרים רוב הזמן, בגלל המשפחה, אבל בתקופה שעוד יצאתי עם בחורות (אלוהים, כבר 10 שנים! אוי, כמה שאני זקן), נהגתי לומר את זה מראש, שלא יהיו הפתעות, לגבי עבודה, למזלי, אני בתחום שאני לא תצריך לדפוק חשבון (כזכור, בתקופת ההיי-טק שלי, הפסדתי עבודה בגלל לובים), לגבי שאר העולם, שילכו להז*&%, זה אני וזה מה יש (אבל האמת שאת הספטום הפכתי לנסתר בגלל תגובות, אז אולי גם אצלי יש גבול לכמות ההערות שלי מסוגל לסבול).

את מה שאפשר אנסה להצניע

אך אני מאמינה שבמהלך הפגישה הנושא יעלה. לא מוצא חן בעיניו? חבל, אין הרבה שאפשר לעשות בנידון . יצא לי לצאת עם בחורים שלא התחברו לתחום, אך עדיין כיבדו אותי ואת הבחירות שלי, אך יצאתי גם עם בחורים שהסתכלו על הקעקועים בעין עקומה ושאלו "למה עשית את זה?". מצטערת, לא יכולה לצאת עם בחור שלא מכבד את האהבה שלי לתחום. שאלה יפה, אגב

למה במהלך הפגישה זה יעלה?

כי את לובשת משהו שחושף את הקעקוע או כי את מעלה את הנושא? וזה בפגישה רומנטית. מה קורה במשהו יותר פורמאלי?

יש לכם בליינד דייט , או כל פגישה אחרת שבה אתם רוצים להשאיר רושם חיובי בסוף הפגישה. כולנו יודעים שהרבה אנשים בעליי דעות קדומות על מקועקעים , וכמובן שאתם לא יודעים אם גם האדם שאותו תפגשו הוא גם בעל דיעה שכזאת. מה תעשו? תלבשו גופיה ותגידו , מי שיש לו דעות קדומות שילך לעזאזל? או שתלכו עם בגד פחות חושפני במחשבה שאולי כדאי שקודם כל יכירו אותכם , ללא דעות קדומות,ואת החשיפה תשאירו להיכרות מאוחרת? הרי חבל להפסיד עבודה עיסקה או בחור\ה בגלל שמישהו לא פתוח לתחום....

יש להפריד בין השניים...

פגישה עסקית/ראיון עבודה/ פגישה בבנק וכד' אני אסתיר את הקעקועים באמת לא רוצה שאי פתיחות של אנשים תשפיע עליי אבלללל לדייט לא רק שאני לא אחביא לרוב אני מאוד גאה בהם וממש ממש לא אטרח להסתיר אותם שלא נדבר שאולי אדאג שיראו אחד מהם לפחות. לא לאהוב קעקוע שעליי זה כמו לא לאהוב את העיניים שלי, זה חלק ממני. לא אוהב לא צריך :) זה חלק מהיופי שלי ומהמיוחדות שלי לדעתי :)

דעתי זהה לשל...

ג'ק. בתור מנהל רשת, אני לא יכול להרשות לעצמי שלקוח לא יאהב קצת דיו על הגוף, ואני אפספס אותו, אז בעבודה, אני דואג לכסות איזורים מסויימים. אבל ברגע שאני מסיים עם העבודה, ממש לא איכפת לי שייראו אותי בצורתי האמיתית בחיי הפרטיים, אני מה שאני, ואם מישהו לא אוהב את כוליות ההוויה שלי, חבל בשבילו... ET

כן כן, תחום ההיי טק בהחלט מבעס...

90% ממי שנמצא בתחום, הוא סוג של פריק מחשבים, ורובם לא מתמודדים יפה עם פירסים וקעקועים בסביבה שלהם טוב נו... כנראה צריך להתחיל להעביר להם סדנאות בנושא. מה אתה אומר עוז, רוצה שנקים מזה עסק. לך תדע, הבועה מתחילה לחזור, יש מצב שזה יהיה ריווחי ET

אם תרצו איש אלקטרוניקה למייזם החדש...

אמנות ההסתרה

אצלי הם מוסתרים רוב הזמן, בגלל המשפחה, אבל בתקופה שעוד יצאתי עם בחורות (אלוהים, כבר 10 שנים! אוי, כמה שאני זקן), נהגתי לומר את זה מראש, שלא יהיו הפתעות, לגבי עבודה, למזלי, אני בתחום שאני לא תצריך לדפוק חשבון (כזכור, בתקופת ההיי-טק שלי, הפסדתי עבודה בגלל לובים), לגבי שאר העולם, שילכו להז*&%, זה אני וזה מה יש (אבל האמת שאת הספטום הפכתי לנסתר בגלל תגובות, אז אולי גם אצלי יש גבול לכמות ההערות שלי מסוגל לסבול).

90% ממי שנמצא בתחום, הוא סוג של פריק מחשבים, ורובם לא מתמודדים יפה עם פירסים וקעקועים בסביבה שלהם טוב נו... כנראה צריך להתחיל להעביר להם סדנאות בנושא. מה אתה אומר עוז, רוצה שנקים מזה עסק. לך תדע, הבועה מתחילה לחזור, יש מצב שזה יהיה ריווחי ET

את מה שאפשר אנסה להצניע

קצת בעייתי להסתיר אצלך את כולם

חלקם די בולטים ואני חושב שאת צודקת לחלוטין בקשר לעניין הזוגיות. זה בלתי אפשרי להיות עם מישהו שסולד מדבר שבשבילך הוא כל כך חשוב. ET

למה במהלך הפגישה זה יעלה?

כי את לובשת משהו שחושף את הקעקוע או כי את מעלה את הנושא? וזה בפגישה רומנטית. מה קורה במשהו יותר פורמאלי?

זה יעלה כי לפחות אחד יהיה חשוף בכל מקרה

בנוגע לפגישות פורמאליות - אני אכסה את מה שאני יכולה, אך לא אעשה מאמץ אקסטרא להסתיר את מה שאי אפשר להסתיר (למשל, הצמיד. אני לא אשים עליו שעון או צמיד בכוונה). למרות המיקום המאוד בולט שלו, הוא ממש לא קעקוע בולט. הוא לא מושך את העין, הוא לא נראה כמו קעקוע, והרבה אנשים שראו אותי הרבה יותר מפעם אחת, עדיין לא מודעים לקיומו. (כנ"ל לגבי האוזניים. עבדתי עכשיו במסעדה במשך חודש, תמיד הייתי עם שיער אסוף, ורק במשמרת האחרונה שלי הבוס שם לב שמה שנמצא מאחורי האוזניים זה לא שיער). כשאני הולכת לאירועים משפחתיים פורמאליים, אני משתדלת להצניע את הקעקועים כדי למנוע אי נעימויות עם בני משפחה כאלה או אחרים. כולם יודעים על הקעקועים, אך עדיין לא נעים לי לחשוף את כל הקעקועים מולם.

דעתי זהה לשל...

ג'ק. בתור מנהל רשת, אני לא יכול להרשות לעצמי שלקוח לא יאהב קצת דיו על הגוף, ואני אפספס אותו, אז בעבודה, אני דואג לכסות איזורים מסויימים. אבל ברגע שאני מסיים עם העבודה, ממש לא איכפת לי שייראו אותי בצורתי האמיתית בחיי הפרטיים, אני מה שאני, ואם מישהו לא אוהב את כוליות ההוויה שלי, חבל בשבילו... ET

האמת שכשהייתי מנהל רשת

די זרקתי זין והייתי מגיע עם מכנסיים קצרים וגופיות לעבודה, מנהלי רשתות זה זן מיוחד בתוך אנשי ההיי-טק, קצת אאוטסדיירים.

לא חוזר לזה בחיים

האמת שכשהייתי מנהל רשת

די זרקתי זין והייתי מגיע עם מכנסיים קצרים וגופיות לעבודה, מנהלי רשתות זה זן מיוחד בתוך אנשי ההיי-טק, קצת אאוטסדיירים.

בתור אינטגרטור אין לי את האופציה הזו

מבחינתי

הקעקועים שלי לא גלויים,ככה שבעבודות זה לא יפריע, אבל המשפחה לא ממש יודעת עליהם (מסורתיים..)...אתמול הלכתי לים ושמתי מכנס ארוך כדי שאמא שלי לא תראה את הקעקוע ברגל, היא לא אוהבת את זה..תכננתי גם לעשות החודש קעקוע נוסף בגב,והוא יהיה די גלוי (אם לובשים גופיות,סטרפלס..הגב מעט חשוף,ורואים אותו),אבל אני אדחה אותו כי יש אירוע משפחתי בקרוב שלא בא לי שהנושא שלו יהיה הקעקוע הענק שלי... לגבי מערכות יחסים,חבר שלי יודע מהקעקועים ודי מראה אדישות,הוא כזה בקטע של מה שטוב לך תעשי,כל עוד את לא מגזימה מדי. אבל כבר נתקלתי באידיוט שזרק לי הערה על הקעקוע בגב תחתון ("את יודעת שרק ז***ת עושות שם קעקוע")
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר