נו באמת

נו באמת

קטלוגים עולים המון כסף ,יש לי מטבעות מהמון תקופות זה אומר שאני אצטרך מלא קטלוגים . חוץ מזה מה זה משנה עם אני פותח הודעה חדשה .הרי אני לא מבזבז לך דפים .אתה לא צריך לגעור בי כמו מורה יש אנשים שיותר קשה להם עם המדיה הממוחשבת (כמוני)אבל בכל זאת תודה על ההנחיה

נכון, קטלוגים עולים הרבה כסף, אבל זה מעט יחסית לסכום שתצטרך לשלם עבור

הערכה בחנות או אצל מומחה מטעבות. גם לי אין את כל התקופות, וכמובן לא אוכל להעריך פה מאות מטבעות. בדרך כלל מבקרים מבקשים להעריך מטבע או שניים, בול או שטר. אבל אוספים שלמים זה כבר סיפור אחר. לגבי הודעות חדשות, לא אתה לא מבזבז לי דפים, אבל אי אפשר לעקוב אחרי השיחה כמו שצריך, לכן יש אפשרות "תגובה" מתחת לכל הודעה. ובוודאי שלא התכוונתי לגעור...
מנהל הפורום
1000+

תודה

תודה לך על העצות ,הדבר מעמיד אותי בפני בעיה כי כסף אין לי לתת למי שיעריך את האוסף. מגוכח שאולי יש לי משהוא ששוה כסף אבל אין לי כסף להפוך אותו לכסף. בקיצור יש לי פה מקרה אבסורדי לחלוטין לא נורא אני אחייה עם זה אולי לילדים שלי תהיה הזדמנות להעריך אותם .

ליהודה-

כדאי לך לעקוב בפורום בנושא,להתייעץ עם אספני מטבעות,להתיידד, לשוחח ולנסות ולהיפגש עם ותיקים המצויים בעיניין ולהראות האוסף ולקבל סיוע. אני אישית לא מתמצא כלל במטבעות, אבל אולי תימצא מישהו שיהיה מוכן ויכול לעזור. אסור להתייאש.

מה אתה יכול לספר על האוסף שלך? האם אתה הקמת אותו? בן כמה הוא וכדומה..

מנהל הפורום
1000+

נו באמת

קטלוגים עולים המון כסף ,יש לי מטבעות מהמון תקופות זה אומר שאני אצטרך מלא קטלוגים . חוץ מזה מה זה משנה עם אני פותח הודעה חדשה .הרי אני לא מבזבז לך דפים .אתה לא צריך לגעור בי כמו מורה יש אנשים שיותר קשה להם עם המדיה הממוחשבת (כמוני)אבל בכל זאת תודה על ההנחיה

אף אחד לא גער - יש נורמות התנהגות בסיסיות בפורומים:

טייק איט אור ליב איט. תמיר.

ליהודה-

כדאי לך לעקוב בפורום בנושא,להתייעץ עם אספני מטבעות,להתיידד, לשוחח ולנסות ולהיפגש עם ותיקים המצויים בעיניין ולהראות האוסף ולקבל סיוע. אני אישית לא מתמצא כלל במטבעות, אבל אולי תימצא מישהו שיהיה מוכן ויכול לעזור. אסור להתייאש.

אני מפנה אותך, אם זה כמובן לא מפריע לאסף,

לפורום אוספים ואספנות בתפוז, שם תוכל למצוא אספני מטבעות רבים שיסייעו לך. אנחנו גם נפגשים לעתים מזומנות, ואם תגיע עם אחד האלבומים למפגש שיהיה, יוכלו לסייע לך למצוא את ה"סטארים". בהצלחה, תמיר.

לא מפריע, כל עוד אתה מפנה בולאים מתפוז לכאן...

מנהל הפורום
1000+

:-)

הפניתי בעבר, אבל ההמלצות של שאר החברים לא תמיד חמות. בסך הכל הפורום הזה די בסדר, אבל מיעוט ההודעות והשרת של וואלה מפחיתים מערכו לעומת ה"מתחרים" בתפוז. תמיר.

שלום רב לתמיר ואסף

ניכנסתי מיספר פעמים לפורום בתפוז. הפורום שם שרוב רובם של המישתתפים בו הינם צעירים (וזה נחמד ומרענן) משמש הרבה להם לצ'יטוט זה עם זה בנושאים שונים ולא תמיד בנושאי אספנות. נכון , המיבנה שם מאפשר להחדיר "אימרות כנף" ועוד כל מיני ציטוטים לעיתים מבדחים ולעיתים מההפטרה, בו בזמן שהפורום כאן עונה על דרישות אספנות בעיקר ולזאת הוא קם לדעתי. ניראה לי שבזמן האחרון יותר מתוודאים לפורום וכדאי לעודד אותם להמשיך ולהשתתף גם אחרי שקיבלו תשובות לשאלותיהם.

אכן למרות בקשות של הנהלת הפורומים בעבר, התעקשתי להשאיר את הפורום הזה לבולים ומטבעות בלבד, ועל הסיבה כבר דנו בעבר...

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר