מנסרה ניידת

מנסרה ניידת

sc_0864.jpg
sc_0863.jpg

צולם בארץ הקודש?

לפי עצי הנוי המטופחים שברקע התמונה לא נראה לי כי היא צולמה בארץ.טועה?

צולם LONG ISLAND ארה"ב

התמונה צולמה בתערוכה של אירגון עובדי העץ של לונג איילנד. בתערוכה היתה תצוגה של עבודות שונות של חובבים, מקצעונים ושל שני בתי ספר תיכוניים. הוצגו רהיטים, עבודות חריטה, עטים, סוגי עץ שונים והרבה עבודות של מסורי נימה. חוץ ממבחר העצים המפוצץ (במחירים לא זולים בכלל) שגרם לי רגשי קנאה אדירים, נראה לי שעבודות שראיתי בפורם זה היו יכולות בקלות רבה לזכות בפרסים ובציוני שבח. אני חושב שעבודות מסור הנימה של RAGM666 ועבודות חריטה שראינו אצלנו בפורם היה על רמה שווה או גבוה יותר המעבודות המקומיות. לצערי אשתי היתה אחראית על הצילומים, כך שהתמונות שהיא צילמה הינן של עבודות שלדעתה אני צריך לעשות. אני מצרף מספר תמונות.

תמונות נוספות

תמונות נוספות

תודה על השיתוף! תערוכות זה באמת דבר שניתן להתקנא בו בחו"ל

צולם LONG ISLAND ארה"ב

התמונה צולמה בתערוכה של אירגון עובדי העץ של לונג איילנד. בתערוכה היתה תצוגה של עבודות שונות של חובבים, מקצעונים ושל שני בתי ספר תיכוניים. הוצגו רהיטים, עבודות חריטה, עטים, סוגי עץ שונים והרבה עבודות של מסורי נימה. חוץ ממבחר העצים המפוצץ (במחירים לא זולים בכלל) שגרם לי רגשי קנאה אדירים, נראה לי שעבודות שראיתי בפורם זה היו יכולות בקלות רבה לזכות בפרסים ובציוני שבח. אני חושב שעבודות מסור הנימה של RAGM666 ועבודות חריטה שראינו אצלנו בפורם היה על רמה שווה או גבוה יותר המעבודות המקומיות. לצערי אשתי היתה אחראית על הצילומים, כך שהתמונות שהיא צילמה הינן של עבודות שלדעתה אני צריך לעשות. אני מצרף מספר תמונות.

גאווה לאומית

עם כל הכבוד לגאווה הלאומית שלך אין לזלזל בעבודות שהוצגו בתמונות.לא הרבה מהעבודות שהוצגו בפורום יכולות להשתוות לעבודות שהצגת.

גאווה לאומית ומקצועית

תמונות הרהיטים הינן של רהיטים אשר נעשו ע"י נגרים מקצועיים ולא חובבים כמונו. כפי שציינתי, אשתי צילמה ולה יש טעם טוב ויוקרתי במיוחד. אכן, היו עבודות מדהימות אבל רוב העבודות היו ברמה זהה או פחותה מהעבודות המוצגות בפורם. לצערי אצלנו מגוון העצים העומדים לרשותנו הינו מצחיק לעומת המצאי המקומי. בנוסף לעץ, מגוון כלי העבודה, הגיגים השונים, ויותר מכל, המחיר הנמוך בו ניתן להשיג הכלים מאפשר להגיע ביתר קלות לתוצאות כפי שנראו בתמונות.

צולם LONG ISLAND ארה"ב

אהרון ידידי!

פשוט גרמת לי להסמיק... תודה רבה על ציון גבוה כל כך!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר