צבעים בעץ מלא .

צבעים בעץ מלא .

שלום לכולם. הזמנתי סלון חדש שכולל כורסאות 2+3 , מזנון, שולחן כולם מעץ מלא. כאשר קרא לי בעל החנות לבוא ולאשר את ביצוע העבודה גיליתי שגוון כורסאות הסלון שונה מגוון המזנון והשולחן ( למזנון ולשולחן גוון זהה ) וכורסאות הסלון בגוון בהיר יותר. בעל החנות טוען שאין אפשרות שזה יהיה אותו דבר כי זה עץ מלא. ואז עולה השאלה איך השולחן והמזנון כן זהים בגוון ורק הכורסאות שונות. ( שתי הכורסאות זהות בגוון שלהן ). בהנחה שכולם עשוים מאותו סוג עץ ( לבנה ) האם המצב הגיוני והאם עליי לקבל את הסלון או לבקש שיתאים את הגוונים. בתודה מראש סיון.

אכן סוגיה מפותלת...

במספר עצים, כגון בבוק, יש שכיחות כבוהה למספר גוונים "טיפוסיים" - לבן וורוד (וגם הלבן בדרגות חום שונות). המוכר צודק ... וכך גם הרוכש. אני מניח שבארץ בעלת תודעת שרות ניתן היה לבקש שיתאימו בין הגוונים. העסק מסתבך כאשר יצרן הכורסאות שונה מיצרן השולחן. כיצד יתאמו גוון לפני המשלוח? בהנחה שאכן מדובר בעץ לא מגוון, אני משתתף בצערך אך לא רואה פתרון. אולי רק בדרך של בקשה. למשל אם לקוח נוסף הזמין ואתה מתנדב לחכות לבא...אולי מזלך יגדל. האם יש בפורום מישהו בעל רקע משפטי או נסיון דומה? חג שמח, מקס

תודה רבה...

בכל אופן המוכר טוען שהוא יתקן את כל אי ההתאמות שישנן, אני קצת בספק לגבי זה. ושוב תודה רבה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר