שאלה - השחזת מקדחים . . .

השחזת מקדחים זה משימה למשועממים בלבד, אלא אם קנית מקדחים מהסוג הטוב ביותר (מחירים דו-ספרתיים בלבד, בבקשה). מצד שני, זו חוויה הראויה ללימוד. קדחת עכשיו במקדח 12 מ"מ ופתאום החוד כבר לא מתפקד? תרוץ לחנות? לא. תשחיז על אבן ועם קצת נסיון גם תהנה מהעניין. ...ועכשיו לנושא שלנו היום: השחזת מקדחי עץ. זה כבר לא פשוט. אשמח לשמוע - מי משחיז מקדחים לבד? רק מקדחים למתכת? שתפו בחוויות... [אגב - שאלתי בפורום האמריקאי על השחזת מקדחי עץ וקבלתי את הקישור הזה. די פתטי... ויש גם קישור פה לטיפים כלליים בכלי עבודה]

השחזת מקדחים

לאחר ניסיונות רבים וחיפושים לא קיים מכשיר להשחזת מקדחים לעץ כמו למתכת והיות ואני משתמש הרבה מאד במקדחי עץ פיתחתי שיטה להשחיז וזה יוצא מצויין. השלבים: 1. שמים את המקדח במלחציים במאונך עם השפיץ כלפי מעלה. 2. לוקחים שופין ברזל קטן ומחדדים את השפיץ שבולט. 3. את השפתיים הגדולות ניתן להשחיז בשופין או כמו שאני מבצע אם דרימיל וזה יוצא מעולה. בהצלחה

השחזת מקדחים

שלום לך הצלחתה להשחיז מאד מענייןאותי לדעת

השחזת מקדחים

לאחר ניסיונות רבים וחיפושים לא קיים מכשיר להשחזת מקדחים לעץ כמו למתכת והיות ואני משתמש הרבה מאד במקדחי עץ פיתחתי שיטה להשחיז וזה יוצא מצויין. השלבים: 1. שמים את המקדח במלחציים במאונך עם השפיץ כלפי מעלה. 2. לוקחים שופין ברזל קטן ומחדדים את השפיץ שבולט. 3. את השפתיים הגדולות ניתן להשחיז בשופין או כמו שאני מבצע אם דרימיל וזה יוצא מעולה. בהצלחה

השחזת מקדחים.

הרעיון לחדד את השפיץ של המקדח נשמע טוב. אבל אם המקדח בלוי באיזור המוברז שלו הייתי קונה חדש... ניסית להשחיז סכינים של רוטר ? זה משהו שפשוט כואב הלב (והכיס..) לזרוק. גבריאל

מסוכן ...

באמת חבל על העלות של סכיני רוטר אבל אני ממליץ בחום לא להשחיזם לבד. הפרש זעיר באיזון הופך לסכנה אמיתית במהירויות העצומות של כרסומת. תשאירו את השחזת כרסומות למקצוענים (בעלי הציוד המתאים). אגב, בארה"ב מספר יצרנים לא קטן למשחזות יעודיות, החל מ-Drill Doctor (האתר) שעל שמו קוראים רבים למכשיר זה ודומיו וכלה במכשירים היקרים של Darex (ראו כאן). כמו שאמר נגר פנסיונר אמריקאי בפורום: יש הקולטים במהרה כיצד להשחיז מקדחים באופן ידני ויש שלא יצליחו לעולם. קחו כמה מקדחים ישנים והתאמנו. אין הרבה מה להפסיד. במקרה הגרוע, מיישרים ומנסים שוב. סרטון הדגמה באתר של Darex כולל גם כמה שניות על התהליך הידני. מומלץ בחום למי שלא ניסה מעולם. מקס

השחזת מקדחים

איך פוצרים פלדה מחוסמת ?? או ששפיץ המקדח אינו מחוסם ?

פצירת יהלום ?

מקדחי עץ אינם מחוסמים. הפתרון המתבקש: פצירה משולשת...

טרם ניסיתי...אבל בקרוב

השחזת מקדחים

שלום לך הצלחתה להשחיז מאד מענייןאותי לדעת

השחזת מקדחים

כל בוגר בית ספר מקצועי במגמת מתכת אמור לדעת השחזת מקדח, בעיקרון יש צורך בידע אחרת תיצור מסמר ולא מקדח, יש זויות השחזה שצריך להקפיד עליהן אחרת לא תקדח, למקדחי מתכת יש השחזה שונה מאשר למקדחי עץ, גם מקדח "וידיה" המיועד לקידוח בבטון יש להשחיז אחרת, כדאי לבקש מבעל מקצוע עזרה בהשחזה, בהצלחה.

איך פוצרים פלדה מחוסמת ?? או ששפיץ המקדח אינו מחוסם ?

פלדה מחוסמת

לא ניתן לפצור פלדה מחוסמת, יש צורך לבטל את החיסום בעזרת תהליך חימום לטמפרטורות גבוהות ואז לפצור ולאחר מכן לחסם מחדש. אם אתה רוצה לקדוח בפלדה קשה צריך מקדח מיוחד "וידיה" או טיטניום, ויש צורך במהירות קידוח גבוהה מאוד אחרת המקדח ישרף. אגב לתשובתו של מקס, יש מקדחי עץ שהם כן מחוסמים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר