מעוניין לקנות בולים

אשמח לקבל פרטים לגבי הבולים או שתשאירי לי טלפון במיילdonkyshot@walla.co.il

מעוניין בקשרי חליפין עם אספני בולים, שטרות וכרטיסי טלפון של ישראל והעולם

אני מעוניין להחליף בולים, שטרות וכרטיסי טלפון מהארץ ומחו"ל. מירל, ת.ד. 442, קריית חיים 26101

מעוניין להחליף איתך בולים

קשר חליפין

אני אשמח להחליף איתך בולים המסנג'ר שלי ( אם יש לך ) או האימייל הוא omer_reit@hotmail.com עומר

מעוניין לקנות בולים

אשמח לקבל פרטים לגבי הבולים או שתשאירי לי טלפון במיילdonkyshot@walla.co.il

יש לי אוסף בולים בן כ-30 שנה-אני מעוניין למכור

מי מריסם את הכפפה 0525319092שמואל

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

אני מעוניין להחליף בולים, שטרות וכרטיסי טלפון מהארץ ומחו"ל. מירל, ת.ד. 442, קריית חיים 26101

מכירת בולים

שלום ברצוני למכור אוסף בולים גדול מאוד ומושקע. האוסף שלי הוא מלפני כמה שנים.(אוסף שכל אספן בולים ישמח לקבל).כל המעוניין מתבקש לפנות ל:08-9463540 או ל:0526214264

מכירת בולים

שלום ברצוני למכור אוסף בולים גדול ומושקע. האוסף שלי הוא חדש(כולל גם בולים ישנים)לא היה בשימוש ממש ממש חדש.(אוסף שכל אספן בולים ישמח לקבל).כל המעוניין מתבקש לפנות ליעקב:08-9463540 או:0544971486

מכירת אלבומי בולים מושקעים

4 אלבומי בולים ישנים ומיוחדים שחלקם חתומים בחותמת תאריך הוצאה לאור. מאוסף פרטי - בולים שנאספו ונרכשו באופן מיוחד במשך 30 שנה.

הארכת מחיר של אוסף בולים

ירשתי אוסף בולי ארץ ישראל מפואר ומטבעות, מאחר ואיני מבין בנושא אני מחפש מישהו שיכול להאריך את שווי האוסף. מעוניין לדעת מי יכול להאריך את מחירי האוסף הטל שלי 050-5709233 עופר אבל

תעלה תמונות בפורום האתר שלי

www.thebrokercollectors.fav.co.il אשמח לעזור

מוכרת בולים

למכירה בולים יקרי ערך עם חותמות מקוריות בעלי ערך יקר

אפשר לראות תמונות ?

יש לי אוסף בולים ענקייי ואני רוצה לדעת את ערכוו

ירשנו מאחד הדודים אוסף בולים מטורף יש לי בולים מ-יוגוסלביה,גרמניה,ארה''ב,סין,בלגיה ,מצרים, אוסטרליה והמוון מספרד יש לי גם מספר סדרות שלמות והכל שמור בצורה טובה. אני מבקשת להעריך את ערכם \מי שיכול לעזור נא לשלוח לי לאימייל oriannn1@walla.co.il תודה רבה מראש

מוכרת בולים

למכירה בולים יקרי ערך עם חותמות מקוריות בעלי ערך יקר

מור שלום

אשמח באם תעבירילי במייל חוזר את רשימת החומר הבולאי אותו את מבקשת למכור בברכה שוקי כץ-050-3219346 katz_shuki@walla.com

החלפת בולים

שלום אני מעוניין להחליף איתך בולים צור קשר elia333@walla.co.il

יש לי המון בולים להחלפה

ואני רוצה תמורתם כסף ישן צור קשר 9547959450

מעוניין להחליף איתך בולים

רוצים לקנות בולים מניו-יורק ? תשלחו לי אימיל ל 474zs@walla.co.il

יש לי המון בולים להחלפה

ואני רוצה תמורתם כסף ישן צור קשר 9547959450

d

רוצים לקנות בולים מניו-יורק ? תשלחו לי אימיל ל 474zs@walla.co.il

מי שרוצה לקנות הלבום עם הרבה בולים יקרה ערך

יש לי הרבה מאוד בולים לבחירה הם יפים מאוד ואתה תראה שאפילו אתה תמצה בול שמתאים לך וגם הם עם הרבה ציורים יפים עם תמונות של אנשים טוב אז כדי לכם לקנות אותם ותראו שהם באמת יפים מאוד
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר