יש לי מטבע זהב

לא אוכל לצרף תמונה - מה שידוע לי: 1.דמות של המלך ג'ורג' החמישי. 2.מאחור - ציור של פרש רומס דרקון. 3.משנת 1912. כמה פלוס מינוס זה שווה? תודה מראש - עמית.

שווי ומידע על המטבע...

תוכל למצוא אם תכתוב "מטבעות" בגוגל, ותיכנס למשהו כמו "מטבעות העת החדשה-קולקט" ואז אתה תראה מאמר על המטבע ולידו תמונה מאותו מטבע רק משנת 1911. ואז תיכנס לערך במלא בפינה השמאלית התחתונה. מקווה שהבנת משהו...

סובריין בריטי. שווה בערך 160 דולר

שווי ומידע על המטבע...

תוכל למצוא אם תכתוב "מטבעות" בגוגל, ותיכנס למשהו כמו "מטבעות העת החדשה-קולקט" ואז אתה תראה מאמר על המטבע ולידו תמונה מאותו מטבע רק משנת 1911. ואז תיכנס לערך במלא בפינה השמאלית התחתונה. מקווה שהבנת משהו...

תודה רבה!

יש לי מטבע זהב

לא אוכל לצרף תמונה - מה שידוע לי: 1.דמות של המלך ג'ורג' החמישי. 2.מאחור - ציור של פרש רומס דרקון. 3.משנת 1912. כמה פלוס מינוס זה שווה? תודה מראש - עמית.

מטבע

אני מתל אביב ומעוניין לקנות את המטבע משלם 130$ מזומן אם יש כמות משלם יותר (תלוי כמה יחידות) 036205921 בכבוד רב ליאור

היי ליאור!

דיברנו בטלפון נראה לי... אבל אישתי לא מרשה לי למכור..

יש לי מטבע זהב

איך 130 $ ??????????????????

מכיוון שלא נתת פרטים לגבי מישקל המטבע לא ניתן לאמר מה שוויו אבל ניתן לנחש,אולי מדובר בסובריין אנגלי ואולי מדובר בגודל הנפוץ של 8 גרם ברוטו(בערך). טוהר: 22 קאראט(24 היא הדרגה הגבוהה ביותר) one troy ounce= 31.1034768 gr מחיר אונקיית טרוי זהב כרגע=680$ חישוב שווי המטבע: 22/24 כפול 8 לחלק ב 31.1 כפול 680 =160$ גורמים שישפיעו על שווי המטבע: הארץ שבה הוטבע/מצבו/האם היה בשימוש/גודל. סוחר מטבעות הגון יוכל וגם יאות לתת לך תשובה לגבי שאלות אלו. לפי הידוע לי סוחרים מוכרים את המטבעות הללו(משומשים ולא נדירים) בדרך כלל לפי שווי הזהב ולכן סביר שקונים במיספר אחוזים פחות (3%-),על פער של 23% לא שמעתי וזה נישמע לי מאוד לא סביר ומוזר,לדעתי אם תפרסם בפורום לא תיתקשה למצוא קונה גם עבור מטבע אחד במחיר סביר שקרוב מאוד לשווי הזהב. לינק לאתר עם מידע על סובריינים: http://www.goldsovereigns.co.uk/ אינני מומחה בתחום ורצוי להיוועץ במומחים לפני קבלת החלטות

תודה רבה גם לך!

יש לי מטבע זהב

מטבע

הי עמית רשמת שאישתך אינה מרשה לך למכור את המטבעות רציתי לדעת באיזה מחיר היא כן תהיה מוכנה לאפשר לך למכור לי את המטבעות התשלום יתבצע במזומן אצלי בחנות בכבוד רב ליאור

היי ליאור

כבר לא אקטואלי. תודה בכל אופן!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר