וגם פה...

וגם פה...

השועל שלי שעד היום לא פירסמתי מחשש להעתקה :\ נעשה ע"י Seth Mushrush מסטודיו - What it is (Cory Kruger's partner) בקלינטון, מסצ'וסטס לפני כמעט שנה עכשיו הם שניהם עברו לסטודיו חדש אגב (Good Faith) השוק שלי ממש ממש נפוח וענקי בתמונות כי זה צולם כמה ימים אחרי העשיה בכל מקרה זה לא גמור עדיין, זה אמור להיות עם עוד המון רקע ועץ דובדבנים וכו', משהו אדיר שאני צריכה להשלים ביקור הבא. (שלא יהיה בקרוב לצערי מטעמים גאוגרפיים מובנים :)
q 118.jpg
2
q 111.jpg
1

עוד

בתמונה 3 רואים את שהוא עשה את האפקט כאילו שהוא באמת מכניס יד למים (החלק שבתוך המים "זז" קצת+עמום יותר)

ועוד דבר

מצטערת על האיכות\הזויות המוזרות - ממש קשה לצלם לעצמך את השוק, מסתבר... בכל מקרה העליתי את מה שנראה לי פחות או יותר סביר שוב אציין כי זה לא גמור וכו'

עוד

בתמונה 3 רואים את שהוא עשה את האפקט כאילו שהוא באמת מכניס יד למים (החלק שבתוך המים "זז" קצת+עמום יותר)

וואו.. מדהים!!

ממש יפה :] בהצלחה בהמשך.. חח

וגם פה...

השועל שלי שעד היום לא פירסמתי מחשש להעתקה :\ נעשה ע"י Seth Mushrush מסטודיו - What it is (Cory Kruger's partner) בקלינטון, מסצ'וסטס לפני כמעט שנה עכשיו הם שניהם עברו לסטודיו חדש אגב (Good Faith) השוק שלי ממש ממש נפוח וענקי בתמונות כי זה צולם כמה ימים אחרי העשיה בכל מקרה זה לא גמור עדיין, זה אמור להיות עם עוד המון רקע ועץ דובדבנים וכו', משהו אדיר שאני צריכה להשלים ביקור הבא. (שלא יהיה בקרוב לצערי מטעמים גאוגרפיים מובנים :)

מזל טוב :)

אני שמחה שהחלטת בסופו של דבר לפרסם. בסופו של דבר אני בספק אם מקעקע שיגנוב עיצוב של קעקוע כזה יצליח להשיג את האפקט הרצוי (ובהתחשב באופן בו הוא ניגש למקצוע אני בהחלט בספק אם הוא יצליח לגרום לזה להיות אפילו דומה במעט). בכל אופן עבודת צבע מעניינת ואיכותית, אני אשמח לראות לאן זה מתפתח. מה בתכנון להמשך? אגב, מצאתי תיק עבודות מצומצם במיוחד של Seth Mushrush באינטרנט בפורטל Tattoonow.com. עושה חשק לראות עוד. בהצלחה בהמשך ואני אשמח לשמוע יותר חוויות מתהליך ההתקעקעות עצמו :), אפרת

תתחדשי, מותק! :)

וואו, נראה מעולה!

או!

יפה מאוד :)

מדהים, מדהים, מדהים!!!

למה אין רמה כזאת בארץ? יופי של קעקוע. מאיפה הרעיון?

הרעיון

שועל זה אני, אני זה שועל :-) זה ההסבר הכי טוב שאני יכולה לתת בערך בע"ח שנוגע אליי בכל כך הרבה צורות...

מזל טוב :)

אני שמחה שהחלטת בסופו של דבר לפרסם. בסופו של דבר אני בספק אם מקעקע שיגנוב עיצוב של קעקוע כזה יצליח להשיג את האפקט הרצוי (ובהתחשב באופן בו הוא ניגש למקצוע אני בהחלט בספק אם הוא יצליח לגרום לזה להיות אפילו דומה במעט). בכל אופן עבודת צבע מעניינת ואיכותית, אני אשמח לראות לאן זה מתפתח. מה בתכנון להמשך? אגב, מצאתי תיק עבודות מצומצם במיוחד של Seth Mushrush באינטרנט בפורטל Tattoonow.com. עושה חשק לראות עוד. בהצלחה בהמשך ואני אשמח לשמוע יותר חוויות מתהליך ההתקעקעות עצמו :), אפרת

בהמשך

בעצם להשלים את מה שהיה מתוכנן מההתחלה ולא הספקנו לסיים- להוסיף עץ דודבנים פרח בחלק הפנימי של הקרסול, רקע כמובן, ואולי כמה פרחים או שאר אלמנטים "טבעיים" שיתרמו לאוירת היער שהולכת שם :) חווית ההתקעקעות- הכי כיפית שהייתי לי אי פעם! חוץ מהעובדה שאני והמקעקע ממש התחברנו מבחינה אישית, פשוט לא הפסקנו לדבר כל הזמן. (שעתיים אאוטליין+עוד 4.5 שעות של צביעה), הפסקת פיצה וכאלה. הוא ממש קלט את הראש שלי בנוגע לקעקוע הזה - גודל, צורה, וצבע של כל מה שרציתי - הרי הוא צייר את זה, וזה היה פשוט נפלא שמישהו קלט לגמרי מה שרציתי. הסטודיו עצמו הוא די חור בקיר כזה (והעיירה שהוא בה בכלל נידחת, עד כדי כך שאין לשם אוטובוסים-מה שבעצם גרם לזה שלא הספקתי לסיים את הקעקוע), סוג של מרתף שמעוצב בצורה קצת מופרעת (ואני אומרת את זה באופן חיובי), יש שם מלא ציורים ענקים שקורי צייר או קיבל במתנה מShige (yellow blaze) על הקירות, ובכלל אוירה ממש נחמדה. המחיר גם יצא אחלה. (אני מדברת על הסטודיו הישן - what it is, בינתיים הם עברו לסטודיו חדש (Good faith) באותה עיר. והפורטפוליו אונליין הוא רק חלק פצפון מהעבודות של סת' - הוא ממש אדיר, ראיתי את האלבום השלם שלו שם, ואלו עבודות פשוט מדהימות.

וגם פה...

פשוט מהמם

נראה מדהים...

מזל טוב

לא היתי מודאג מניסיון להעתיק. מי שמתקעקע בגודל כזה לא מחפש קעקועים של אחרים , ואני חושב שיהיה ממש משעשע לראות מה יצא לאחד שיקח את התמונה של הקעקוע שלך למקעקע שכונתי שעושה חלטורות ויגיד לו "אני רוצה כזה , רק תקטין לי את זה לחמש על חמש..." אסף
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר