first tattoo everOMG

first tattoo everOMG

אני עושה את הקעקוע הראשון שלי ביום שלישי. כולי מתה מפחד!!!! כוא לי הבטן מלחשוב על זה ( כן כן, אני פחדנית... מאוד..) יש עצות מאלה שזוכרים שמתו מפחד/לחץ לפני?

אצלי

אצלי המקעקע גם דיבר הוא צחק על החבר שלי שהוא אוהב וזילין

זה דווקא עוזר לדבר איתו

אני עם המקעקע שלי שיחקתי ארץ עיר. לא מצאתי עיר ב ע' .....

ערד...שלומי חחחחחח

first tattoo everOMG

אני עושה את הקעקוע הראשון שלי ביום שלישי. כולי מתה מפחד!!!! כוא לי הבטן מלחשוב על זה ( כן כן, אני פחדנית... מאוד..) יש עצות מאלה שזוכרים שמתו מפחד/לחץ לפני?

איזה כייף

כשעשיתי את הקעקוע השלישי שלי מתתי מהתרגשות, והמקעקע אמר לי שהוא מקנא בי שאני עדיין מתרגשת לפני עשיית הקעקוע... כשחזרתי לקעקוע הרביעי עדיין חשתי את ההתרגשות, והאדרנלין עדיין זרם כמו מטורף, אבל כשהגעתי לקעקוע החמישי - הבנתי למה הוא התכוון. ההתרגשות עם הזמן נעלמת, וחבל, כי זה חלק מחווית ההתקעקעות.... בכל מקרה, תהני מכל רגע. גם אם כואב, גם אם מציק - תחשבי על התוצאה הסופית - קעקוע חדש יעטר את גופך!! אמרו את זה קודם, ואני אחזור ואדגיש - תאכלי משהו קודם! תדברי עם המקעקע, תצחקי, תשירי, כל דבר שיגרום לך להרגיש טוב :) תהני, ומזל טוב!

הממ...

האמת שאין לי ממש מה להוסיף, אז שיהיה לך המון בהצלחה ונשמח לראות תמונות

מה עם ההורים?

מה איתם?

הכל טוב איתם ?

הכוונה שלו היתה כנראה "האם הם מודעים לעניין ומאשרים לך את זה?" אגב, את מעל גיל 18 נכון ?

שלומם טוב תודה

הם היו לגמרי נגד. אני לא עושה עכישו כי אני בת 18 ובלה בלה, אלא בגלל שדיברתי עם אמא והסברתי לה כמו בנאדם כמה זה חשוב לי במקום צעקות של "את לא מבינה" "כל עוד את חיה פה" וכו וכו... התפשרנו :)

אכן

שאלתי כי זכרתי ששאלת בזמנו על הקטע של הצילוק בגללם, אז רציתי לדעת מה קרה שבסוף כן התקעקעת. אני שמח שהכל עבר בשלום. תיהני.

מוזיקה נורא עזרה

אוזניות, קולה ולעשות קעקוע. אין יותר טוב מזה.

חח כשאני עשיתי את הקעקוע מאחורי האוזן

לא ממש שמעתי את המוסיקה

first tattoo everOMG

קעקוע

קעקוע ראשון זה הכי כיף בעולם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר