הדיון השבועי!!

הדיון השבועי!!

חברים,חזרתי מהפסקה כפויה של כמעט שבוע- מת לי המחשב, והייתי צריכה לפרמט אותו משהו כמו 7 פעמים (נגד עין הרע..סתם סתם, פשוט לקח לי המון זמן לסדר את העניינים), וההני כאן שוב איתכם. אני חייבת לציין שהדיונים האחרונים שלנו היו מעניינים בהחלט, יישר כוח. עדיין לא קיבלתי ולו הודעה אחת לתיבת המייל שלי עם הצעות- אנשים, מה יהיה?! בכולופן הדיון שלנו להיום הוא כזה: שאלה של מיקום. מה משפיע על בחירת המיקום עבורכם? האם זה מתוך שיקולים אמנותיים (זרימה וכו') או משיקולים אחרים (כמו "את זה ייראו יותר/פחות וכו')? האם אתם קודם כל בוחרים את המיקום ולפי זה מעצבים את הקעקוע שלכם או ההיפך? דיון נעים נ.ב. במקרה שלי, את הקעקוע האחרון עשיתי הפוך על הפוך- קודם בחרתי את המיקום (טוב זה לא היה קשה מדי, ידעתי שאני רוצה לעשות קאוור) ורק אחרכך ישבתי לבחור לי את הציור שהכי ידבר אלי. כמובן שאחרכך הוא עוד עבר שינויים ושיפוצים והתאמה למקום, אבל מה שקדם למה היה המיקום לציור ולא ההיפך. מצד שני, את שני הקעקועים הבאים והמתוכננים שלי- שאני כבר יודעת מה הם יהיו (גוד ווילינג) אני עוד לא יודעת איפה אני רוצה לעשות - ובינתיים אני נחה לי מקעקועים, עד שאחלים לחלוטין :) ועד שיהיו לי את המשאבים המתאימים (כלומר: זמן, כסף, וציור מדוייק של מה שאני רוצה).

קודם כל בוחר מיקום

לצערי, אין ספק שהאם יראו אותו או לא זה שיקול די משמעותי, אבל כמו כולנו, גם אני סובל מדעות קדומות (ואצלי זה יותר חמור כי ההורים שלי דתיים), האמת, אני לא ממש יודע איך אני מחליט על מיקום, כיום, לא נשארו לי לי יותר מדי מקומות פנויים בגוף, אבל בעקרון, חשוב לי מאוד שאני אוהב את הקעקוע, ובגלל זה, השכמות היו המקום האחרון בו התקעקעתי, כי אני לא מסוגל לראות את הקעקוע וממש מבאס אותי שאת שני הקעקועים הכי יפים שלי אני לא מסוגל לראות, אלא אם אני מתעוות בצורה מאוד משונה מול הראי, חוץ מזה, אני מאמין שאני מתחשב גם בקטע של הזרימה וכל זה, אבל אני לא יודע אם זה נעשה במודע. נ.ב. דווקא הדיון האחרון שהועלה פה היה יוזמה שלי, למרות שהוא נשלח לאסף ולא אלייך.

חחחח

נושא העיוות מול המראה נשמע לי מוכר מאיפשהו.... אצלי בכל אופן אין ממש העדפה מסויימת. אני חושבת שזה די בא במקביל. יש לי כמה אזורים בגוף שכבר תכננתי לעשות עליהם קעקועים ואני פחות או יותר יודעת מה אני הולכת לקעקע... רק צריכה כסף וזמן...

כבר כתבתי פה כמה פעמים

שאם לא הייתי מוגבל בתקציב הגוף שלי היה נראה כבר אחרת לגמרי.

הדיון השבועי!!

חברים,חזרתי מהפסקה כפויה של כמעט שבוע- מת לי המחשב, והייתי צריכה לפרמט אותו משהו כמו 7 פעמים (נגד עין הרע..סתם סתם, פשוט לקח לי המון זמן לסדר את העניינים), וההני כאן שוב איתכם. אני חייבת לציין שהדיונים האחרונים שלנו היו מעניינים בהחלט, יישר כוח. עדיין לא קיבלתי ולו הודעה אחת לתיבת המייל שלי עם הצעות- אנשים, מה יהיה?! בכולופן הדיון שלנו להיום הוא כזה: שאלה של מיקום. מה משפיע על בחירת המיקום עבורכם? האם זה מתוך שיקולים אמנותיים (זרימה וכו') או משיקולים אחרים (כמו "את זה ייראו יותר/פחות וכו')? האם אתם קודם כל בוחרים את המיקום ולפי זה מעצבים את הקעקוע שלכם או ההיפך? דיון נעים נ.ב. במקרה שלי, את הקעקוע האחרון עשיתי הפוך על הפוך- קודם בחרתי את המיקום (טוב זה לא היה קשה מדי, ידעתי שאני רוצה לעשות קאוור) ורק אחרכך ישבתי לבחור לי את הציור שהכי ידבר אלי. כמובן שאחרכך הוא עוד עבר שינויים ושיפוצים והתאמה למקום, אבל מה שקדם למה היה המיקום לציור ולא ההיפך. מצד שני, את שני הקעקועים הבאים והמתוכננים שלי- שאני כבר יודעת מה הם יהיו (גוד ווילינג) אני עוד לא יודעת איפה אני רוצה לעשות - ובינתיים אני נחה לי מקעקועים, עד שאחלים לחלוטין :) ועד שיהיו לי את המשאבים המתאימים (כלומר: זמן, כסף, וציור מדוייק של מה שאני רוצה).

ברוך שובך! ברוך שובו של המחשב!

אצלי תאמת המניע לבחירה של המקום זה בעיקר שבחרתי מקומות לא מאוד גלויים לעין שלא מאוד קשה להסתיר (להזכירכם: אחד בפנים הקרסול והשני על הכתף מקדימה). בחרתי את שני המקומות האלו כי בעיניי הקעקוע הוא בשביל עצמי ותמיד יש תאפשרות להראות כמו שיש תאפשרות שלא להראות... ו...זהו יום דוב שוחי

אני והלבטים שלי

לי יש 3 קעקועים שאני ממש לא מתחרט עליהם ועל המיקום שלהם אני יסביר עליהם בסדר שעשיתי אותם 1. עשיתי גובלין (טרול) בכתף האחורית צד ימין בגיל 15 2. עכבר בבטן בצד ימין (באיזור העצם)בגיל 17 3. לטאה בכף רגל ימין בגיל 19 לפני 3 חודשים בחרתי קודם כל את המיקום בכל אחד מהם והמיקום שאני הכי מרוצה ממנו הוא בכף הרגל כי זה מיוחד אם שמת לב כל הקעקועים הם בצד ימין פשוט נראה לי שהזרימה היא יותר טובה בקרוב אני יעלה תמונות שלהם

אצלי...

אין בעיה של מחסור במקומות, יש לי בסה"כ קעקוע אחד על שכם שמאל קודם היה לי רעיון כללי לגבי הקעקוע והמיקום פשוט התאים לזה, לא התלבטתי בכלל לגבי זה לגבי הקעקוע השני שעדיין בשלבי תכנון, יש כבר מיקום (כתף ימין) וגם יש רעיון - משהו שיסמל לי את השינוי האחרון שעברתי בחיים [אגב, שניהם באו בערך באותו הזמן]

וזה מה שנקרא - השילוב הראוי

התוצאה הסופית היא שילוב של כ"כ הרבה שיקולים, כך שקצרה היריעה מלפרט בדיוק כל שיקול, אבל ננסה ;). הקעקוע הראשון, ורד בכתף. אם כבר בנאלי ונדוש - אז עד הסוף. בת 14 הייתי, רציתי את הורד הספציפי הזה, מהרגע שראיתי אותו ידעתי שהוא הולך להיות עלי, ובינינו - יש מיקום יותר מתאים לקעקוע שכזה מהכתף האחורית? הקעקוע השני, צמיד הכיתוב. מהרגע שחשבתי על הכיתוב הזה כקעקוע, ידעתי שהוא הולך להיות על היד. אחרי שיחות עם מספר מקעקעים חשבתי על העניין שוב, ניסיתי למצוא מקומות אחרים, אבל זה המיקום המושלם לקעקוע הזה. הניגוד בין Nobody notices לבין המיקום הבולט ביותר לקעקועים בגוף (מלבד הפנים, כמובן) עשה את שלו. עומדת הרבה מחשבה מאחורי המשפט הזה, והיא מתחברת בצורה מושלמת למיקום הזה. הקעקוע השלישי, המפלץ ברגל... הרבה זמן חשבתי על הרעיון הזה, והמיקום המתאים לו ביותר זה הרגל. את המיקום הספציפי שנבחר בחרתי בעקבות חלום שחלמתי, והחלטתי שזה יתאים לו :). הקעקוע הרביעי, הסנונית בכתף מקדימה. ספונטני בטירוף. רציתי קעקוע, רציתי סוג של ציפור, סוג של טרייבל, ובכתף הקדמית. אלה היו השיקולים העיקריים, וזה מה שיצא. כל אחד מהקעקועים האלה לא היה מה שהוא היום, אלמלא המיקום שלו. חוץ מהסנונית, קודם בחרתי רעיון וציור ורק אח"כ התאמתי לו את המיקום בגוף. זו בעיני הדרך ה"נכונה" יותר להתקעקע (אם יש כזה דבר בכלל). את הציור שנבחר מומלץ להתאים למיקום מבחינת זרימה ואיך הוא יושב על הגוף, אבל בגדול הדבר החשוב יותר זה הקעקוע עצמו. מבחינת שיקולים שונים בבחירת המיקום... כמו שאמרתי בנוגע לצמיד, חשבתי המון על עניין החשיפה שלו, ובסוף החלטתי שהמיקום המושלם לקעקוע זה היד, למרות שהוא בולט, למרות שהוא חשוף, למרות שבלתי אפשרי להסתיר אותו. הוא היה מאבד משהו אם הוא היה ממוקם במקום אחר, ואם המחיר שעלי לשלם תמורת קעקוע מושלם הוא תגובות מהחברה - אני מוכנה לשלם זאת. כמובן שיש עדיפות למקומות שניתן להסתיר, אבל על קעקועים אסור להתפשר. אני כבר חושבת על קעקועים עתידיים, אבל אני מאמינה שברגע שאני אראה סקיצה, אני אדע להתאים לה איזור בגוף, ולא להיפך.

אני עדין "בתול" חח אבל ...

לדעתי, וזו רק דעתי, צריך להשאיר אפשרות להסתיר את הקעקועים בעת הצורך, אי אפשר לדעת מה יקרה מחר... זה השיקול הראשוני, שבגללו אני לא אקעקע את הצוואר למרות שאני מוצא את אותו מקום מושלם לקעקוע. השיקול השני הוא זרימה, קעקוע שיראה כמו מדבקה שלא קשורה לגוף מאבד את הערך שלו לדעתי, הוא חלק מהגוף שלך מהרגע שהוא עליך , ומן הראוי שהוא גם יראה כחלק מהגוף. מה בא קודם ?... דעתי היא, שקודם מקבלים רעיון לקעקוע ורק אז חושבים על מיקום ראוי.

האמת שהנחת היסוד שלי לפני ההתקעקעות היא לא לחצות את גבולות החולצה הקצרה , למרות שהקעקוע האחרון שעשיתי ביד הפנימית עושה לי קצת בעיות כי למעשה רוב ה T שירט הקצרות חושפות אותו , אבל למעט זה אין בעיות. הלאה זה משתנה קרה לי שחשבתי על מיקום והתחלנו לעצב את הקעקוע הוא עבר למקום אחר בגלל מיגבלות המיקום הראשון וקרה שהתאמתי את העיצוב למיקום שבחרתי ככה שלדעתי כמו כל דבר בחיים העניין הוא שילוב, לא טוב לאנוס עיצוב לאבר ספציפי , ותמיד חשוב לשים לב שיש התאמה בינהם ולזרימה של הגוף... ועוד דבר - אל תחשבו בקטן כי לרוב זה לא יושב טוב ואל תעשו חצי קעקוע "ואת השאר בהמשך" שמעצבים אז לעצב את כל העבודה בפעם אחת , זה תמיד נראה יותר טוב בסוף. אסף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר