שואב אבק

שואב אבק

לפני זמן מה היה כאן שרשור בנושא שאיבת אבק והפרדת אבק. אני מצרף תמונות של שואב אבק חזק של דלתא שהסבתי לDUST SEPARATOR בעזרת פח אשפה 76 ליטר, מכסה יעודי (אפשר לקחת את המכסה המקורי ולעשות לו שני פתחים), צנורות "4 וסיליקון חזק לאטימת החבורים. צריך גם לאטום טוב את הסגירה של המכסה כמובן. האבק עם הנסורת נכנס דרך הצנור בצד ימין, נופל לתוך הפח ורק האבק הדק ממשיך להסתובב בחלל הפח ונשאב דרך הצנור השמאלי לתוך הדלתא. תהנו.
img_9945.jpg
img_9944.jpg

מעניין. אפשר לקבל פרטים נוספים...

למשל: מה הספק השואב שלך והספיקה (ליטר לשניה וכד') אם המכסה הוא פריט שנקנה, היכן נקנה ואם תוכל לספק קישור URL אם בנית את המכסה לבד, פרטים על אופן הבניה. תודה, אלדד.

פרטים נוספים

1.5 כ"ס, 1200 CFM יש מספר מכסים בגדלים שונים. חפש DUST SEPARATOR LID אני קניתי באיביי הבעיה זה הגודל אבל אם אתה מביא עם עוד כמה פריטים בקופסא זה מתקזז. אני חושב שעם משור כוס גדול ושתי חתיכות של צנור אינסטלציה "4 מכופפות בזוית אפשר לחסוך את קנית המכסה ולהשתמש במכסה המקורי של הפח. הזוית שאני מדבר עליה זה רק בשביל שהאויר שנשאב פנימה לא יהיה מכוון לתחתית הפח ויגרום להרמת נסורת שכבר שקעה. מאותה סיבה גם אי אפשר לתת לפח להתמלא עד הסוף וצריך לרוקן ברגע שרואים שבבים נכנסים לנילון האסוף של הדלתא.

מפריד נסורת מייצור עצמי

כאן תראה בנייה עצמית של מפריד נסורת כזה, שעובד היטב. אגב, אחרי שאטמתי היטב את המכסה התברר לי שזה לא נחוץ, כי הוואקום שנוצר בדלי בזמן ההפעלה עושה זאת בהצלחה.

תודה יאיר. בדיוק מה שחיפשתי.

פרטים נוספים

1.5 כ"ס, 1200 CFM יש מספר מכסים בגדלים שונים. חפש DUST SEPARATOR LID אני קניתי באיביי הבעיה זה הגודל אבל אם אתה מביא עם עוד כמה פריטים בקופסא זה מתקזז. אני חושב שעם משור כוס גדול ושתי חתיכות של צנור אינסטלציה "4 מכופפות בזוית אפשר לחסוך את קנית המכסה ולהשתמש במכסה המקורי של הפח. הזוית שאני מדבר עליה זה רק בשביל שהאויר שנשאב פנימה לא יהיה מכוון לתחתית הפח ויגרום להרמת נסורת שכבר שקעה. מאותה סיבה גם אי אפשר לתת לפח להתמלא עד הסוף וצריך לרוקן ברגע שרואים שבבים נכנסים לנילון האסוף של הדלתא.

תודה אמנון. אני חושב שאנסה קודם בעצמי להרכיב מכסה כזה.

השואב הביתי שלי הוא כ-80 CFM, לא מתקרב בכלל למה שיש לך. אני אצטרך לחשב אם זה מספיק לנסורת ואיזה קוטר צינור אופטימאלי צריך. או אם צריך שואב חזק יותר. תודה, אלדד.

שואב אבק

לפני זמן מה היה כאן שרשור בנושא שאיבת אבק והפרדת אבק. אני מצרף תמונות של שואב אבק חזק של דלתא שהסבתי לDUST SEPARATOR בעזרת פח אשפה 76 ליטר, מכסה יעודי (אפשר לקחת את המכסה המקורי ולעשות לו שני פתחים), צנורות "4 וסיליקון חזק לאטימת החבורים. צריך גם לאטום טוב את הסגירה של המכסה כמובן. האבק עם הנסורת נכנס דרך הצנור בצד ימין, נופל לתוך הפח ורק האבק הדק ממשיך להסתובב בחלל הפח ונשאב דרך הצנור השמאלי לתוך הדלתא. תהנו.

אתה יכול להסביר בבקשה

מה בדיוק עושה blast gate בכניסה ל-separator שלך? תודה.

תודה אמנון. אני חושב שאנסה קודם בעצמי להרכיב מכסה כזה.

השואב הביתי שלי הוא כ-80 CFM, לא מתקרב בכלל למה שיש לך. אני אצטרך לחשב אם זה מספיק לנסורת ואיזה קוטר צינור אופטימאלי צריך. או אם צריך שואב חזק יותר. תודה, אלדד.

תנסה ללכת על מה שיאיר בנה

זה עובד עם שואב ביתי ורק האבק הדק מגיע לשקית של השואב. זה הרבה יותר זול!

אתה יכול להסביר בבקשה

מה בדיוק עושה blast gate בכניסה ל-separator שלך? תודה.

הסבר על ה BLAST GATE

הכניסה לשואב שלי היא כפולה (כמו האות Y) אם אני רוצה להשתמש גם בכניסה השניה (ולעקוף את ה SEPARATOR) אני צריך לסגור אותו ולזה יש את ה BLAST GATE

בשביל מה לעקוף אותו?

האמת שאין סיבה ממש

בהתחלה לפני שהיה לי את ה SEPARATOR השתמשתי בשתי הכניסות של השואב כל אחת לחוד וגם ביחד. כשהוספתי את ה SEPARATOR חשבתי לא לבטל את האפשרות של שתי כניסות למרות שכמעט ואין בזה צורך אלא אם כן אני שם איזה אביזר אסוף עם צורה מיוחדת לעבודה קטנה ספציפית ושאני לא רוצה להשקיע זמן בלחבר את זה לצנור העיקרי. לא כל כך עקרוני ולא מזיק ככל הידוע לי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר