עוד מטבעות לזיהוי ( מדינה בלבד , יש שני צדדים ) (אין לי כוח לכתוב את זה עוד פעמים אז בכל התגובות שלי עם מטבעות המטבעות לזיהוי מדינה )

בולגריה

מנהל הפורום
1000+

עוד מטבעות לזיהוי ( מדינה בלבד, יש שני צדדים )

בולגריה

מנהל הפורום
1000+

עוד מטבעות לזיהוי ( מדינה בלבד ) ( יש שני צדדים )

בולגריה

מנהל הפורום
1000+

שלום

בולגריה

מנהל הפורום
1000+

אם לא הבנתם זה משתמש אחר

התמונות של המטבעות הם לא כל כתבה 2 צדדים של אותו מטבע אם זה יעזור משמעותית למישהו אני יוכל לעשות זאת זכרו! אני צריך רק ארץ וגם אני צריך אלבום למטבעות! ועוד שאלה קטנה, באלבום מטבעות רואים את שני צדי המטבע או רק אחד? תודה מראש

אלבומים למטבעות

ניתן לרכוש בחנויות לבולים ומטבעות. תוכל מצוא כתובות וטלפונים בדפי זהב. את המטבע רואים משני הצדדים... יש כל מידי דפים לכל מיני גדלים של מטבעות
מנהל הפורום
1000+

גם עזרה בזיהוי מטבעות וגם צריך חנות באיזור רחובות שאפשר לקנות בה אלבום למטבעות

שלום! אני צריך עזרה עם הדברים הבאים: לזהות מטבעות ( אני רוצה לדעת ארץ בלבד, צילמתי משני הצדדים כל מטבע לקבל שם וטלפון של חנות שאפשר לקנות בה אלבום למטבעות באיזור רחובות

עכשיו אני ישים 2 צדדים בכל תגובה של אותו מטבע

לא משנה

יש לי דפים לאלבום מטבעות סטנדרטי

אתם חייבים לעזור לי!!!

בולגריה

שלום! אני צריך עזרה עם הדברים הבאים: לזהות מטבעות ( אני רוצה לדעת ארץ בלבד, צילמתי משני הצדדים כל מטבע לקבל שם וטלפון של חנות שאפשר לקנות בה אלבום למטבעות באיזור רחובות

מטבע

שלום המטבע מאוזבקיסטן בתל אביב בדיזנגוף סנטר יש כמה חנויות בבן יהודה 18 בבן יהודה 40

לקנות אלבום - ב"מירם אל הבול"

http://www.meiram-el-habul.com/

עוד מטבעות לזיהוי ( מדינה בלבד ) ( יש שני צדדים )

בולגריה

מדינה של מטבעות שצגתה כן היא בולגריה

המדינה

המדינה היא אוזבקיסטן

זיהוי מטבע

המטבע הוא 10 סום מאוזבקיסטן. הערך של מטבע דומה משנת 1997 במצב מושלם (לא כמו זה שבתמונה) הוא 1.25 דולר. מספרו הקטלוגי הוא #10 על פי קטלוג קראוס. מקווה שזה מסייע.

מטבעות לזיהוי

כתוב עליהם " היספן" ו "פיליפ" , יש למשהו מושג מאיזה שנה הם?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר