שואב אבק לנגריה - מאמר מעניין

יש לי שואב 1HR וחשבתי שאני מוגן, עד שניתקלתי באתר של BILL PENTZ http://billpentz.com/Woodworking/Cyclone/index.cfm הבחור טוען שהחשיפה לאבק דק בעבודה של כמה שעות של חובב שקולה לשנה של מיקצוען עם ציוד מתאים. הוא ממליץ על שואב ציקלון עם 5HP מינימום. הוא מחמיר וטוען שצריך לסננן אבק עד 0.2 מקרון. מה דעתכם?

קח אותו בשיא הרצינות

הבנאדם מספר איך הוא אושפז במצבים קריטיים, ומה גרם לו לחקור את עניין הסינון. יש שם הרבה מידע מעניין, אבל צריך סבלנות להבין את המונחים הטכניים באנגלית

שואב אבל ציקלוני

איך אני יכול ליצר בעצמי שואב אבק כזה היה כאן פעם מישהו שקנה מכסה עם מערכת ציקלונית אם הוא קורא כאן אז שיכתוב איכן קנה את המיכסה

ליאיר פלדמן

קראתי את מה שכתבת באתר נגרות והשאלה שלי היא היכן ניתן כאן בארץ לקנות מכסה כזה????

לפי דעתי לא ניתן לקנות בארץ רק בחו"ל אבל

אפשר לייצר מתקן כזה דיי בקלות רק צריך להבין את הרעיון הבסיסי של המתקן {בהצלחה אים אתה בונה}

התחלתי ולכן אסיים

אם קראת באתר נגרות - אז שם גם התשובה, כולל תיאור של בנייה (פשוטה) של המכסה.

לפי דעתי לא ניתן לקנות בארץ רק בחו"ל אבל

אפשר לייצר מתקן כזה דיי בקלות רק צריך להבין את הרעיון הבסיסי של המתקן {בהצלחה אים אתה בונה}

מכסה הציקלון הוא רעיון מעולה. שים לב ש...

שים לב שתפקידו הוא להפריד מהאבק את החלקיקים הגדולים ואותם להעביר לכלי נפרד ובכך להאריך את חיי הפילטר ולמנוע סתימות מיותרות. הסכנה באבק נגריה הוא בעיקר בחלקיקים הקטנים מ2.5 מיקרון ולסילוקם דרושה מסכה מיוחדת או מערכת שאיבה עם פילטר מיוחד. בהצלחה, מקס

התחלתי ולכן אסיים

אם קראת באתר נגרות - אז שם גם התשובה, כולל תיאור של בנייה (פשוטה) של המכסה.

יאיר תודה רבה לך על ההסבר והתמונות

חיפסתי ולא מצאתי את הנ"ל באתר נגרות בברכת חג פסח שמח לכווווולם

שואב אבל ציקלוני

איך אני יכול ליצר בעצמי שואב אבק כזה היה כאן פעם מישהו שקנה מכסה עם מערכת ציקלונית אם הוא קורא כאן אז שיכתוב איכן קנה את המיכסה

שוב תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר