סימני מתיחה בקעקועים

יש קעקועים שאני רוצה לעשות במקומות שאני יודעת שיימתחו לי בהריון, אני לא אעשה אותם עכשיו כי אני יודעת שאחרי לידה הם כבר לא ייראו טוב.. אבל אף פעם לא יצא לי לראות ממש קעקוע שנעשה, נמתח ואז התכווץ. יש למישהו תמונה דוגמא למצב כזה? (סתם כדי לראות איך הקווים והעור נראים)... ועוד שאלה, אם עושים קעקוע על סימני מתיחה, עדיין רואים אותם? בהנחה שהעור מתוח פשוט יש עליו קווים בהם הפיגמנטים יותר בהירים?

קצת מכאן ומכאן

דבר ראשון הינה ציטוט קטן מהשאלות הנפוצות שקשור לנושא: האם קעקוע באזור הבטן יימתח וייאבד צורה לאחר הלידה? זה נכון, ולא נכון. זה תלוי במספר גורמים, המבנה הפיזי שלך, מבנה הגוף של אמך והדרך בה את שומרת על גופך. לנשים קטנות יותר (גם בגובה וגם במשקל), יש נטייה לפתח יותר סימני מתיחה, כמו כן גם לנשים שלא מטפלות בעצמן בתקופת ההריון. אם בזמן ההריון תדאגי לשמור על הקעקוע שלך לח בעזרת קרם לחות לקעקוע שלך יהיה סיכוי גבוה יותר "לשרוד" (באופן כללי נשים נוהגות למרוח שמן תינוקות או תחליב לחות כלשהו, על הבטן בזמן ההריון כדי להקטין את הסיכוי לסימני מתיחה גדולים ובולטים). כאמור, ישנם מקרים בהם קעקוע שורד הריון ונראה טוב גם לאחריו, וישנם מקרים שלא, למרות טיפול טוב. בכל מקרה חשוב כי ההחלטה לקעקע את אזור האגן הבטן והירכיים תעשה בידיעה כי קיים הסיכוי כי הוא ייאבד צורה. לצערי אין לי תמונות המראות את הליפני והאחרי.. דבר שני קעקוע על הסמנים תלוי במצבם כמובן , וביגלל מרקם העור השונה יראו את הסימן באופן מסוים גם אחרי הקעקוע והצבעים יראו מעט שונה מאשר בעור רגיל. אסף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר