קוטר הביט

קוטר הביט

האם יש משמעות לקוטר של הביט? כפי שכתבתי בשרשור אחר, מתברר שחסר לי תפסן ל 8 ממ והביטים שיש לי בערכה הם של 8 ממ. אני מחפש תפסן לביטים האילו אבל כרגע אין לי מושג איפה אפשר לקנות רכיב זה. אם לא אמצא כנראה שאאלץ לקנות ביטים בקוטר אחר. ומכאן נובעת השאלה האם יש משמעות לקוטר הביטים. כמו כן אם תוכלו להמליץ על סט ביטים לקנייה זה יעזור. תודה מראש

בקטרים האלה אין משמעות גדולה

הרי ידוע כי ככל שעובי הציר גדול יותר אז אפשר לעשות עבודות מסיביות אבל ! אם עובדים לאט ובסבלנות , אין שום בעיה , בדרך כלל הנורמה היא 6 מ"מ או 1/4

יש משמעות למקצוענים. בידך ראוטר עם ציר רבע אינצ' אז היצמד לכך. מסט הייתי נמנע.

אגב, בכל ההתכתבות עד כה לא מדד את קוטר הביט שניסית להכניס. כך קליבר ובצע זאת.

קוטר הביט

האם יש משמעות לקוטר של הביט? כפי שכתבתי בשרשור אחר, מתברר שחסר לי תפסן ל 8 ממ והביטים שיש לי בערכה הם של 8 ממ. אני מחפש תפסן לביטים האילו אבל כרגע אין לי מושג איפה אפשר לקנות רכיב זה. אם לא אמצא כנראה שאאלץ לקנות ביטים בקוטר אחר. ומכאן נובעת השאלה האם יש משמעות לקוטר הביטים. כמו כן אם תוכלו להמליץ על סט ביטים לקנייה זה יעזור. תודה מראש

אני מבין שאתה צריך מעביר מ1/2 ל 8 מ"מ..

אני אבדוק יכול להיות שיש לי כזה אם לא ניתן לרכוש את זה.

תפסן

אני לא יודע אם להגדיר את זה כמעביר. בערכה שלי היו שתי תפסנים וראיתי שצריך להיות שלושה תפסנים. התפסן שחסר לי הוא לדעתי ה 8 ממ. אני מחפש לקנות תפסן כזה אבל לא כל כך קל למצוא. לכן בעצם חשבתי לקנות סט ביטים שמתאים לתפסנים שיש לי אבל נראה לי שזה יהיה יותר יקר ... אם בסופו של דבר לא אמצא ואוכל להעזר בשירותך, אשמח. בערב היום אני אמדוד עם קליבר את המידות המדויקות ואעדכן. תודה!

שניים נראה לי מספיק..

מעביר ל 1/4 ומעביר ל 8 מ"מ תבדוק בחוברת שקיבלת.

יש משמעות למקצוענים. בידך ראוטר עם ציר רבע אינצ' אז היצמד לכך. מסט הייתי נמנע.

אגב, בכל ההתכתבות עד כה לא מדד את קוטר הביט שניסית להכניס. כך קליבר ובצע זאת.

גדלים

הבאתי היום קליבר הביתה ומדדתי. חש לי תפסן ל 6ממ ול 1.4" קוטר הביטים שלי הוא 8ממ מדוד. חסר לי התפסן של ה 8ממ

אל תחפש רחוק

ראה כאן בקטלוג של WPW מכרמיאל בעמוד 34

איפה

תודה איפה ניתן להשיג את החלקים שלהם (מישהוא מכיר באיזור הרצלייה)?

דחילכ, קצת תושיה!

יש לך קטלוג, ויש בו טלפון של המפעל בכרמיאל. חלק מהכיף בחיים זה להתאמץ קצת.

תושייה

יאיר ראיתי בטח שראיתי ומחר אני אתקשר לשם. חיפשתי באתר שלהם רשימת משווקים אבל לא מצאתי. יכול להיות שהם יפנו אותי לאיזשהוא מקום מחר. פשוט חשבתי שאם יש מישהוא שמכיר חנות באיזור שבו אני עובד זה בטח לא יכול להזיק (הייתי היום בחנות לכלי עבודה במשכית אבל לא היה להם חלפים). דרך אגב, באתר שלהם הם מציינים שיש הרבה חיקויים לביטים שלהם (לסט שהם מוכרים). האם מהניסיון שלכם איכות הביטים היא משמעותית? האם הסטים המוצעים הם באיכות סבירה לנגר חובב שלא עובד איתם יום יום? מה המלצתכם? תודה

שים לב

כבר בשרשור הקודם לפי התיאור ולפני שהבאת קליבר אמרתי לך שהביט שלך 8 מ"מ. הרוטר שלך לא מתאים לביטים האלה, אלא רק לרוטר 1/2 אינטש. הרוטר שלך יכול לקחת או 6 מ"מ או 1/4 אינטש בלבד. במילים אחרות... נתנו לך מתנה ששוה את המחיר שילמת עליה - כלום (כל עוד אתה עם המכשיר הנוכחי). סט ביטים 6 מ"מ בסיסי ואמין יעלה לך לפחות כמו מה ששילמת על המכשיר עצמו. יש בסנטרים סטים זולים סביב 150 ש"ח שהם לא שווים הרבה אבל להתנסות ראשונית מספיקים. כמי שלא אחז רוטר מימיו אני חוזר ומתרה בך לא לשחק איתו לבד.

גם אני אחזור על עצמי: אל תקנה סט. רק את הביטים שתזדקק להם.

ביט ישר תזדקק בודאות, אבל יש קטרים משתנים. ביטים שימושיים נוספים (שלא כדאי לקנות עד שממש זקוקים להם) הם: ביט לעיגול פינות (יש קטן ועד גדול) ביט לפורמייקה (זה ביט ישר עם לאגר בקצה) ביט לחריטת אותיות ביט לחיקוי למלו (יוצר תעלה באמצע הלוח לחיבור לוחות זה ליד זה) זנב דרור (לחיבור לוחות)

8ממ

לפי מה שנראה יש אפשרות לשים תפסן של 8ממ. פשוט נראה שהוא חסר בערכה. למה אתה חושב שהרוטר לא תומך ב 8ממ?

גם אני אחזור על עצמי: אל תקנה סט. רק את הביטים שתזדקק להם.

ביט ישר תזדקק בודאות, אבל יש קטרים משתנים. ביטים שימושיים נוספים (שלא כדאי לקנות עד שממש זקוקים להם) הם: ביט לעיגול פינות (יש קטן ועד גדול) ביט לפורמייקה (זה ביט ישר עם לאגר בקצה) ביט לחריטת אותיות ביט לחיקוי למלו (יוצר תעלה באמצע הלוח לחיבור לוחות זה ליד זה) זנב דרור (לחיבור לוחות)

סט קיים

קודם כל תודה על העצות אני מעדיף להשתמש קודם כל בסט הקיים ולהשתפשף איתו ואז לקנות ביטים בהתאם ולכן אני מנסה להחיות אותו קודם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר