שלום,אני נוסעת

שלום,אני נוסעת

אז מחר בבוקר אני טסה לי ללונדון לתקופה ארוכה,רק רציתי להפרד מהפורום האהוב עלי . אז תמשיכו להתקעקע ולשמור על הפורום פעיל. אם מישהו מכם מגיע לכנס באוקטובר תכתבו לי ואולי נפגש,זה האי מייל שלי---> telepele@hotmail.co.il אז ביי

כל כולי קינאה

למה את חושבת שזה שאת בחו"ל זה תרוץ לא להשתתף בפורום?!? טיסה נעימה אסף

איזה כיף לך...

תעשי מלא חיים. אני מצטרפת לקנאה של אסף...חבל שאין אייקון של פרצוף ירוק מקנאה.

שלום,אני נוסעת

אז מחר בבוקר אני טסה לי ללונדון לתקופה ארוכה,רק רציתי להפרד מהפורום האהוב עלי . אז תמשיכו להתקעקע ולשמור על הפורום פעיל. אם מישהו מכם מגיע לכנס באוקטובר תכתבו לי ואולי נפגש,זה האי מייל שלי---> telepele@hotmail.co.il אז ביי

תהני שם ...ותקפצי להגיד שלום בפורום מדי פעם

bye

ובאמת, אין מחשבים באנגליה? אין אינטרנט באנגליה? אבל בלונדון יש יותר סרטים, בלונדון יש מוזיקה טובה, בלונדון הטלוויזיה מצויינת, בלונדון אנשים יותר אדיבים, כך שהיאוש נעשה יותר נוח.

אתם יודעים ,אם למות כמו כלבה

אז לפחות שהטלויזיה תהיה טלויזיה...

מה זה האופטימיות הזאת?

זה "אם למות כמו כלבה".

למות למות !!!!

זה בדיוק מה שאומרת חוה - תוקן

bye

ובאמת, אין מחשבים באנגליה? אין אינטרנט באנגליה? אבל בלונדון יש יותר סרטים, בלונדון יש מוזיקה טובה, בלונדון הטלוויזיה מצויינת, בלונדון אנשים יותר אדיבים, כך שהיאוש נעשה יותר נוח.

שירשור משעשע עשיתם פה,וביום שחוה אלברשטיין תשיר שתמות כמו כלבה המממ... זה יהיה דיי משעשע. אני מקווה שיזדמן לי להיות ליד מחשב פה ושם,לא יודעת כמה מאחר וזו לא חופשה אלא עבודה ודיי מתישה וארוכה מבחינת השעות שלה,אז מקווה שיצא לי לבקר. יודעים מה? אני מבטיחה לבקר גם אם זה יהיה לעיתים רחוקות. חמוטל.

שלום,אני נוסעת

נתגעגע

ואל תשכחי ללבוש בגדים חמים, מאוד קר שם באוקטובר.

נסיעה טובה

למרות שאת נוסעת לעבוד תמצאי גם את הזמן להנות ולבלות אני בטוחה. יש גם מקעקעים לא רעים שם. אז סעי בשלום ושובי בשלום. ולא נוותר לך תיהי חייבת להציץ מידי פעם ולדווח על שלומך.

מקווה שלא איחרתי את המועד

היי :) אני מצד אחד מאוד שמחה בשבילך שאת נוסעת, אני מאמינה שהנסיעה תהיה לך טובה ותקדם אותך באופן אישי. כמוב ןשמצד שני אני מצטערת על כך שהתרומה הבלתי נדלית שלך לפורום תיפסק או תרד באופן משמעותי. עזרת להרבה אנשים להיחשף לתחום בצורה שלא תיארו לעצמם. בכל מקרה, נתגעגע :) אפרת

תהני ותעשי חיים...

תהני ובהצלחה :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר