מחרטה

מחרטה

התאפקתי עד עכשיו,ודי.העבודות המדהימות של חברינו החרטים,עוררוני.ראיתי באתר של ורשבסקי,מחרטה די גדולה.2כ"ס.מחירה כ 7300ש"ח.האם מי מכם יודע,מכיר.או כל המלצה אחרת.תודה מראש.אלדד

לא רע

הצעה לא רעה בכלל ויפה שאתה מדלג על הראשונה שרבים ממילא משדרגים. קח בחשבון שתוציא די מהר גם כמה מאות על סט כלים בסיסי, כ750 על תפסנית, כמה מאות על שיטות תפיסה נוספות וכמה מאות על מערכת השחזה (החל מ350 על משחזת בסיסית ועד 850 על טובה יותר וכמה מאות על מתקן אחזקה). עכשיו נתחיל לדבר על חומרים: עץ ניתן לא לרכוש תקופה ארוכה אבל כן תרכוש נייר לטש ולכות שונות. לכן ה7.3 יהיה 10 בשלב הראשון ומכאן לפי הדמיון. לא נותר לי אלא לברך על החלטתך ולהציע לך בחום לבקר חרט סביר ומעלה לפחות פעמיים לפני שתתחיל לעבוד. מהיכן אתה בארץ? דיברנו כבר על משור סרט ומשור שרשרת? נשאיר את זה לפעם הבאה, במסגרת כלי "בא לי" ולא כלי חובה.

מחרטה

הפעם אני אחלוק על דעתו של מקס ראשית עם כל הכבוד הייתי ממליץ ראשית ללכת ללמוד !!! במהלך קורס תגלה מס' דברים : א) האם זה באמת מושך אותך? ב) תחשף למס' סוגי מחרטות , כל אחת והמגרעות והאיכויות שלה ג) יש לזכור שהמחרטה הינה כלי סובב שמעבר ליצירת גליל לסוגיו - פמוטים , אגרטלים , קערות , יש את מה שנקרא המס ערך מוסף ואילו התוספות שבהן אתה צריך להפעיל את הדמיון שלך , הדבקות , פירסינג , צריבה חריטה עם רוטר כל אלה יש לקחת בחשבון בדרך כלל חרט אינו מסתפק בתפסנית אחת ! המפסלות , רצוי שתהיינה באיכות טובה - מחירן מאות שקלים האחת !! כלי עזר לחרט : ללא ספק משור סרט שיכול לחתוך עובי של לפחות 20 ס"מ , מכשיר להשחזת המפסלות , שמנים למיניהם +לקות , וכמובן אמצעי הגנה לחרט - חלוק , אטמי אוזניים , נשמיות ומסכת מגן או לפחות משקפי מגן יש לזכור כי כל כלי סובב הינו מסוכן ולכן יש לשמור על הבטיחות ההוצאה הראשונית גדולה , לכן שוב אני ממליץ בחום ללכת לקורס , זה תמיד מגיע בשלב מסויים ועדיף מוקדם מאשר לאחר שרכשנו הרגלים "רעים"
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר