מטבעות זהב יום העצמאות תשל"ג

מישהו יודע להעריך את המטבעות שבתמונות ? והאם יש מישהו שמעוניין לקנות
coin israel 25.jpg
coin israel 25-50il.jpg

מטבע

שלום אשמח לרכוש ממך את המטבעות נא צור\י קשר לתאום פגישה בחנות

מדובר במטבעות זהב שנתוניהם רשומים

בתמונות שצרפת אבל מכיוון שאולי אינך מתורגל בחישוב שווי של מטבע אעשה זאת בשבילך : נתון ה 900 אומר לך מהי דרגת הטוהר,טוהר מלא הוא 999 (24 קראט). אונקית TROY זהב = 31.1034768 גרם מטבע ראשון משקל ברוטו:7 גרם משקל נטו: 6.3 גרם 0.20257 אונקיה זהב כדי לקבל את שווי הזהב יש לכפול במחיר הזהב בזמן המכירה. כרגע לפי 685$ לאונקיה : 138.7 $ ------------------------ מטבע שני מישקל ברוטו: 13.5 גרם מישקל נטו: 12.15 גרם 0.3906 אונקית זהב שווי זהב 267.6$ ----------------------- מכיוון שהמטבעות יוצרו בכמויות גדולות אני מניח שאין להן ערך אספני(אינני סוחר) וערכן הוא כערך הזהב בלבד.לפני שתימכור כזהב בלבד רצוי שתברר אצל סוחר כמה הוא מוכן להציע כדי לוודא שאין להן ערך אספני ומכיוון שאת החישוב כתבתי פה אני מניח שתוכל לבצע את ההתאמה למחיר הזהב בזמן ההערכה (רצוי לשאול את הסוחר לפי איזה מחיר זהב חישב את ערכו של המטבע כדי שתוכל לדעת מה הפער יחסית לשווי הזהב),סוחר אני מניח יציע מחיר שנמוך מעט משווי הזהב מכיוון שהם נימכרים לפי שווי הזהב.אם לאחר הבדיקה אצל סוחר לא תקבל שווי הוגן תחזור לפה ואני מניח שימצא קונה. בכל מיקרה נישמח לשמוע בכמה היצלחת למכור. אני מקווה שלא טעיתי בחישובים. אינני מומחה(!!!) ורצוי להתיעץ עם מומחים לפני קבלת החלטות.

מטבע

אשמח לרכוש את המטבעות ממך נא צור\י קשר לתאום בחנות-0546673044---036205921

צור קשר

052-2238213

מטבע כ"ה למדינה

האם בררתם מאז מה עלות המטבע? זה עתה מצאתי מטבע כזה שקיבלתי לבת המצווה שלי 0507880616

סט מטבעות זהב כ"ה למדינת ישראל

נגנב לי סט 3 מטבעות זהב בקופסת עץ כ"ה שנים לדינת ישראל הייתי רוצה לדעת מה היה שווים. תודה.

אני מצאתי אותם?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר