תפריט שנסגר ונפתח

הי!! שמי מרים ויש לי בעיה שאשמח מאד על כל עזרה. אני רוצה לעשות תפריט עם כותרת. שהעכבר על הכותרת התפריט נפתח וכל מילה בו הוא לינק. שהעכבר לא על המילה, התפריט נסגר וכל מה שרואים הוא רק הכותרת. את הלינקים והתפריטים הצלחתי לעשות אך רק את הפעולה של הסגירה והפתיחה יש לי איזושהיא בעיה. אני מצרפת את הקוד שלי כדי שתוכלו לראות מה הבעיה ותתקנו לי אותה. אשמח על כל עזרה. תודה, מרים

רק אלוהים יוכל לעזור לך

אני לא מבין מה את מנסה לעשות

יכול להיות שאני יכול לעזור לך אבל מהדוגמא פה אני לא מבין מה את מנסה לעשות למה יש לך שתי שכבות שכבה אחת אני מבין שהיא התפריט שאמור להיות מוסתר עד שעוברים עם העכבר על המילה TEXT? אם את זה אני מבין נכון אז יש צורך בשכבה אחת בלבד. את הקוד של הג'אבה סקריפט הייתי מחליף במשהו יותר עדכני שיפעל ללא צורך בזיהויי של הדפדפן גם בנטסקייפ 6 7 מוזילה ובאקספלורר 5 ומעלה אך לא יפעל פדפדפנים מגרסא4 (שלך לא יפעל בנטסקייפ 6 7 ומוזילה). תחזירי תשובה ואני אראה אם אוכל לעשות משהו.

נדמה לי שהבנתי מה את מנסה לעשות.....

אם את רוצה לעשות משהו כמו מה שמופיע בדף שהוספתי (תיכנסי לכתובת) אז יש לי סקריפט בשבילך. תכניסי את זה בין תגי ה- וה- : תכניסי את זה מיד אחרי תג ה- : תכניסי את זה בתוך תג ה : onload="init"() hbfhgfhgfhgfhgffgh (בלי האותיות - כתבתי אותם כדי שלא יצא הפוך) את הסקריפט קיבלתי מאיזו תוכנה (אל תחשבי שאני יודעת לכתוב כאלה סקריפטים) ולא ניסיתי בכלל לקרוא את הסקריפט אז אין לי מושג מה כתוב שם. מקווה שעזרתי. קרן נ.ב.- את יודעת מאיפה אני יכולה להוריד פוטושופ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מאחורי העיצוב
בחר
בחר