שאלה קצת מוזרה... אבל היא מטרידה אותי

כבר כמעט שנה אני מתכנן לעשות קעקוע של דמות מתוך ספר מסויים... עברתי בכמה סטודיואים בשביל להחליט מבחינת רמה וסגנון על איפה אני רוצה להתקעקע... בסטודיו אחד נתקלתי בוריאציה של הציור שאני רוצה לקעקע, ובאמת, עבודה מעולה, והייתי רוצה שהתוצאה הסופית שלי תהייה כזאת. אך כשהמשכתי להסתכל על עבודות, ראיתי עוד הרבה עבודות של אותו מקעקע, ובערך 50% מהעבודות שלו לא הרשימו אותי בלשון המעטה. אז מצד אחד אני רואה שהוא יכול לעשות את העבודה כמו שצריך, ומצד שני אני רואה מקרים פחות מוצלחים, שנובעים מסיבות שאני לא יכול להבין. זה סטודיו די קטן, ויש שם מקעקע אחד.. ככה שהאפשרות שאלה שני מקעקעים שונים בטלה... מה אתם אומרים ?

לא מזורה בכלל, לגיטימית וחשובה!

למה לא ללכת לסטודיו אחר, שאולי לא קעקע כבר את הציור שאתה רוצה, אבל יש להם עבודות אחרות וטובות? אני חושבת שאם הקו הכללי של המקעקע הוא "לא משהו", יכול מאוד להיות שהמקעקע עצמו הוא "לא משהו". שוב, זה קשור גם לסגנון- אף אחד לא יכול להיות טוב בהכל. לא יכול להיות שמקעקע יהיה טוב גם בביומכני, גם באולדסקול, גם בניוסקול, גם בפורטרטים, גם... וגם... טוב הבנת את כוונתי. תנסה לראות האם העבודות שלו שאתה רואה כטובות הן מאותו סגנון, והאם עבודות מאותו סגנון של הקעקוע שאתה רוצה נראות טובות. אבל שוב, לפי דעתי - חבל להתעקש. אם הקו הכללי שלו הוא לא טוב, סביר להניח שהוא לא מקעקע טוב. יש מקעקעים טובים בחוץ (לא רבים, לצערי), ואולי אחד מהם יוכל למצוא חן בעיניך יותר- אפילו שהוא לא קעקע ציור שכזה בעבר (אגב, לדעתי זה ייתרון). נועס. נ.ב. תיקי עבודות יש גם באתר הגלריות של הקהילה, יש שם כמה טובים מאוד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר