למכירה מעטפות יום ראשון וספרי שנתון

מעטפות יום ראשון מישראל וסיפרי שנה מישראל מיסמכים ישנים אוספי בולים ממדינות שונות מתחילת הבולאות רק לאספנים רצינייפ בתודה משה רביץ נייד 0505321852

הבולאות התחילה ב1860. מה יש לך מהתקופה ההיא?

מנהל הפורום
1000+

לאסף

לפי מייטב ידיעתי הבולאות התחילה בשנת 1840 באנגליה וגם את הבול הזה יש לי ויש לי מעוד מדינות שונות את הבולים הראשונים מהשנים1850 ומעלה בתודה משה רביץ

בולים הופקו לראשונה בשנת

1840. אספנות הבולים החלה זמן קצר לאחר מכן. הבולאות המודרנית נולדה בשנות השישים של המאה ה-19. אז החלו בייצור אלבומים, קטלוגים, ספרות מקצועית, נוסדו מועדונים ראשונים וכו'. בכל אופן מה שאתה מספר שיש לך נשמע מעניין. תוכל לפרט יותר?
מנהל הפורום
1000+

הבולים הראשונים

לאסף שלום יש ברשותי מהרבה מדינות כגון אנגליה צרפת יוון הונגריה רומניה תרום גרמניה ארצות הברית ועוד ומכולם יש לי בולים מתחילת הבולאות בתודה משה רביץ

הבולאות התחילה ב1860. מה יש לך מהתקופה ההיא?

בולים

ברשותי בולים החל מ 1850 ואילך בערך מרוב מדינות העולם לרבות מדינות שחדלו להתקיים הבעיה היא שרבים מהם במצב גרוע ההיתי רוצה שאדם מבין יציץ בהם

תיקון קטן: הבולאות התחילה בשנת 1840 עת הונפק הבול הראשון בעולם "הפני השחור" או כפי

שהוא נקרא באנגלית "THE PENNY BLACK". רק לידיעת האספנים: בתקופה זו כלל לא חשבו על איסוף בולים והופיעה מודעה בעיתון בלונדון על אחת שמבקשת שישלחו לה בולים מה"פני השחור" במטרה לעשות מהם טפטים על הקירות. מאחל לכולנו אספנות פוריה ומהנה. מייקל - מנהל פורום "בולים ובולאות" באתר "אספנות" ברשת

בולים

ברשותי בולים החל מ 1850 ואילך בערך מרוב מדינות העולם לרבות מדינות שחדלו להתקיים הבעיה היא שרבים מהם במצב גרוע ההיתי רוצה שאדם מבין יציץ בהם

בולים

חיים שלום אנא צור קשר לטלפון 03-9306029
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר