שלום!!! מישהו יכול לומר לי איזה נגר יוכל לייצר לי את הרהיט הבא...בהעתק

מדוייק אחד לאחד... משום מה קשה למצוא היום נגר שעושה העתק אחד לאחד לריהוט בסגנון רוקוקו המאה ה- 18... אשמח לדעת איזה נגר (רצוי באיזור הצפון) יוכל לייצר את הרהיט ובערך איזו עלות... תודה!

הנה תמונה....שכחתי חחח

כולם פה יכולים לייצר את זה..

הכי כדאי זה מקס תפנה אליו הוא כבר עשה עשרות כאלה כולל ללואי ה16.

אצלי יותר זול ממקס ...

היי תודה על ההיענות! מי זה מקס? ובערך כמה יכול לעלות יצור של מיטה כזו

לא כולל צביעה...או שצביעה גם לא כרוכה בתוספת ממשית...... ???

אני מקס והחברה המשועממים למעלה חומדים לצון

זה פורום נגרות לחובבים ולכן סביר שמעטים כאן יכולים לייצר כזה דבר. מכיון שכולם פה כדי להחליף דעות לפרויקטים בזמן הפנאי ולא בעלי מקצוע, אין לנו בד"כ המלצות על נגרים ובטח לא על כאלו היודעים לייצר ריהוט תקופתי. זו דרישה גבוהה במיוחד ודורשת התמחות בשיטות, חומרים וטכניקות. למעשה מזל שאיש לא ענה משום שהמחיר היה מפיל אותך מהרגליים, לדעתי. יש פה שילוב של נגרות רגילה, גילוף, ריפוד וצביעה ידנית בזהב או תחליף זהב. לא ממש עבודה לחובב. בהצלחה! מקס מנהל הפורום

אהלן מקס...תודה רבה על הבהרת הדברים...מכך אני מבין ש..

שגם אתה לא תוכל לייצר את הריהוט הזה...? דרך אגב לגבי ריפוד וצביעה אני אוכל לעשות לבד...כי אני גם אומן ומתעסק בזה אבל אין לי ידע בתחום של הנגרות או סבלנות להתחיל ללמוד לעשות את זה, לרכוש מכונות וכו'... לדעתך בערך...ייצור של מיטה זוגית כזו ללא צביעה וריפוד....כמה זה צריך לעלות...? תודה (:

אני בעל מיקצוע וגם אני פה

תמיד שמח לעזור

חחח אז לכל בעלי המקצוע....אתם מסוגלים ליצור כזה דבר? ובערך כמה עלות...

חשוב לי שיהיה העתק מדויק....כי לצערי רפרודקציות שנמכרות למשל ב "איטליה הקטנה" לא מגיעות לרמת הפיתוחים כמו בתמונה.. מה שגם בד"כ כיום מייצרים רגלי S בצורה הרבה יותר פשוטה ממה שפעם...שהיו משקיעים בסלסול מתמשך בקטע התחתון וביצירת פיתוחים נוספים על הרגל עצמה וכו'. יש לי ספר על ריהוט מימי הבארוק ועד הארט דקו והארט נובו, ואני פשוט נדהם מהייצור של הרהיטים בתקופת הרוקוקו... כמה השקעה. כמובן שזה היה השיא של הריהוט, כנל גם של האופנה, ציירים ואומנות, התקדמות עצומה בתחום הרפואה. אחת המאות שהשפיעו הכי הרבה...והכי יפה שהיתה אי פעם. אם נתעלם לגמרי מההבדל העצום בין העשירים לעניים.

אהלן מקס...תודה רבה על הבהרת הדברים...מכך אני מבין ש..

שגם אתה לא תוכל לייצר את הריהוט הזה...? דרך אגב לגבי ריפוד וצביעה אני אוכל לעשות לבד...כי אני גם אומן ומתעסק בזה אבל אין לי ידע בתחום של הנגרות או סבלנות להתחיל ללמוד לעשות את זה, לרכוש מכונות וכו'... לדעתך בערך...ייצור של מיטה זוגית כזו ללא צביעה וריפוד....כמה זה צריך לעלות...? תודה (:

כמה אתה מוכן לשלם..??

אני לא יודע...תן לי אתה הצעת מחיר לייצור של הרהיט בלי צביעה...

לצבוע אני אוכל לבד...וגם לרפד. אבל שוב הרהיט חייב להיות בדיוק כמו בתמונה...עם דגש על כל הפיתוחים. כמובן אותו בעל המקצוע שייצר עבורי...אם אהיה מרוצה יש לי עוד רשימת פריטים לתת לו לייצור.

הנה תמונה....שכחתי חחח

תנסה בשוק הפשפשים

אתה יכול למצוא בשוק הפשפשים ביפו כל מיני רהיטים שיכול להיות שמהם תוכל להרכיב מיטה דומה. במי השרון בא.ת. סגולה ישנה מחלקה העוסקת בגילוף. אולי הם יכולים לעזור לך. בהצלחה

אני לא יודע...תן לי אתה הצעת מחיר לייצור של הרהיט בלי צביעה...

לצבוע אני אוכל לבד...וגם לרפד. אבל שוב הרהיט חייב להיות בדיוק כמו בתמונה...עם דגש על כל הפיתוחים. כמובן אותו בעל המקצוע שייצר עבורי...אם אהיה מרוצה יש לי עוד רשימת פריטים לתת לו לייצור.

נושא ממש מרענן בימים חמים אלה ...

בגלל מורכבות העניין המחיר יהיה לס"מ מרובע..

ללא ריפוד וצביעה 102.68 ש"ח לס"מ מרובע.

לא ניתן לנהל בפורום זה (או אחרים בוואלה) מו"מ על מחירים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר