מסור גרונג ישן

מסור גרונג ישן

שלום, קניתי לאחרונה מסור זרוע - (גרונג?) יד שניה, ואני קצת מאוכזב ממנו. יש לי 2 בעיות איתו: 1. הוא "מתעייף" במהלך החיתוך של קרשים עבים (מהירות הסיבוב הולכת וקטנה, עד עצירה מחולטת, במהלך הניסור. אני צריך להרים אותו, לתת לו להאיץ, ואז ונסות שוב). 2. כמות הנסורת שהוא מייצר גדולה מאוד (הרבה יותר מהמסור העגול שברשותי). אני מתלבט, האם אני יכול לשפר זאת ע"י קניית להב חדש (הלהב שלו די ישן). יש המלצות? אולי גם שימון איפהשהו יכול לעזור? תודה!

יש תמונה?

אני צריך להגיד משהו מוזר בענין הנסורת. לפי מה שאתה כותב כאן.

ראשית מסור את הלהב להשחזה

ייתכן שהוא כל כך קהה שאינו חותך ומאמץ את המנוע

יש תמונה?

אני צריך להגיד משהו מוזר בענין הנסורת. לפי מה שאתה כותב כאן.

תמונה

שווה אלף מילים? :)

ראשית מסור את הלהב להשחזה

ייתכן שהוא כל כך קהה שאינו חותך ומאמץ את המנוע

איפה משחיזים?

אני גר במשגב (ליד כרמיאל). תודה.

תמונה

שווה אלף מילים? :)

הנה התמונות

איפה משחיזים?

אלי טייב

אקספורדיה א.ת.קרית ביאליק

הנה התמונות

הלהב אינו מתאים

לעצים גושניים או עבים זו אחת הבעיות,לעצים גושניים צריך להב עם צפיפות שיניים נמוכה יותר,כדאי גם שתשלח אותו להשחזה כך ינקו אותו ותוסר כל החלודה

אלי טייב

אקספורדיה א.ת.קרית ביאליק

תודה

הלהב אינו מתאים

לעצים גושניים או עבים זו אחת הבעיות,לעצים גושניים צריך להב עם צפיפות שיניים נמוכה יותר,כדאי גם שתשלח אותו להשחזה כך ינקו אותו ותוסר כל החלודה

תודה

הואיל ומדובר רק ב CROSSCUT

אני חושב שהלהב דווקא מתאים.

מסור גרונג ישן

שלום, קניתי לאחרונה מסור זרוע - (גרונג?) יד שניה, ואני קצת מאוכזב ממנו. יש לי 2 בעיות איתו: 1. הוא "מתעייף" במהלך החיתוך של קרשים עבים (מהירות הסיבוב הולכת וקטנה, עד עצירה מחולטת, במהלך הניסור. אני צריך להרים אותו, לתת לו להאיץ, ואז ונסות שוב). 2. כמות הנסורת שהוא מייצר גדולה מאוד (הרבה יותר מהמסור העגול שברשותי). אני מתלבט, האם אני יכול לשפר זאת ע"י קניית להב חדש (הלהב שלו די ישן). יש המלצות? אולי גם שימון איפהשהו יכול לעזור? תודה!

אני פתרתי בעיה דומה

אפשר למצוא די בקלות קבל אחד או שניים ורוב הסיכויים שצריך להחליף אותם. אני מצאתי קבל תואם בחנות לחלקי מזגנים. התופעה שלי היתה שהמסור הפסיק לחתוך באמצע עצים עבים, ולאחר זמן מה הוא הפסיק לעבוד בכלל (ננעל). והייתי צריך לחכות מספר שעות עד שאני מצליח שוב לעבוד. הקבל לא כל כך יקר (בערך 50 ש"ח).

הואיל ומדובר רק ב CROSSCUT

אני חושב שהלהב דווקא מתאים.

להב אינו מתאים

ראה קישור ללהב מתאים http://www.toolstoday.com/t-saw-blades-glossary.aspx הלהב שברשותך מתאים לחיתוך אלומיניום

איפה משחיזים?

משחזיית אקליפטופ - דודו 0508210377

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר