עזרה בגילוי שווי מטבע

המטבע הוא שני סנטבוס (CENTAVOS) מארגנטינה, משנת 1885. המטבע עשוי מנחושת טהורה (נחושת היא מתכת יקרה כפי שאתם יודעים) תגיבו מהר! בתודה מראש, אלון

מטבע

אלון שלום המטבע שלך מופיע בקטלוג קראוס מיספר 33 ושווי בין 0.5-15 דולר

אלון, גם אם תשאל 10 פעמים הערך לא ישתנה.

בכלל המטבע שלך אינו נחושת אלא ברונזה. לפי הקטלוג. נחושת היא מתכת זולה. שער המתכת ליום שישי בבורסת המתכות של לונדון הוא 5800 דולר מזומן לטון. דהיינו 0.0058 דולר לגרם. אז אם המטבע שלך היה מנחושת והיה שוקל נגיד 30 גרם, שווי המתכת היה 17.4 סנט. פחות משתי עשיריות הדולר... יש רק ארבע מתכות המוגדרות יקרות והן כסף, זהב, פלטינה ופלדיום.
מנהל הפורום
1000+

תגובה מהירה

בקיצור-עם על הלחץ-לא שווה כלום טוב להתכה

אלון, גם אם תשאל 10 פעמים הערך לא ישתנה.

בכלל המטבע שלך אינו נחושת אלא ברונזה. לפי הקטלוג. נחושת היא מתכת זולה. שער המתכת ליום שישי בבורסת המתכות של לונדון הוא 5800 דולר מזומן לטון. דהיינו 0.0058 דולר לגרם. אז אם המטבע שלך היה מנחושת והיה שוקל נגיד 30 גרם, שווי המתכת היה 17.4 סנט. פחות משתי עשיריות הדולר... יש רק ארבע מתכות המוגדרות יקרות והן כסף, זהב, פלטינה ופלדיום.

אני מדבר על מטבע אחר לידיעתך

נראה לך שאני כזה דפוק שפתאום אני חושב שהמטבע שלי עבר להיות מהצד השני (בערך) של אמריקה..?

אה סליחה...

חשבתי שהגבת להודעה השנייה שלי... ההודעה הזו מלפני שבועיים לפחות מה שכרגע כולם הגיבו לה... תקראו את השנייה שלי בבקשה, טוב? כי זה די דחוף

הבהרה לגבי פורומים

בפורומים אין דבר כזה "דחוף". זה לא שלא רוצים לענות לך, אלא שאין מישהו שבודק את הפורום כל הזמן, וגם כשמישהו בודק, זה לא מבטיח שהוא אכן ידע לתת תשובות, כל אחד והידע שלו. אם יש לך פריטים שאתה רוצה לדעת את שווים, חוץ מהפורום תוכל לגשת לחנות מטבעות ושם תקבל תשובות מיידיות. לגבי המדליה, אין לי מושג מה שוויה. הכי טוב לסרוק או לצלם. אם אין לך אפשרות תנסה אצל חבר או משהו...
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר