מקצוע עילי תחתי

מקצוע עילי תחתי

שלום, חשבתי לקנות מקצוע עילי תחתי והאופציה העדיפה עבורי היאJET JJP-8BT זהו מקצוע עילי ותחתי "8 110V הבעיה היא שחוות הדעת שאני מוצא עליו באינטרנט היא די על הפנים. הבעיות הן בכל התחומים: חלקים לא איכותיים, הרכבה וכוון בעייתים, שמירה על כוון ועוד. האם משהו מכיר את המכונה הזאת ויכול לחוות עליה דיעה? לצורך העיניין היא דומה ל JET JJP-10BT שזה "10. האמת היא שכמעט לכל המכונות המשולבות (עילי ותחתי) בתחום המחירים לחובבים היו חוות דעת עלובות. אני מתחיל לחשוב שהשלוב הוא רעיון רע מלכתחילה. האופציות האחרות שאני שוקל הן: RIGID JP0610 GRIZLY G0654 GRIZLY G0652 שלושתם 6" JOINER בלבד. זו גם אפשרות כי כרגע יש ליTICKNESSER של מקיטה שיכול לבצע את הפעולה השניה. כל עיצה תתקבל בברכה. תודה, אמנון

ל-Ridgid בקורות חיוביות. ירון - לך יש כזה, לא?

לי יש עליון תחתון גרמני FLOT והוא 10" ומצויין.

ירון נאור, בניית כלי נגינה 0547655797

https://plus.google.com/photos/116712080015313073524/albums?banner=pwa

מקצוע עילי תחתי

שלום, חשבתי לקנות מקצוע עילי תחתי והאופציה העדיפה עבורי היאJET JJP-8BT זהו מקצוע עילי ותחתי "8 110V הבעיה היא שחוות הדעת שאני מוצא עליו באינטרנט היא די על הפנים. הבעיות הן בכל התחומים: חלקים לא איכותיים, הרכבה וכוון בעייתים, שמירה על כוון ועוד. האם משהו מכיר את המכונה הזאת ויכול לחוות עליה דיעה? לצורך העיניין היא דומה ל JET JJP-10BT שזה "10. האמת היא שכמעט לכל המכונות המשולבות (עילי ותחתי) בתחום המחירים לחובבים היו חוות דעת עלובות. אני מתחיל לחשוב שהשלוב הוא רעיון רע מלכתחילה. האופציות האחרות שאני שוקל הן: RIGID JP0610 GRIZLY G0654 GRIZLY G0652 שלושתם 6" JOINER בלבד. זו גם אפשרות כי כרגע יש ליTICKNESSER של מקיטה שיכול לבצע את הפעולה השניה. כל עיצה תתקבל בברכה. תודה, אמנון

תודה על התגובות, יאיר (פלדמן) אם אתה רואה ההודעה האם לך יש עילי תחתי של JET

ואם כן, האם נכונות חוות הדעת?

לא מבין, אם הג'ט בעייתי, מדוע הוא אופציה עדיפה בעיניך..

בדוק לגבי מקצוע עליון/תחתון של מטאבו, לי יש מקצוע גרמני shepach. (שני הדגמים 10 אינץ רוחב הקצעה) הראשון זול יותר. השני עולה כאן בארץ כ-5.500 שח..

הוא אופציה עדיפה כי

הוא "8 ולא "6 והוא גם עילי ותחתי ולא רק עילי כמו הגריזלי והשפח. מה שלא ציינתי הוא שאני מתכוון לקנות מארה"ב וטווח המחירים לדגמים שציינתי הוא 2500-3000 כולל הכל. מטאבו ושפח לא נמכרים בארה"ב משום מה (לפחות לא באינטרנט) אלא באנגליה וכאן כל הספור כבר אחר לגמרי.

חוצמזה..

מטאבו עולה כ6800 ואני לא יודע אפילו אם זה לפני או אחרי מעמ. שפח, זה בסביבות 10 !

תודה על התגובות, יאיר (פלדמן) אם אתה רואה ההודעה האם לך יש עילי תחתי של JET

ואם כן, האם נכונות חוות הדעת?

משתמש ב-JET ומרוצה

אכן יש לי המכשיר של JET (וגם לעוד שלושה מחברינו שאני יודע עליהם). השתמשתי בו עד היום די מעט, אבל אני מרוצה מאוד. נכון, שתמיד הקצעתי אורן שהוא עץ רך, ואינני יודע איך המכשיר מתנהג (אם זה בכלל משפיע) עם עץ קשה. אי הנוחיות היחידה היא שכשאתה רוצה לעבור ממצב של הקצעה בשולחן העליון להקצעה של הורדת עובי, אתה חייב לפרק את כונס הנסורת ולמקמו בצורה שונה. אבל, מכיוון שבגיל מסויים, אנחנו כבר מכויילים ל"פרה, פרה", ולא כל העדר ביחד, מה אכפת לי שזה לוקח עוד קצת זמן? מה בוער? ואל תשכח את גורם המחיר: לעומת המחירים שאתה מציין, המכשיר שלי עלה - כולל שנאי 220/110 גדול, כבד, ולכן יקר בהובלה - באזור 3,500 ש"ח עד פתח הבית.

מקצוע עילי תחתי

מקצוע עילי תחתי

אני הולך לרכוש מקצוע תוצרת JET תוצרת שוויץ חד פזי רוחב 26 ס"מ מחירה כ-9000 שקל. אצל טייב אלי בקרית ביאליק. אשמח מאוד לקבל חוות דעת מקצועית האם ללכת על העסקה?

גם הג'ט מיוצר בסין..-

מס' חברים קנו מקצוע דומה מסוג מטאבו (רוחב הקצעה- 10").. בכ-4500 שח.. אתה יכול להזמין אותו מחו"ל בפחות מ-3000 שח כולל הובלה ומיסים עד לביתך.. עכשיו ההחלטה בידיך. אגב המקצוע מחו"ל הינו 110V.. ועליך לרכוש שנאי מתאים (גם זה לא מהווה בעייה. כי הזמנת שנאי של 3000W מחו"ל עולה כ-350 שח)

משתמש ב-JET ומרוצה

אכן יש לי המכשיר של JET (וגם לעוד שלושה מחברינו שאני יודע עליהם). השתמשתי בו עד היום די מעט, אבל אני מרוצה מאוד. נכון, שתמיד הקצעתי אורן שהוא עץ רך, ואינני יודע איך המכשיר מתנהג (אם זה בכלל משפיע) עם עץ קשה. אי הנוחיות היחידה היא שכשאתה רוצה לעבור ממצב של הקצעה בשולחן העליון להקצעה של הורדת עובי, אתה חייב לפרק את כונס הנסורת ולמקמו בצורה שונה. אבל, מכיוון שבגיל מסויים, אנחנו כבר מכויילים ל"פרה, פרה", ולא כל העדר ביחד, מה אכפת לי שזה לוקח עוד קצת זמן? מה בוער? ואל תשכח את גורם המחיר: לעומת המחירים שאתה מציין, המכשיר שלי עלה - כולל שנאי 220/110 גדול, כבד, ולכן יקר בהובלה - באזור 3,500 ש"ח עד פתח הבית.

יש לך את ה "10 או

את ה "8 ? האם לא נתקלת בקשיים בכוון הפלטות שיהיו מקבילות ? אגב אני שמח לשמוע שהיה לך נסיון טוב כי המחירים שלהם באמת אטרקטיבים, פשוט נרתעתי ממספר חוות דעת כפי שציינתי בהודעה הראשונה. תודה.

גם הג'ט מיוצר בסין..-

מס' חברים קנו מקצוע דומה מסוג מטאבו (רוחב הקצעה- 10").. בכ-4500 שח.. אתה יכול להזמין אותו מחו"ל בפחות מ-3000 שח כולל הובלה ומיסים עד לביתך.. עכשיו ההחלטה בידיך. אגב המקצוע מחו"ל הינו 110V.. ועליך לרכוש שנאי מתאים (גם זה לא מהווה בעייה. כי הזמנת שנאי של 3000W מחו"ל עולה כ-350 שח)

איפה ראית מטאבו בארה"ב ?

אני רואה רק באנגליה ואלה לא שולחים לארץ, או ששולחים בעלויות מטורפות. אגב ראיתי אתמול מטאבו 260 ממ בארץ, רצו 6800

מקצוע עילי תחתי

אני הולך לרכוש מקצוע תוצרת JET תוצרת שוויץ חד פזי רוחב 26 ס"מ מחירה כ-9000 שקל. אצל טייב אלי בקרית ביאליק. אשמח מאוד לקבל חוות דעת מקצועית האם ללכת על העסקה?

מקצוע JET

אינני מכיר את המקצוע, אך ממליץ לבדוק היטת את מרכולתו של אלי טייב. מנסיון אישי, הוא נוהג להזמין מכונות מספקים עם שינויים קלים כך שחלקי חילוף תוכל לרכוש רק אצלו. כך הוא מכר לי מכונת ליטוש עם רוחב סרט לא סטנדרטי. זאת לא היתה בעיה אם אתה יודע שניתן להזמין סרטים גם מספקים אחרים במחירים הוגנים. מצד שני, לא רכשתי ממנו מכונת הקצעה כי התברר לי שקוטר התוף וגודל הסכינים (לא האורך), הם לא סטנדרטיים וזה היה כובל אותי אליו. בקש מידות של הסכינים ובדוק מצאי אצל משחיז (כגון "אלישע") כדי לוודא שאין בעיה. אין בכוונתי לפסול או חלילה לפגוע באיכות מרכולתו של אלי טייב אלא להסב תשומת לב!

משתמש ב-JET ומרוצה

גם לי יש את הJET "10

גם אני קראתי את חוותהדעת של האמריקאים,חלקם טענו שהקציעו לוח ישר ויצא קשתי. למרות זאת רכשתי את המכשיר ואכן הוא הוציא לוחות לא ישרים. בבדיקה התברר שגובה הסכינים לא אופס כראוי ולכן ההקצעה לא בוצעה כראוי. לאחר כוון גובה הסכינים המכשיר עובד נהדר ואין כל בעיות. אני גם בניתי מתקן פשוט שבעזרתו לוקח בדיוק 10 דקות לכוון את הסכינים. אישית אני ממליץ על רכישת המקצוע ואתה מוזמן לבוא ולהתרשם ממנו

מקצוע JET

שלום יוסי ע הייתי מאוד שמח לשמוע יותר פרטים כי אני הולך לרכוש מכונה כזאת איך אני יוצר קשר אתך. תודה ישראל טלפון: 04- 6795431
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר