תשובה לעידו לגבי "דפי המזכרת".

לעידו שלום, א. מבקש להודיעך שלא קיים שום קטלוג או מחירון ל"דפי מזכרת" חוץ מהקיטלוג והתימחור שלהם בקטלוג "כרמל" שיוצא-לאור ע"י אותו יזם פרטי שמנפיק, ביחד עם השירות הבולאי של חב' "דואר ישראל", גם את דפי המזכרת. והמבין יבין... ב. אני מבקש לדעת וחושבני שעוד אספנים רבים אחרים בארץ ובעולם היו מאוד מעוניינים לדעת מדוע השירות הבולאי של חב' "דואר ישראל" אינו מוכר - במכירה חופשית בסניפי הדואר או ע"י מנוי - את כל ואני מדגיש את כל דפי המזכרת שמונפקים באופן שוטף ולא רק דפי-מזכרת "פומביים" שנמכרים בצורה חופשית במחיר נוח לכל אספן ??? ג. זאת למרות שעד כמה שידוע לי דפי המזכרת אינם פריט פילטלי שמותר להציג בתערוכות בולים כמו שגם מעטפות "יום ההופעה" אינם מותרים להצגה בתערוכות בולים ולראיה: קטלוג BALE אינו מקטלג ומתמחר את דפי המזכרת וגם את מעטפות "יום ההפעה" כפי שהוא מקטלג ותמחר את בולי ישראל, המוקדמים וכו'... על כל הצורות והתשניות שלהם וכל הפריטים הבולאיים הקשורים לישראל. ד. לגבי ההערכות באתר "אספנות" אתה צריך לפנות להנהלת האתר. אני רק מנהל את פורום "בולים ובולאות" והאתר עצמו נותן הערכות לכל סוגי האוספים שקיימים - כך שאני לא הכתובת לשאלות על התמחור באתר. בברכה ובכל הכבוד, מייקל - (מנהל פורום "בולים ובולאות" באתר "אספנות" ברשת) טלפון מספר: 052-8757708

למייקל-דפי מזכרת

ועוד פעם שלום ותודה מייקל. בפורום קולקט אני מופיע בתור ניצן כך שאני זוכה לכפל תשובות שם וכאן. אני גם בפורום הבולים שאתה מנהל.

ואני מבקש לדעת מדוע השירות הבולאי אינו משתמש בבולים למשלוח הסחורה שלו

ומדוע אינו מוכר דרך האינטרנט בדומה לצרפת ובריטניה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר