מה דעתכם על הקעקוע שלי?

עשיתי אותו לפני כמה חודשים. ישבתי עם המקעקע ועיצבנו אותו ביחד. קראתי כאן מאמרים (תודה!) והסתכלתי לפני על קעקועים (כדי להחליט מהו הטעם שלי). אבל אין לי נסיון "מקצועי". אז... מה דעתכם?
MG_3171.JPG

קעקוע מגניב

איפה זה ממוקם? ומי האמן?

על הקיבורת (?)

בשריר מתחת לכתף שמאל

מה דעתכם על הקעקוע שלי?

עשיתי אותו לפני כמה חודשים. ישבתי עם המקעקע ועיצבנו אותו ביחד. קראתי כאן מאמרים (תודה!) והסתכלתי לפני על קעקועים (כדי להחליט מהו הטעם שלי). אבל אין לי נסיון "מקצועי". אז... מה דעתכם?

ממש ממש אהבתי... קעקוע טו דה פייס חחחח...... תתחדש

קודם כל, זה "תתחדשי". אבל תודה :)

מה דעתכם על הקעקוע שלי?

יפה !

גם אני כמו אחד מההודעות כאן , חשבתי שאת בן .. אבל .. בכל מקרה , תתחדשי ;-) הקעקוע מאוד יפה , ידעת שסוסי ים זכרים , הם אלו שנושאים את הצאצאים בבטנם ?

על הקיבורת (?)

בשריר מתחת לכתף שמאל

אם הכוונה היא

לשריר שנמצא בגב מתחת לכתף- זו לא קיבורת. קיבורת זה החלק השריר יותר של היד (שריר הזרוע, או בלעז- Deltoid). מצורפת תמונה.

מה דעתכם על הקעקוע שלי?

ממש יפה,תתחדשי! אצל מי עשית?

אם הכוונה היא

לשריר שנמצא בגב מתחת לכתף- זו לא קיבורת. קיבורת זה החלק השריר יותר של היד (שריר הזרוע, או בלעז- Deltoid). מצורפת תמונה.

אה, אבל אני כן עשיתי אותו על הקיבורת

אולי קצת מתחת לסימון בתמונה שלך, אבל עדיין, באיזור ההוא. עשיתי אותו בנתניה. ולכל מי שחשב שאני בן, כן... אני יודעת... זהו לא קעקוע כל כך שגרתי לבנות (אני מקבלת את התגובה התמהה מהרבה אנשים). אבל יחסית למה שרואים בפורום, הוא די סולידי, לא?

זה לא בגלל זה

זה בגלל הכינוי שלך. אני לא רואה שום דבר "לבנים בלבד" בקעקוע שלך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר