שאלה...

שאלה...

מותר לעשות כושר (להזיע) עם קעקוע חדש? הזיעה יכול לפגוע בו?

היי..

בשבועיים הראשונים הקעקוע והאיזור בכלל מאוד רגישים ונתונים להשפעות חיצוניות, כולל הזעה... תהליך ההחלמה השלם של קעקוע הוא בסביבות ארבע חמישה חודשים לפי מה שאני יודע... שבכל התקופה הזאת הקעוקע נתון לסכנות... אז בשבועיים הראשונים כמובן שלא מומלץ להזיע יותר מדי, וככל שתתן לקעקוע יותר זמן להרפא בלי שום השפעה חיצונית התוצאה הסופית תהייה יותר טובה והבלאי יהייה נמוך יותר בתווח רחוק. בהצלחה... ותביא תמונה!... חח רוצים לראות .

בבוא הזמן אני אשים תמונה...

למרות שנכון לעכשיו החלטתי לחכות עם זה עד אחרי החופש הגדול כדי לא להתבאס ולא להכנס לים....אז יהיה בסדר... ורגע,אז אם נגיד אחרי שבועיים שיש לי קעקוע אני מזיע זה יכול ממש להזיק לו והוא ידהה לי מהר?או שלהזיע פה ושם שלוש פעמים בשבוע זה לא ביג דיל?

עדין לא כדאי ....

בשבועיים הראשונים הקעקוע מסיים את ההתקלפות שלו, הגלד עדין לא מבריא לגמרי, לוקח לאיזור כמה חודשים להתאושש, אחרי הכל קעקוע זה פצע, ובחודשים הראשונים הגוף מנסה לרפא אותו, כמו כל חתך שיהייה לך בעור והגוף ירפא, לוקח לגוף כמה חודשים"להסתגל" למצב... בגלל זה בחודשים הראשונים הקעקוע גם יותר פגיע, נזקי שמש או כל נזק חיצוני אחר.. ההחלטה שלך לחכות עם זה נכונה, לרוב לא עושים קעקוע בתחילת הקיץ מכיוון שבתקופה הראשונית לא כדאי שיהייה חשוף לשמש ישירה או להזעה מסיבית. השבועיים הראשונים הם תקופה שאסור לרשל בטיפול, בהם בטוח לא כדאי להזיע יותר מדי... כנ"ל בחודשים הראשונים ... תשמור עליו זה משהו שילך איתך כל החיים, לעומת זאת.. החודשיים האלה שלא תתאמן לא ישנו כלום... פפפפפ טחנתי לך ת'שכל... הבנתי אותי.. חחח בהצלחה :)

שאלה...

מותר לעשות כושר (להזיע) עם קעקוע חדש? הזיעה יכול לפגוע בו?

אני חולק

לדעתי, זיעה יכולה להזיק רק בשבועיים הראשונים, לאחר מכן, מדובר בעיקר על שמש ופגיעה וכו'. חכה ותראה מה המנהלים יגידו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר