מכירת מדליות

מעונין למכור כ 20 מדליות ומטבעות זהב של החברה למדליות מעונין לדעת כיצד מחירם והאם יש מעונינים בקרב חברי הפורום בתודה בני

פירוט

דוד המלך,קמע לאהבה,בן גוריון,שלום 69,זבוטינסקי,מנחם בגין ועוד...

מטבעות

לבני הדר שלום רב שמי ליאור ואני גולש לעיתים בפורום הנ"ל קראתי את הודעתך לגבי מכירת מטבעות הזהב אשמח אם תשלח תמונות, נתוני המטבעות ומחיר מבוקש, עלי לציין שאני בעל עסק בת"א בתחום עתיקות, תכשיטים, מטבעות ומדליות ושעונים ואשמח לארח אותך אצלי בחנות להמשך ביצוע העיסקה ובאוירה נעימה מיותר לציין שאופן התשלום מזומן במקום 036205921---0546673044 בכבוד רב ליאור

ישנם מטבעות שנימכרים על ידי סוחרים לפי

תכולת הזהב שלהם וישנם כאלו שיש לשלם פרמיה עבורם,איני יודע איזה מטבעות ברשותך,אני מניח שאם בקניה אצל סוחר משלמים את מחיר הזהב הרי שבמכירה לסוחר מקבלים פחות משווי מזהב,איני יודע כמה,נאמר לי שמדובר ב 3% ,אם תימצא סוחר שמשלם שווי זהב עבור מטבעות/מדליות לא נדירות אשמח אם תחזור לפורום ותדווח,במחשבה שנייה אשמח לשמוע על מחיר ששולם יחסית לשווי הזהב שתצליח להשיג. אתה מחפש סוחר מטבעות/מדליות ולא צורף/חנות תכשיטים. אני מניח שמנהל הפורום או חיפוש קצר בגוגול יתן שם של חנות מטבעות בת"א שמוכרת גם על ידי החברה הממשלתית למדליות.איני בטוח מהי מדיניות הפורום לגבי המלצות על חנויות/סוחרים ולכן איני מציין שם,פירסומת פראית שעושים אנשים עבור עצמם אני רואה שעוברת ללא בעיות. אל תציע את המטבעות למכירה לפני שאתה בטוח שאתה יודע לחשב מהו שווי הזהב נטו במטבע שברשותך,נתון זה משתנה מרגע לרגע ותלוי במחיר הזהב,רק אז תוכל העריך את הפרמיה השלילית שבה ניקנה המטבע ממך. איני מומחה בתחום ואין לראות בדברי המלצה.

הצעה

בבן יהודה 40 ישנו חנות של עתיקות ותכשיטים שמו ליאור והוא גם קונה מטבעות בחור אמין מקצועי עם דרך ארץ שזה לא פחות חשוב ממליץ עליו בחום הטל שלו 036205921 בהצלחה

תגובה לחברי הפורום

קודם כל תודה על התגובות לבקשתי. מסקר שערכתי אני מתרשם שכשאתה מבקש למכור גם לחנות מורשת של החברה למדליות מה שקובע הוא ערך הזהב בלבד. כשאתה בא לקנות יספרו לך על הערך של המטבע שאתה מעונין והמחיר יהייה הרבה יותר מ 5% מעל ערך הזהב. ולכן אני מנסה לחסוך את פער התיווך הזה גם לי וגם לקונה שמעונין. כרגע אני מבקש למכור במחיר שהוא מעט גבוה מערך הזהב. 2 מטבעות זהב: קמע לאהבה עם ליטוגרפיה של יוסל דוד המלך עם ליטוגרפיה של מארק שאגאל 2 המטבעות מהנפקה קטנה של 1000 יחידות בלבד זהב 916.6 המחיר המבוקש 3000 שקלים בתודה בני

תיקון למחיר

המחיר מתיחחס כמובן ליחיגה אחת

פירוט

דוד המלך,קמע לאהבה,בן גוריון,שלום 69,זבוטינסקי,מנחם בגין ועוד...

מה מצב המטבעות? אולי תעלה תמונות?

בכל מקרה, המחיר המקובל למטבעות החברה הממשלתית הוא שווי הזהב. במקרים בודדים יש למטבע ערך אספני גבוה משווי הזהב, אבל לא במטבעות שפירטת. אגב, כמות הנפקה של 1000 יחדיות אינה כ"כ נמוכה. יש מטבעות שהונפקו שכמויות יותר נמוכות והן עדיין נמכרות לפי תכולת הזהב בלבד. קח בחשבון שאם המטבעות אינם במצב חדש לגמרי, אין שום סיכוי שתקבל יותר מערך הזהב.

מכירת מדליות

מעונין למכור כ 20 מדליות ומטבעות זהב של החברה למדליות מעונין לדעת כיצד מחירם והאם יש מעונינים בקרב חברי הפורום בתודה בני

מטבעות

לבני הדר שלום כמה אתה דורש בעבור כל גרם של מטבע\מדליה זהב 916 ? אשמח על תגובתך המהירה

מכירת מטבעות

מעוניינת למכור שני מטבעות זהב של החברה הממשלתית למטבעות. מטבע בר ובת מצווה. כל אחד :זהב / 750, 30 מ"מ 15 גרם משנת תשל"ט. מוכנה לשמוע הצעות מחיר.

מטבע\מדליה

למיכל ריכמן שלום יש לי עניין בקניית המטבע\מדליה אשמח אם תצרי קשר----036205921------0546673044 בכבוד רב ליאור

תגובה לחברי הפורום

קודם כל תודה על התגובות לבקשתי. מסקר שערכתי אני מתרשם שכשאתה מבקש למכור גם לחנות מורשת של החברה למדליות מה שקובע הוא ערך הזהב בלבד. כשאתה בא לקנות יספרו לך על הערך של המטבע שאתה מעונין והמחיר יהייה הרבה יותר מ 5% מעל ערך הזהב. ולכן אני מנסה לחסוך את פער התיווך הזה גם לי וגם לקונה שמעונין. כרגע אני מבקש למכור במחיר שהוא מעט גבוה מערך הזהב. 2 מטבעות זהב: קמע לאהבה עם ליטוגרפיה של יוסל דוד המלך עם ליטוגרפיה של מארק שאגאל 2 המטבעות מהנפקה קטנה של 1000 יחידות בלבד זהב 916.6 המחיר המבוקש 3000 שקלים בתודה בני

כמה שאתה צודק , כדאי למכור עם סבלנות ובלי לחץ

יש סוחרים סידרתיים שמציגים עצמם כאילו הם "אספנים", הם ממהרים לבוא לקנות את המדליות זהב (לפני שהמוכר יתפקח) ומנסים להוריד את המוכר הפרטי למחירים ממש מגוחכים לסוחרים יש שיטות וטכניקות , למשל לבוא עם קטלוג ישן למדליות, שם רשום ערך נמוך (לפי מחיר ישן של הזהב), לנצל חוסר ידע על חישוב מחיר הזהב, כמו כן לנופף בשטרות מזומנים ולנצל מצוקה ולחץ כספי, לא להיכנס ללחץ של זמן, לבקש הצעות מחיר, להקדיש לזה קצת יותר זמן,

מכירת מדליות

מכירת מטבעות ומדליות

אוסף מטבעות למכירה 052-4822750

מטבעות ומדליות למכירה

1. 10 מטבעות 100 ₪ עם דמותו של ז'בוטינסקי. (התשמ"א- התשמ"ה) 2. 2 מטבעות 10 ₪ עם דמותו של הרצל התשמ"ד 3. מדלית יום הזכרון לחללי מערכות ישראל 1995- כסף 4. מדלית מבצע יונתן 1976 - כסף 5. 3 מדליות כסף ליובל 50 לבנק המזרחי 1973 6. מטבע כסף, חנוכה תשל"ג- חנוכיה רוסית 7. מטבע כסף, יום העצמאות תשל"ד- "תחיית הלשון העברית" 8. מטבע (נחושת וניקל) חנוכה תשל"ח- חנוכיה מירושלים 9. מטבע כסף 40 שנה למדינה 10. מטבע נחושת "טרה סנטה" – "ואהבת לרעך כמוך" 11. מטבע (כסף) נצחון 1967 12. מטבע (כסף) 20 שנה לאיחוד ירושלים 1987 13. מטבע (כסף) חנוכיה מהולנד 1976 14. מטבע (כסף) דוד בן גוריון 1974 15. סט מטבעות ישראל (אגורה, 5 אג', 10 אג', 25 אג', חצי לירה, לירה) 1974 למעוניינים, ניתן להתקשר למאיר 054-4468133
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר