שאלת תם בנושא משורי שולחן

מעולם לא היה לי משור שולחני עם עגלה נוסעת ונראה לי שאם הייתי רוצה לשדרג אז זה היה אחד הדברים הראשונים שהייתי מחפש (אחרי הדיוק כמובן). לעומת זאת, ברוב חוות הדעת שאני קורא באינטרנט (שרובם ככולם בארה"ב) כמעט ולא מזכירים SLIDING TSBLE ויותר מתרכזים על מסיביות גודל יציבות וכוח. האם אני מפספס משהו? האם זה לא עד כדי כך נחוץ? לי נראה שהמרחק הנוסף שזה נותן מקדמת הלהב אין לא תחליף. חוץ מזה, משהו מכיר את ה SCHEPPACH TKU 4000? בהשוואה למשורים אמריקאים באותו סדר גודל של מחירים הוא נראה קצת עדין... אשמח לקבל הארות על שני הנושאים, תודה.

בעיקר בעיית גודל

כאשר מוסיפים עגלה מתקבלת מכונה ענקית ולא לרבים יש מקום לכזו מכונה בנגריה. אם אתה חייב לחתוך לוחות שלמים יש פתרונות בצורת צינורות הגבהה מתגלגלים שנותנים תמיכה במרחק מסוים מצמשטח המסור. אין לי נסיום עם הדגם שציינת. בהצלחה...

היה לי משור שפאח כזה במשך 15 שנה..-

משור מעולה שנוח מאד לעבודת חובבים. ניתן להשיגו גם בארץ. מחירו כאן כ-6,500 שח.. הסוכנות נמצאת ברחוב ידידיה פרנקל 75 בתל אביב.

מה עם המשקל

הקטן יחסית? 60 קילו, אין לו ויברציות שגורמות לצורך לכוון אותו אחת לכמה זמן? האם המרווח הגדול שמתקבל לפני הלהב מהווה יתרון משמעותי?

מעולם לא היה לי משור שולחני עם עגלה נוסעת ונראה לי שאם הייתי רוצה לשדרג אז זה היה אחד הדברים הראשונים שהייתי מחפש (אחרי הדיוק כמובן). לעומת זאת, ברוב חוות הדעת שאני קורא באינטרנט (שרובם ככולם בארה"ב) כמעט ולא מזכירים SLIDING TSBLE ויותר מתרכזים על מסיביות גודל יציבות וכוח. האם אני מפספס משהו? האם זה לא עד כדי כך נחוץ? לי נראה שהמרחק הנוסף שזה נותן מקדמת הלהב אין לא תחליף. חוץ מזה, משהו מכיר את ה SCHEPPACH TKU 4000? בהשוואה למשורים אמריקאים באותו סדר גודל של מחירים הוא נראה קצת עדין... אשמח לקבל הארות על שני הנושאים, תודה.

תודה על התגובות

מה עם המשקל

הקטן יחסית? 60 קילו, אין לו ויברציות שגורמות לצורך לכוון אותו אחת לכמה זמן? האם המרווח הגדול שמתקבל לפני הלהב מהווה יתרון משמעותי?

המשקל מעולם לא הפריע לי.. אם תרצה לראות ביצועים שלו בעבר, אתה מוזמן..

הנה האתר בארץ..ולהפתעתי, יותר זול מאשר קניה בחו"ל..

http://www.besttools.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=385
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר