* * * * הודעה חגיגית!!! בדיוק היום לפני שלוש שנים... * * * *

נפתח פורום קעקועים בוואלה :) מזל טוב לכולנו על יום הולדת שלוש שנים לפורום!!! לכל מי שמרגיש קצת נוסטלגי, הנה הלינק לעמוד הראשון ממש של הפורום! עכשיו קצת קיטש ברשותכם (גם לי מותר): בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל מי שכתב והחיה את הפורום הזה גם בהתחלה וגם בימינו אנו. אני חושבת שהפורום הוא מקום חשוב להרבה מאוד אנשים ואני אולי קצת סובייקטיבית אני אני נוטה להאמין שהפורום כן שינה קצת את פני הסצינה בארץ מבחינת מידע. זהו :) אפרת

מזל טוב!!!

מזל טוב לפורום היקר שלנו, היחיד בארץ שנתן במה ראויה לתחום, והפך רבים מאיתנו למקועקעים יותר מלומדים, בעלי קעקועים יפים יותר ואיכותיים! המקום היחיד ברשת בו אפשר לדסקס על קעקועים כעל אומנות לכל דבר, בלי להתקל בגבה מורמת, ולקבל את התשובות הכי הכי מהימנות ומקצועיות לכל שאלה. בהזדמנות זו- תודה רבה לאפרת ואסף שעושים עבודה מצויינת! נוקי, מנהלת הפורום השכן

מזל טוב לכולנו : )

מזל טוב!!!

לא נותר לי אלא רק להסכים. הפורום בהחלט שינה בגישה של הרבה אנשים לפי דעתי וגרם להם לחשוב קצת יותר לפני שהם ניגשים לעשות קעקוע, והעניק לי, בכל אופן, ידע עצום. למדתי להכיר את עולם הקעקועים בצורה הרבה יותר מעמיקה ואני מאוד מעריכה את הפורום הזה גם כי הוא סוג של מקום שאפשר להנות בו מהפתיחות בתחום שכל כך חסרה בחוץ תודה לירן

אכן מדהים , שלוש שנים

אפילו הכינוי "אסף ו" זה הכינוי הישן שלי :-). כמובן אני חושב שצריך להודות שוב ושוב לאפרת על מה שהיא עשתה ועושה בפורום ושבלעדיה הפורום הזה לא יכול להיות מה שהוא. קהילה קטנה אך מקצועית בהייחסות ובידע... אסף

הידד!

הזמן עובר מהר כשנהנים

מזל טוב!

האמת שמאוד מוזר להסתכל על העמודים הראשונים של הפורום, מן נסטלגיה מוזרה שכזאת :) גלעד

מזל טוב!!

אני מקווה שעוד הרבה אנשים יגיעו לכאן לפני שיעשו את הקעקוע שלהם

נרים נישתה לחיים

לעוד שנים של עשיה ולימוד. לעוד הרבה חברים שיצטרפו אלנו למקום הניפלא הזה שבו כולנו חשים בבית. תודה לאפרת על הובלת הפורום וקידומו.

מז"ט גדול

אין לי מושג מתי מצאתי את הפורום הזה, אני מניח שלפני שנתיים ומשהו (לא היה לי מושג שהוא כל כך צעיר), אבל אני שמח מאוד שזה קרה, וכרגיל, אפרת, המון תודה על כל העבודה המופלאה שאת עושה (וכמובן שגם אסף).

מזל טוב!

וואי 3 שנים? אני מאלו שפה מהיום הראשון "מניצולי פורום נענע", איך שהזמן טס. אכן הפורום הוא כלי מאוד חשוב שלדעתי עזר המון בתחום,אני יודעת שלי הוא עזר וחשף אותי להמון מידע. תודה אפרת וגם לשאר צוות הניהול

מזל טוב...

ואני יכול להגיד שגם לי אישית הפורום באמת עזר הרבה !!

mazal tov!

oi oi oi!

לאן נעלם הנרי מו במרוצת הזמן ?

מזל טוב :)

הנרי עדיין באזור :)

פשוט עם הזמן הצורך בעזרה מקצועית חיצונית קצת ירד, ובדרך כלל אם אנחנו צריכים עזרה זה בנוסף למה שכבר יש לאסף ולי לכתוב אז אנחנו מתקשרים להנרי ושואלים נקודתית... בכל מקרה, עדיין תשובות מסויימות כוללות מרכיבי "הנרי מו" :) אפרת
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר