צביעה על בסיס מים

צביעה על בסיס מים

שבת שלום לכולם, האם אפשר לישם שכבת הידרו לוזר של יעקובי על ורנית על בסיס מים של טמבור?

יצא קצת שרוף

לא הבנתי מדבריך האם אתה משתמש בלהב של ה60 שינים לכל הניסורים או רק לדיקטים. במידה ואתה מנסר לאורך הסיבים אתה צריך להשתמש בלהב עם ה 24 שינים ולוודא שכשאר אתה דוחף את הלוח, אתה לא יוצר עיוות בלוח, במקרה כזה יווצרו סימני שריפה. רצוי מאד לדחוף את הלוח בקצב אחיד וכמובן ככל שהעץ אותו אתה חותך יותר קשה או יותר לח, מהירות הדחיפה צריכה להיות איטית יותר. במשך הזמן תפתח תחושה לגבי הנושא. לא צריכה להיות בעיה לעצור באמצע הניסור ואחר כך להמשיך לנסר. אני עושה את זה כל הזמן. הנושא הכי חשוב בשימוש במסור שולחן הינו הבטיחות. תזהר תזהר תזהר. אני מצטרף בחום להמלצות של זיגי ושל מקס. בהצלחה נ.ב עיוות בלוח בזמן הניסור נוצר כאשר פאת הלוח הנמצאת על השולחן, ניצבת ללהב, איננה באמת ניצבת ללהב ואז בזמן דחיפת הלוח נוצרים עיוותים.

עיוות בלוח

לא הבנתי למה הכוונה "אתה לא יוצר עיוות בלוח". וגם המשפט הבא לא כל כל ברור לי: "פאת הלוח הנמצאת על השולחן, ניצבת ללהב, איננה באמת ניצבת ללהב". סליחה על חוסר ההבנה :-).

הדרכה בניסור בהתכתבות

ממתי מלמדים לנסר בהתכתבות? המסור החשמלי כ"כ אגרסיבי ומסוכן ולכן לא ממליץ ללמוד וללמד במדיה הזו.

לימוד בהתכתבות

היי פני ושבוע טוב, אף אחד לא מתכוון לעבור קורס בנגרות/ניסור כאן בכתב. הפורום הזה נועד כדי לשאול שאלות לתת טיפים ולחלוק את הידע שיש לאנשים בתחום הנגרות.לא כך? אני בטוח שרוב חברי הפורום כאן אנשים בוגרים ויודעים את הסכנות שיש בכלי עבודה בכלל ובמסור שולחן בפרט. זה ששואלים שאלה כזאת או אחרת לא אומר שמעבירים כאן קורס נגרות מזורז ולא אומר שמישהו מתעלם מהוראות בטיחות בעבודה. אינני יודע איך אתה התחלת את התחביב ואו המקצוע שלך בנגרות וראיתי לא מעט מהעבודות המקסימות שלך בפורום המקביל. אבל אני בטוח שרבים מהחברים פה לא עברו קורם רשמי כזה או אחר לפני שהיתחילו לעבוד עם כלי עבודה חשמליים. אלה למדו מהנסיון שלהן ושל חבריהם.

נפלא. כל עוד יש מודעות לזהירות

זה יועיל לכולנו. אגב,קבלת הדרכה מעשית נחוצה לא רק בגלל ההיבט הבטיחותי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר