למכירה בולים ומעטפות, מטבעות ושטרות של ישראל ומכל העולם

בולים ומעטפות מאז שנות ה-30 של המאה שעברה (וכאן אני מסגיר גם את גילי..)ועד לימינו,של ישראל וכן מארצות דרום מזרח אסיה ואפריקה. סרקתי מקצתם ואני מקוה שגם אצליח לשגרם רצ''ב תודה

בולים ומטבעות - menash7777

מנשה שלום ,במידה ואתה מתקשה בסריקה ובהעלאת החומר ,תוכל להעביר לי במייל רשימה מה מכיל האוסף ואעזור לך להעריכו, שבת שלום.

לאבי שבת שלום

אהיה אסיר תודה לך. לאן לשלוח בבקשה ?? אמנם סרקתי אך זה אינו משתגר באמצעות 'הקובץ' הצמוד לאימייל זה משום מה

אלפי סליחות..לאלי שלוש כמובן ולא כפי שכתבתי בטעות...

אלי שלום,

ברשותי אוסף של שטרות ישנים החל משנת 58 , אשמח אם תוכל לעזור לי להעריך אותם .

כתובת אימייל

תוכל בטובך לתת לי האימייל שלך על מנת לשלוח מקבץ שסרקתי? תודה

אלפי סליחות..לאלי שלוש כמובן ולא כפי שכתבתי בטעות...

כוונת מנשה-

מנשה שלום , הבנתי שהחלפת שם ,זה קורה לכל אחד מאיתנו ,לי קורה שלפעמים אני קורא לאחת מבנותיי בשם אחותה ,העיקר בריאות טובה ושבוע נעים.

אלי שלום,

ברשותי אוסף של שטרות ישנים החל משנת 58 , אשמח אם תוכל לעזור לי להעריך אותם .

שטרות - מירית

מירית שלום, סידרת השטרות מ1958 מכילה שטרות שהמספרים המודפסים על השטר הם בצבעים שונים כמו שחור,אדום ,חום ועוד ולכל שטר ערך שונה בגלל צבעו ,כמובן שהמחירים פרט לכך נקבעים עפ"י מצבו של השטר,כך שיש צורך בסריקה ברזולוציה גבוהה על מנת להעריך את השטרות ,עם זאת אם את תושבת המרכז תוכלי לבקר בביתי ולקבל הערכה מדוייקת ,שבוע נעים.

לאבי שבת שלום

אהיה אסיר תודה לך. לאן לשלוח בבקשה ?? אמנם סרקתי אך זה אינו משתגר באמצעות 'הקובץ' הצמוד לאימייל זה משום מה

סריקות - menash 7777

מנשה שלום,תוכל להעביר אליי למייל:elys47@gmail.com,ותקבל הערכה ,שבוע נעים.

למכירה בולים ומעטפות, מטבעות ושטרות של ישראל ומכל העולם

בולים ומעטפות מאז שנות ה-30 של המאה שעברה (וכאן אני מסגיר גם את גילי..)ועד לימינו,של ישראל וכן מארצות דרום מזרח אסיה ואפריקה. סרקתי מקצתם ואני מקוה שגם אצליח לשגרם רצ''ב תודה

בולים

מעוניין לקבל פרטים רצ"ב הטלפונים שלי 052-6634998
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר